Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No spoko, trafiłem przypadkiem na to miejsce akurat 2h przed koncertem ale jakbym nie kombinował tak nie starczyłoby nam [z dziewczyną] kasy na wjazd. Serce me krwawiło. ;/ Spoko figura na suficie przedstawiająca kolesia jadącego na odwróconym do góry nogami koniu [wtf?].

 

 

white, tylko mi nie mów że nocowałeś w hotelu esprit ;/

Odnośnik do komentarza

Haha, nie, w Davids Apartments, :)

Ja za to przybylem za pozno (to metro w Pradze jest jakieś upośledzone) i miałem takie miejsce że dobrze widziałem tylko perkusistów, hehe.

 

Swoją drogą jest już FLAC z koncertu (kiepska jakość, ale lepszy rydz...)

https://www.dropbox.com/s/dwej70dsi5a1zoi/2012-11-11_21-32.flac

 

Tutaj koncert z Berlina z 8. listopada, ta sama setlista co w Pradze (eh, szkoda ze nie zagrali east hastings albo moi)

http://soundcloud.com/prettyinnoise/godspeed-you-black-emperor

Odnośnik do komentarza

Haha, nie, w Davids Apartments, :)

Ja za to przybylem za pozno (to metro w Pradze jest jakieś upośledzone)

 

Spoks, metro jest zaje.biste, miałem schemat na wizytówce z hotelu i poruszanie się metrem to bułka z masłem. Tak patrze to ten Twój hotel był na trasie A [przystanek krzyżykowa] więc do klubu miałeś dwa przystanki, wysiadałeś na Mustek lub Namesti Republiky i 10 min z buta. ;p

 

a tak btw ile Cię kosztował nocleg? My mieliśmy dwa noclegi [3 doby jakby] z groupona 230zł w 3* hotelu przy stacji Czeskomorawska i sami Polacy w hotelu prawie, lol.

Odnośnik do komentarza

Haha, nie, w Davids Apartments, :)

Ja za to przybylem za pozno (to metro w Pradze jest jakieś upośledzone)

 

Spoks, metro jest zaje.biste, miałem schemat na wizytówce z hotelu i poruszanie się metrem to bułka z masłem. Tak patrze to ten Twój hotel był na trasie A [przystanek krzyżykowa] więc do klubu miałeś dwa przystanki, wysiadałeś na Mustek lub Namesti Republiky i 10 min z buta. ;p

 

Tak, tylko ze niestety dziewczyna uparła się żeby przed koncertem pozwiedzać jeszcze jakieś mosty i zamki, no i się zgubiliśmy w tych zawiłych uliczkach :D

 

 

a tak btw ile Cię kosztował nocleg? My mieliśmy dwa noclegi [3 doby jakby] z groupona 230zł w 3* hotelu przy stacji Czeskomorawska i sami Polacy w hotelu prawie, lol.

Ja znalazłem za 120 zł nocleg dla dwóch osób przez Wimdu, niezłe warunki no i przede wszystkim blisko dworca i centrum. Żałuję jednak że nie zostałem dłużej bo to miasto jest naprawdę urocze.

Odnośnik do komentarza

O (pipi)a to ja nic nie wiem, że płytę wydali :(

Jakim cudem mnie to ominęło.

Bo podnicasz się jakimiś gównianymi Nile , Arcturus i innymi gównami a nie wiesz ,że Asesino wydali nową płytę!! "Shame on you" !

 

kto z foruminga wybiera się na depeche mode na Narodowym?

Nie!!!! Bo nikt nie słucha gówien! Tomahawk i DOWN przyjeżdzają do Polski i to się tylko liczy :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

O (pipi)a to ja nic nie wiem, że płytę wydali :(

Jakim cudem mnie to ominęło.

Bo podnicasz się jakimiś gównianymi Nile , Arcturus i innymi gównami a nie wiesz ,że Asesino wydali nową płytę!! "Shame on you" !

 

kto z foruminga wybiera się na depeche mode na Narodowym?

Nie!!!! Bo nikt nie słucha gówien! Tomahawk i DOWN przyjeżdzają do Polski i to się tylko liczy :)

O (pipi)a to ja nic nie wiem, że płytę wydali :(

Jakim cudem mnie to ominęło.

Bo podnicasz się jakimiś gównianymi Nile , Arcturus i innymi gównami a nie wiesz ,że Asesino wydali nową płytę!! "Shame on you" !

 

No i chuy, sprawdziłem, nic nie wydali cyganie i kuamco :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...