Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

26/04 Electric Ballroom, Camden, Londyn

 

THOU

W sumie jedyna kapela którą chciałem zobaczyć na tym gigu, dość rzadko zapuszczają się do europy więc okazja. DOJE/BALI. Kto zna ten band ten wie czego się spodziewać JE.BITNEJ (pipi) ŚCIANY DZWIĘKU. Na pewno było Into the Marshlands z ostatniego lp i jakieś starsze numery, chyba By Endurance we Conquer i coś tam jeszcze plus dwa nowe numery, album już jutro więc czekam z ch/ujem w łapie.

 

CROWBAR

Lekki meh. Widziałem już raz na żywo więc drugi raz mnie nie porwało zbytnio. Poleciało moje ulubione Walk with Knowledge Wisely jak i klasyki  Planets Collide, All I Had I Gave czy Existence is Punishment. 

 

CUMVERGE

Chyba czwarty albo piąty raz widzę tych ciuli, ile można. Czuć już zmęczenie materiału na żywo. Większość seta to kawałki z the dusk is us, tytułowy song w połowie występu to było takie męczenie buły że ojapi/erdole ;/ Niemniej takie Broken by light/reptilian/under duress/a single tear czy trigger robią na żywo. Do tego trochę starych numerów [Dark Horse/Last Light/Heartless/Eagles become vultures/ Concubine, jakieś dwa numery z chu/jowej all we love..] Dla każdego coś.

 

btw było jeszcze jakieś Grave Pleasures ale akurat jadłem obiad u chińczyka

miejcówka spora, 3500 luda niby wchodzi, dobre nagłośnienie, balkon, torchę zakamarków, można połazić i skitrać się gdzieś jak nudzi kapela

 

27/04 Underworld, Camden, Londyn

 

CANCER BATS

 

Dziesięciolecie albumu Hail Destroyer a gig rozpoczyna się od... coveru Sabotage Beastie Boys i już ROZP/IERDOL W PINICY, cała sala śpiewa, ludzie biegają po ludziach, stejdżdajwy chu,je muje. Szybkie dwa numerki z nowszych albumów po czym całe Hail z moimi ulubionymi Deathsmarch, Lucifer Rocking Chair i Let it Pour. Na bisik wleciało aż 5 numerów XD W tym kawałki z najnowszego albumu, jakiś szrot z pierwszego i jeszcze raz tytułowy numer z Hail Destroyer.

 

Grały jeszcze dwie kapele ale nie chciało mi się na nie paczyć.

 

Miejscówka mała i ciasna, typowa piwnica, taka na 300-400 osób i tu już czuć różnice w publice. Cała sala śpiewa, dzicz że ojap/ierdole a na converge 80% stoi jak kołki. XD

 

Taka dygresja mała, ludzie strasznie marudzą na publikę w pl - gadają, nagrywają, drą mordy etc... to zapraszam na gig w uk tu to dopiero sobie dają ku/rwy ultra głośne rozmowy, wpierda.lanie się łokciami w miejsca gdzie nogi nie idzie wcisnąć, rzucanie kubkami z piwem w tłum, wszelkiej maści chamsto i kure/wstwo :lapka: 

 

edit:

 

btw cancer bats, chyba kochają angoli, grali 4 dni z rzędu [każdy sold out] w tej samej miejscówce XD Całe hail destroyer plus inne konfiguracje otwieraczy i bisu, do tego dziś czytam że jeszcze postanowili pograć w uk w mniejszych miejscowościach i małych klubach, bilety po 5f xd i jeszcze jedne szoł w londynie za darmo...

Edytowane przez tukan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
14 godzin temu, Hela napisał:

Czytam właśnie o tym i ja pier.dole, co się w tej polsce dzieje. Myślałem, że takie akcje są 20 lat za nami. 

Raczej przypadek Behemota pokazuje, że nie. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 7.06.2018 o 08:31, Pryxfus napisał:

Ja we wtorek byłem w Krakowie na Decapitated i Meshuggah, wyprzedany koncert w Kwadracie. Fajnie było zobaczyć Decapów po powrocie, ale tym razem znów zarządzili Szwedzi, zresztą jak zawsze, wymyślili gatunek w którym grają i nikomu nie pozwolili się zbliżyć do swojego poziomu od lat.

 

Ja niestety nie dałęm rady być, nad czym ubolewam motzno.

Ale za to dzisiaj pierwszy raz zobaczę Killswitch Engage :s159:

 

 

 

 

Kurwa, ale się jaram.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...