Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

ale w dreźnie to pewnie jakiś wielki fest c'nie? bo jak h2o zobaczyć to ja chcę w jakimś stosunkowo małym klubie tak na pareset osób max żebym mógł chłopaków dotknąć i powiedzieć im ile dla mnie znaczą.

http://www.lastfm.pl/event/3330163+Persistence+Tour+2013

Nie wiem co to za klub. Czy na 500 czy 5000 ludzi, jedziemy trochę w ciemno, jak przeżyję i wrócę to dam znać :]

Odnośnik do komentarza

Ło kur.wa skaczący Shane, teraz pieczara się tylko gibie. Ze pierwszego składu nikt nie został w obecnym.

W zeszłym roku widziałem ND dwa razy, uwielbiam ich na żywo, w klubie grali bez barierek, ludzie latali ze sceny cały koncert, cena za bilet jak jakiś mały, początkujący zespół po dwóch płytach, szacun mam dla nich przeogromny. Jaram się kolejnym koncertem.

Odnośnik do komentarza

u nas grali w nieistniejącym już w-z'cie który był klubem dla techno-je.bów jakimś takim na dyskoteki ale sporym. barierki były, ale nie przeszkadzało to w rzeźni. ludzie skakali z takich dwóch platform podwyższonych po obu scenach pitu (no takiego prawdziwego bo to był właśnie parkiet w takim zagłębieniu gdzie ludzie zwyczajowo ocierali się o siebie jak leciał david guetta). zje.bałem się z tamtąd bo ślisko od piwa no i tak z dwa metry w dół wprost w rozbity kufel. było tam też suffocation.

 

ahhhhh - 2008 xD.

Odnośnik do komentarza

W Wuzetce byłem chyba z 3 razy, na: Soulfly, Morbid Angel i Vaderze też dawno temu. Te słupy z siedziskami są za(pipi)iste do obserwowania koncertu, jak się oczywiście na nie wepchasz. Na Napalm Death z Suffocation też się wybierałem, byłem nawet w drodze, ale w połowie trasy dostałem telefon z pracy i.... zawróciłem, nie było wyboru :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...