Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

ten Down niby jest na Sonisphere, ale Tomahawk nie ma jeszcze rozplanowanego grafiku na 2k13

Down ma być na Sonisphere z tego co gadali mi chłopaki z DOWN a Tomahawk ma być w okolicach czerwiec/lipiec. Oczywiście to będzie klubowy koncert, ale ani jedno ani drugie jeszcze nie jest potwierdzone na 100% ...

tomahawk w wawce?

Odnośnik do komentarza

pb280084q.jpg

 

jutro już cool.giflapka.gif

Byłem :] Morbid Angel rozwalił, Kreator pozytywnie zaskoczył.

Przedwczoraj byłem na Obituary w Ostrawie, grali set składający się z trzech pierwszych płyt w klubie na 400 osób, mistrz.

A dziś na dobicie idziemy na Luxtorpedę.

Przez trzy miesiące nie byłem na żadnym koncercie, to teraz zafundowałem sobie trzydniowy maraton :]

Odnośnik do komentarza

radek, ale zdajesz sobie sprawę, że piszesz w próżnię. przeciez ogqozo nigdy nie wyjdzie z domu. za bardzo jest zajęty patrzeniem przez okno na licealistki wychodzące z SKSu.

 

JOŁ

 

http://soundcloud.com/haloband

 

ziomka kapela grają w połowie grudnia w alajwie prawie za frajer więc jak kogoś z wrocławiaków chociaż trochę jara takie indie pitu-pitu mocno zalatujące elektroniką/synth-popem to zapraszam.

Mają teksty o Cortanie, Spartanach i Masterczifie?

niestety nie. jedynie o żałobie pod paznokciami i parafrazują prousta jeszcze. klimaty the smiths/radiohead/kumka olik. zapraszam i tak!

 

chciałbym jeszcze nadmienić, że zobaczenie morbid angel to jedno z moich największych marzeń muzycznych. suffocation i napalm death odhaczone - jeszcze tylko to do wypełnienia nieświętej trójcy. chyba nigdy się nie ziści :(.

 

na Luxtorpedę.

 

tak sobie czytam i myślę - równiacha. ale chyba jednak nie :P.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Hehe, dobre.

 

Morbid Angel widziałem w twoim mieście w 2007, grali w WZ dzień przed tym jak nasz papa się przekręcił, za(pipi)isty szoł, same wałki z pierwszych czterech płyt.

Luxów polubiłem jak ich zobaczyłem przed Metallicą, potem na Woodstock, to teraz poszedłem z rodzinką na koncert w Opolu, wyprzedali gig na 500 osób, nieźle. Córka dostała propozycję w szkole odkupienia biletu po 80 zł (w przedsprzedaży był po 30), ale odmówiła, jestem z niej dumny :]

 

Tak w ogóle to dzięki za wpisy w tym undergroundowym kąciku, trochę fajnej muzy tu usłyszałem.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

16 lipca świętować będziemy w Warszawie 60te urodziny Johna Zorna. Choć jeden z filarów awangardowej sceny Nowego Jorku urodził się 2 września 1953, z okazji swojego jubileuszu objeżdża świat ze swoimi przyjaciółmi prezentując przegląd przez różnorodny świat swoich muzycznych projektów. Podczas koncertu John Zorn 60 usłyszymy projekty Song Project, Iluminations, The Holy Visions, The Alchemist, Templars-in Sacred Blood i wreszcie The Dreamers i Electric Masada. Zorn zabierze ze sobą do Warszawy Mike'a Pattona, Marca Ribota, Johna Medeski, Trevora Dunna, Kenny'ego Wollesena, Cyro Baptistę, Joey'go Barona, Ikue Mori czy Jamiego Safta!

 

MIKE PATTON wystapi podczas dwóch koncertów : SONG PROJECT a także TEMPLARS-IN SACRED BLOOD!

 

Koncert będzie trwał ponad 4h a ceny biletów na pierwsze rzędy mają sięgać nawet 1000zł

 

link do strony festiwalowej : http://jazzarium.pl/aktualnosci/john-zorn-na-warsaw-summer-jazz-days-2013

 

TEMPLARS-IN SACRED BLOOD : http://www.youtube.com/watch?v=KtjE14QEaMw&feature=player_embedded

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

radek, ale zdajesz sobie sprawę, że piszesz w próżnię. przeciez ogqozo nigdy nie wyjdzie z domu. za bardzo jest zajęty patrzeniem przez okno na licealistki wychodzące z SKSu.

 

To nie tak. Bardzo lubię granie na żywo przed moimi oczami. Nie chodzę teraz na koncerty tylko dlatego, że nie mam kasy. Będzie więcej dżobu to wrócą koncerty.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jedzie ktoś na Enter Shikari 19 stycznia w wawce? Ja mam nadzieję się wybrać, tylko muszę się z hajsem na bilet szybko ogarnąć ;)

chyba masz na myśli koncert Cancer Bats na którym ten smieszny electrokrezjirockdubsteb zespól gra jako support?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...