Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Neurosis i Gojira są prawdopodobne. Chmielewski pisał że lajnap jest już zamknięty ale nie ogłoszony w całości. Obstawiam 3/4 maja, wyczekam do 18 marca czy coś ogłoszą jeszcze.

To bez sensu by nie ogłaszać takich nazw już teraz, na razie szykuje się frekwencyjna klapa. Jak dotąd byłem tylko raz na Asymmetry jak grał Godflesh. Neurosis ściągnąłby sporo luda na taki fest, ale na razie ogłoszone są trzy daty w Europie, więc nie wiadomo czy wpadną do Wrocławia.

Nie od dziś sądzę i nie od jednej osoby słyszałem że organizatorzy srAsy są zadufani w sobie.

Burza rozpętała się po tym artykule: http://www.magazyngitarzysta.pl/ludzie/artykuly/10092-kwiatek-do-kozucha-inne-spojrzenie-na-trzeci-dzien-asymmetry-festival.html

 

Zadania na temat Roberta Chmielewskiego Słyszałem tylko negatywne, typ jest dyrektorem gminnego ośrodka kultury, a ego ma jak prezes kuli ziemskiej

Odnośnik do komentarza

 

Neurosis i Gojira są prawdopodobne. Chmielewski pisał że lajnap jest już zamknięty ale nie ogłoszony w całości. Obstawiam 3/4 maja, wyczekam do 18 marca czy coś ogłoszą jeszcze.

To bez sensu by nie ogłaszać takich nazw już teraz, na razie szykuje się frekwencyjna klapa. Jak dotąd byłem tylko raz na Asymmetry jak grał Godflesh. Neurosis ściągnąłby sporo luda na taki fest, ale na razie ogłoszone są trzy daty w Europie, więc nie wiadomo czy wpadną do Wrocławia.

>Nie od dziś sądzę i nie od jednej osoby słyszałem że organizatorzy srAsy są zadufani w sobie.

Burza rozpętała się po tym artykule: http://www.magazyngitarzysta.pl/ludzie/artykuly/10092-kwiatek-do-kozucha-inne-spojrzenie-na-trzeci-dzien-asymmetry-festival.html

 

Zadania na temat Roberta Chmielewskiego Słyszałem tylko negatywne, typ jest dyrektorem gminnego ośrodka kultury, a ego ma jak prezes kuli ziemskiej

 

 

 

dopóki było w firleju (jak jeszcze Tomek pracował) było w wszystko ok, przy okazji IV edycji zje'bali niesamowicie.

Odnośnik do komentarza

 

Neurosis i Gojira są prawdopodobne. Chmielewski pisał że lajnap jest już zamknięty ale nie ogłoszony w całości. Obstawiam 3/4 maja, wyczekam do 18 marca czy coś ogłoszą jeszcze.

To bez sensu by nie ogłaszać takich nazw już teraz, na razie szykuje się frekwencyjna klapa. Jak dotąd byłem tylko raz na Asymmetry jak grał Godflesh. Neurosis ściągnąłby sporo luda na taki fest, ale na razie ogłoszone są trzy daty w Europie, więc nie wiadomo czy wpadną do Wrocławia.

>Nie od dziś sądzę i nie od jednej osoby słyszałem że organizatorzy srAsy są zadufani w sobie.

Burza rozpętała się po tym artykule: http://www.magazyngitarzysta.pl/ludzie/artykuly/10092-kwiatek-do-kozucha-inne-spojrzenie-na-trzeci-dzien-asymmetry-festival.html

 

Zadania na temat Roberta Chmielewskiego Słyszałem tylko negatywne, typ jest dyrektorem gminnego ośrodka kultury, a ego ma jak prezes kuli ziemskiej

 

 

 

Ad. 1. Muszą zapodać jakimiś dużymi nazwami skoro wynajęli największy taki obiekt we Wrocławiu. Z tym co mają to nawet nie wiem czy jedną trzecią zapełnią. Na Penderecki i Aphex Twin za darmo całej sali nie zapełnili. Do tego mają srakę że ogłoszą wielkie nazwy, bilety się sprzedadzą a kapele tydzień wcześniej odpadną z lajnapu. Takie kwiatki tam są co roku w sumie, sławna Yakuza już trzy lata ma grać [największa beka z wybuchem wulkanu była]. xD

 

Ad. 2. Chmielewski jest dość zadufany w sobie. Tomek Jurek też. Pierwszego znam osobiście i rozmawiałem parę razy i takie wrażenie odniosłem. Znam też kilka osób pracujący/współpracujących z Asy i to samo mogą powiedzieć.

 

Co do tego artykułu to jest on prawdą. Zespoły wrocławskie nawet podczas występu pluły na Chmiela, to nie plotki tylko sprawdzone info od samych bandów. Organizacja zeszłorocznej edycji to padaka. Z tymi wyprzedanymi biletami to cyrk. Ochrona nie wpuściła na teren festu kilku osób które przyszły tylko na Killing Joke. KILKU. Które zapłaciły by za cały dzień by zobaczyć jeden band. Fakt że był ścisk ale te parę osób nie zrobiło by różnicy. [ja akurat olałem i piłem piwo w bramie xD]. Przypadek kolegi Blubera który przyjechał 2 lata temu na występ The Secret, tylko, i chciał zapłacić za cały dzień by ich zobaczyć ale nie został wpuszczony [jedna osoba!] bo bilety się wyprzedały a miejsca było sporo jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Ostatnia płytka Birds in Row niezła, pozostałych kapeli nie słuchałem. Jak będzie czas to wpadnę (nie, Milan, to że siedzę przed kompem i chwilami zaglądam na forum nie znaczy, że w tym momencie mógłbym iść na koncert).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

weź fajki bo mi się hajs kończy. słyszałem, że będzie się odbywać tzw. "pre-zlot". mój telefion masz, _M_ też ma, jeszcze się kogoś wyciągnie. nie spier.dol tego!

 

konkretnej daty nie ma, ale można być pewnym, że panowie zrobią karierę i będzie ich można oglądać. najlepszy beatdown z wrocławia:

 

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Birds in Row i Jungbluth rozje.bali konkretnie.

 

Przy okazji spotkałem ziomka co brał 'udział' w organizacji tegorocznego Asy. Potwierdził to samo co pisałem wam wcześniej na temat tego festu. Miały być dobre kapele na headline ale chciały o jeden tysiączek za dużo. Co do Neurosis to nadal jest opcja zależy czy asyekipa dogada się z zespołem.

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...