Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

kurde ziomek

 

http://www.facebook....78875549/?ref=2

 

dobre hardkory. wpadaj bo mi się koledzy posypali ogólnie to sie napijemy i mnie obronisz przed wielkimi chłopakami hardkorowcami jak mnie będą chcieli bić. biorę etui na okulary to może sobie nawet pomoshujemy.

 

po gigu pojedziemy do tej knajpy nad którą chłopaki będą spać w czerwcu to im napiszesz pare słów o tym jak tam jest.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Niby mam dwie minuty z chaty

 

Kredka czy ołówek? Swoją droga Ogór od kiedy Strefa jest spalona u hardkorowców z jakichś tam nazi-przyczyn to w katakumbach sporo się będzie działo. Tak tylko mówię jakby kiedyś miał pieniądze i chęć wyjścia z nory.

 

>KRZYŻ CELTYCKI NA PLECAKU OCHRONIARZA

>nie robimy koncertów

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

już nie chodzi o jego biedote ani bycie izoluchem, ale o to ze

pisze ze nei ma czasu a

 

 

 

 

 

 

SIEDZI NA TYM (pipi)ONYM FORUM 25H NA DOBE I NIECH NIE (pipi)I ZE MA WŁĄCZONY DRUGI MONITOR NA KTÓRYM PROJEKTUJE KONSTRUKCJE ŻELBETOWE A NAWET SPRĘZANE (pipi)A JEGO MAĆ

Odnośnik do komentarza

Niby mam dwie minuty z chaty

 

Kredka czy ołówek? Swoją droga Ogór od kiedy Strefa jest spalona u hardkorowców z jakichś tam nazi-przyczyn to w katakumbach sporo się będzie działo. Tak tylko mówię jakby kiedyś miał pieniądze i chęć wyjścia z nory.

 

>KRZYŻ CELTYCKI NA PLECAKU OCHRONIARZA

>nie robimy koncertów

 

zatrważające

 

:teehee:

 

scena hc wiedzie prym w stopniu przyiebania

Odnośnik do komentarza

Bo spinają się o jakieś ideologiczne dyrdymały, emblematy i inne gówna jak niewłaściwie firmy ubrań, czy tiszerty niewłaściwych kapel. I te wszystkie bojkoty scenowej milicji, ile tego typu beki się przewinęło przez fora jak hard-core.pl, to ciężko opisać. Zdarzało mi się czytać dla rozrywki. Dużo dziecinady i napinki, ale to bardziej domena części słuchaczy niż wykonawców, chociaż i pośród tych drugich widziałem przypadki kliniczne.

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza

no ku.rwa typie, ale jak jest knajpa gdzie grają anty-faszystowskie kapele a ochrania gigi typ który nie tylko ma ów krzyż ale ma czelność popier.dalać w koszulce schizmy kiedy są zdjęcia na niego w pierwszym rzędzie manify ONRu z flagą i pochodnią no to ku.rwa coś nie halo chyba.

 

a ty ogór zje.bałeś dobry koncercik był, tak dobry, że aż dopiero teraz wróciłem do domu. można było łatwo kopa wyłapać na twarz więc klimaty dla ciebie w sam raz. RTL SQUAD jak zawsze w formie.

Odnośnik do komentarza

no ku.rwa typie, ale jak jest knajpa gdzie grają anty-faszystowskie kapele a ochrania gigi typ który nie tylko ma ów krzyż ale ma czelność popier.dalać w koszulce schizmy kiedy są zdjęcia na niego w pierwszym rzędzie manify ONRu z flagą i pochodnią no to ku.rwa coś nie halo chyba.

 

a ty ogór zje.bałeś dobry koncercik był, tak dobry, że aż dopiero teraz wróciłem do domu. można było łatwo kopa wyłapać na twarz więc klimaty dla ciebie w sam raz. RTL SQUAD jak zawsze w formie.

 

co jest nie halo, typ pracuje sobie i tyle a lewucha dostaje cioty z byle powodu, zresztą ten onr to żadni faszyści, chyba że w tym całym antyfaszyzmie chodzi bardziej o to że walczą ze wszystkim co jest na prawo od nich

i niech sobie popyerdala w jakiej chce koszulce jak lubi, skoro nosi tiszert antyfaszystowskiej grupy to najwyraźniej nie czuje się złym naziolem, geez ten antyfaszyzm to ryje czape NIE KUHWA MY WIEMY LEPIEJ OD CIEBI CZY JESTEŚ NAZI CZY NIE xD

zresztą, normalna reakcja to by była jak by ów hardkorowcy powiedzieli, że chcą żeby dany oenerowiec nie ochraniał ich gigów, ale nie KNAJPA SPALONA BO BRUNATNA? xD

 

ps.

 

1247df249fa1a5e7med.jpg

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza

chu.ja wiesz ziom a się marszczysz. sprawa jest bardziej skomplikowana, ale co ja ci będę tłumaczył. ty słuchaj tam sobie tych black metali undergroundowych, ale zrozum, że w wypadku niektórych gatunków muzycznych idealogia i taki "wewnętrzny dyskurs ideologiczny" to jest nieodłączna część. "jakiś lewus" kuuuuur.wa. no powiem ci, że daleko mi do lewusa. chłopakom tym co koncerty organizują podobnie. przyjedź kiedyś do miasta na koncert to zobaczycz.

 

tych kapel to nie potrafię się rozczytać nazw, a liverpool to chu.jowa knajpa (no poza środami jak można grać w guitach hero).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

hm, może i tam nie wiem, chociaż kawał życia spędziłem w klimatach hc/punk i dalej mam sporo znajomych z tegoż środowiska, piszę Ci jak to wygląda obecnie z boku (ze strony osoby niezarażonej 'wewnętrznym dyskursem ideologicznym' ja yebie xD) czyli dość bekowo ale spoko KUMACJA I WALCZCIE TAM SOBIE Z FASZYZMEM, nie spinaj się bo nie nazwałem Ciebie lewuchą :bunny:

 

ps, za hardkory na cały rok to mi wystarczy to co puszczą na brutalu w Czechach

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza

no spoko, jak grałeś w to i cię to zmęczyło to twoja sprawa. ja wróciłem po małej przerwie i jak tu się nie wku.rwić jak znasz dobrze z życia historie spoko kolesi co skręcali powoli w prawo i tak skręcili, że jeżdżą na nielegalne koncerty z kolesiami centralnie z emblematami wyrytymi na ciele (takimi 100% mówiące "jakby hitler przyjechał w me strony to limuzynę bym mu wysłał"). słuchałem trochę apatii to wiem, że nazistów to się nie bije ani nie sprzedaje kos tylko im się przemawia do rozumu (o ile jeszcze jakiś mają). ten "węwnętrzny dyskurs ideologiczny" to przecież dla beki pisałem, choć nie do końca bo jestem trochę czymś takim :P

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co do Asymmetry 2013:

 

"Znamy już harmonogram koncertów w Hala Stulecia oraz na Scenie Konwentu z podziałem na dni:
1 maja: Von Magnet.
2 maja w Hali Stulecia: Nevesis, Balázs Pandi, Agalloch, Mayhem, Matadores.
Na Scenie Konwentu: Napszykłat, Kakaxa,Tolmunud Mesipuu, Deathcats, Kaido Kirikmäe.
3 maja w Hali: Iconaclass, The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble, Shining, Cult of Luna oraz Astronautalis.
Na scenie Konwentu : Plum i BNNT.
4 maja w Hali: Matallic Taste of Blood, Amenra, Melvins Lite, Ufomammut.
Scena Konwentu: Zapaska, Perkalabski Prydatky, Woody Alien, Semantik Punk.

Ceny biletów jednodniowych i karnetów obejmujących wszystkie wydarzenia od 11.02.2013:
Karnet 4 dniowy – 210 pln
Bilety jednodniowe:
01.05. – 60 pln
02.05. – 90 pln
03.05. – 90 pln
04.05.– 60 pln

Od 18.03.2013 ceny karnetów i biletów jednodniowych ulegną zmianie. "

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...