Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Coz, trzeba by niezle zaslepionym, zeby uznawac mecze Legii i ŁKS-u za uczciwe.

 

Maiden, upieraj sie przy swoim, podtrzymujesz stereotyp niereformowalnego kibica Legii. Jesli Legia nie dostanie Pucharu z powrotem (ale trofeum, szok, co za splendor), bedziesz wiedzial, ze nie miales racji.

 

edit, do wypowiedzi Maidena ponizej: ja juz odpuszczam, nie moj poziom dyskusji. A posta sobie edytuj ile chcesz, jesli do Ciebie ma nalezec ostatnie slowo. Bardzo dojrzałe.

Odnośnik do komentarza

Wesoło tu jest :twisted:

Coz, trzeba by niezle zaslepionym, zeby uznawac mecze Legii i ŁKS-u za uczciwe.

Czy to nie była ta pamiętna niedziela cudów?

Tylko kibice zainteresowanych klubów twierdzą, że te mecze były uczciwe.

Oczywiście cała polska się myli, bo wyniki 6-0 to u nas norma.

Tylko jeśli mnie pamięć nie myli, dlaczego władze UEFA wykluczyły Legię z europejskich pucharów ? Z braku dowodów?

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Ryo: To nie dowód. Co do meczu, owszem można mieć podejrzenia, ale nie stanowi on dowodu. Co więcej w drugiej połowie tamtego sezonu Legia każdej drużynie aplikowała worek bramek.

 

Koso: Zabawne jak z tematu skomrupowanego Lecha zbijasz temat na sławny 1993 roku. Legia jest czysta bo nie ma przeciw niej dowodów. Lech jest zaś najwyraźniej umocozny po uszy.

 

Edit: A odpuszcaj. Zabawne tylko, ze o "poziomie dyskusji" wypowiada sie czlowiek ktory na wstepie tejze pyta sie otwarcie czy post jego rozmowcy trafil juz do rodzynow, i rzuca haselkami o czytaniu onetu. Niewatpliwie, ja do twojego poziomu sie nie znizylem.

 

Wiem, że dla was Lechitów, Puchar Polski jest nic nie znaczącym trofeum - w końcu macie na swoim końcie tyle tytulów Mistrza Polski, i tak, znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej... :nerd:

 

Dlatego tym mocniej wierzę, że ewentualnie, rozstaniecie się z nim bez większego żalu.

 

 

Z innej beczki - cieszy mnie, że nawet w temacie o Lechu Poznań najczęściej padającym słowem jest "Legia". Bez wątpienia świadczy to o popularności tego klubu, i skrajnych emocjach jakie wzbudza. Tak, bez wątpienia, jest to największy Polski klub. :]

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Z tego co ja czytam, to prokuratora stawia zarzut za 2 mecze ktore Lech rozgrywal w lidze a nie w pucharze. Napewno jeden dotyczyl Gornika Leczna, ktory to mecz uratowal Gornik przed spadkiem (Lech go przegral) oraz jakiegos innego zespolu ktory nie zaplacil i przegral ten mecz - czym to sie dla niego skonczylo nie wiem.

 

Legia to "ulubiony" klub PZPNu wiec nie wiem czy sie czegos doszukaja. Tez nie chce mi wierzy, ze ktos jest niewinny :/ Prawda jest taka, ze odebranie tytulu Legii odbylo sie jakos BEZ podstawy prawnej i ponoc przepisy odpowiadajace za walke z korupcja wprowadzono do ksiag i ustaw z koncem 1993 roku. Dlatego wlasnie prokuratora przeswietla lige od 1994 a nie wczesniej. Nie jest tak, ze im sie nie chce czy cos w tym stylu, tylko po prostu prawo nie dziala wstecz.

 

Nie chce mi sie wierzyc, zeby tylko niektore zespoly byly winne. Mysle, ze sytuacja ukladala sie w lidze roznie w roznych rocznikach i nagle dziwne rozstrzygniecia w ostatnich kolejkach (slabe zespoly walczace o utrzymanie wygrywaly z dobrymi) mogla byc czesto wynikiem kupowania przez tych gorszych wynikow. Jak wiadomo - ekstraklasa = kasa a dla niektorych zespolow ekstraklasa = byt. Np dla takiego Gornika Leczna albo Odry Wodzislaw. Jak pokazuje swiat, zespoly w najlepszych ligach sa z reguly z duzych miast (sa wyjatki, ale niewiele). Wymienione wczesniej kluby pewnie przestalyby istniec jesli by spadly do nizszych klas rozgrywek.

 

Doklejam jeszcze dobry filmik ;) z moim "ulubionym trenerem wszystkich wyborcow" :

 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
Z innej beczki - cieszy mnie, że nawet w temacie o Lechu Poznań najczęściej padającym słowem jest "Legia". Bez wątpienia świadczy to o popularności tego klubu, i skrajnych emocjach jakie wzbudza. Tak, bez wątpienia, jest to największy Polski klub. :]

 

Tak, a największym w Polsce producentem parówek jest Constar.

 

Jeśli Lech zdobył puchar tak bezprawnie, to w takim razie piłkarze Legii się podłożyli w finale? Zresztą, raczej Legia powinna być ukarana za pamiętne "odbieranie pucharu" - widać trudno się pogodzić z porażką.

 

Żeby było jasne - mimo tego, jak wielkim fanem Lecha jestem - bardzo dobrze, że Reissa zatrzymali, jeśli faktycznie ma coś na sumieniu. Nikt nie może być nietykalny w walce z korupcją, nieważne, czy to legenda, czy zwykły grajek. Musi być sprawiedliwie i tyle.

 

A jeśli chodzi o to, czego zazdrościć Lechowi... hmm... marketingu, kibiców, stadionu, może Lewandowskiego? :>

 

Legia jest czysta? Lech też był czysty do niedawna. W każdym klubie znajdzie się kilku piłkarzy, którzy "pomagali" różnymi metodami.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

1. Mecz za nami.

 

Piast 1(0) : (0)3 Lech

 

Pierwsza połowa spotkania raczej nudna. Przewaga Lecha ale Piast swoje akcje też miał. Coś czuję że obu drużynom udzieliła się wysoka temperatura.

W przerwie meczu ciekawy obrazek z loży honorowej [wg. komentatorów ;) ].

 

 

loahonorowapiasta.jpg

 

 

 

 

 

2 połowa lepsza ale też szału nie było. Więcej akcji ale też dużo kopaniny. Trybuny ciche jak podczas żałoby narodowej. Szkoda że kibiców Lecha też nie było jakoś słychać. Mam nadzieję, że kolejne mecze Kolejorza będą bardziej porywające [ narzekam , a przecież wygrali 1-3 ;) ]

 

Bramki:

 

49' Peszko

58' Rengifo

64' Wilk

68' Maciejak

Odnośnik do komentarza
W przerwie meczu ciekawy obrazek z loży honorowej [wg. komentatorów ;) ].

 

 

loahonorowapiasta.jpg

 

To byli skauci jakiegoś dużego zachodniego klubu (podobno Arsenalu) i obserwowali Roberta Lewandowskiego.

 

Pierdolisz, to bracia Sport, mają nicki nad sobą - + Sport i Orange Sport. Z Francji. Czyli pewnie z OL go chcą.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Piękne zwycięstwo nad kielecką Koroną 0:5 .

 

Co sądzicie o Garncarczyku? IMHO dobrze wszedł w skład, szczególnie w drugiej połowie było go dużo widać. Jak to mówi Jacek Gmoch - taki z niego walczak ;)

 

Widać też, że Zieliński cały czas daje szansę młodym [ 81' Mikołajczyk ] co mam nadzieję wyjdzie im na dobre.

Odnośnik do komentarza

Ładnie mu wślizgi wychodzą, czysto, widać, że umie je robić, nie rzuca się po prostu w nogi przeciwnikowi, chociaż pewnie trener mu powie, żeby mniej nimi ryzykował pod polem karnym, co oczywiste. Generalnie obronę zostawiłbym taką, jak zaczynaliśmy z Koroną, tylko zamiast Injaca Bosacki na prawą. Zobaczymy, jak mu się kontuzja skończy, może Zieliński ma taki sam pomysł ;)

A z Koroną spokojnie z 3 bramki więcej mogło być, już mnie trochę to wkurzało pod koniec pierwszej połowy, że się tak bawili, wtedy jeszcze się martwiłem o wynik. Chrapek coraz bardziej mi się podoba, trochę ogrania mu trzeba, ale będzie z niego dobry zawodnik. O Mikołajczaku za dużo się wypowiedzieć nie mogę, bo gra mało, ale niczym mi nie podpadł, więc jest jak dotychczas neutralny.

Odnośnik do komentarza

Lecimy meczyk z Polonią Wawa.

 

Sędziuje trzech Japończyków :D Pewnie zamiast czerwonych kartek będą wyciągać katany i odcinać kończyny ;)

 

 

I mamy 1:0 ^^

 

26' Rengifo

 

 

Ładny strzał Marcelo i mamy 1:1

 

37' M.Sarvas

84' M Nikolic

90' F Ivanovski

 

I po ptokach. Peszko przegrał mecz Lechowi ;/ Pomimo gry w 10 [po czerwonej kartce dla Peszki] Leszek atakował ale nie bardzo udawało mu się przebić przez broniącą się non-stop Polonię. Pod koniec chopaki opadli z sił i dwie akcje Polonii przekreśliły szanse na choćby jeden punkt u siebie :(

 

Smutek mnie ogarnia :(

Odnośnik do komentarza

Stłuczone cośtam po meczu z Grecją. Uroki kadrowania ;/

 

Co do meczu z Brugią, nie sądzę żeby Belgowie wyszli do meczu z zamiarem bronienia się, tak jak to zrobiła Polonia ;)

A Peszko pewnie w szatni dostał kocówę i już więcej w głupi sposób nie osłabi drużyny :[

Odnośnik do komentarza

No kurde trener chciał trening odwołać nam z powodu meczu, ale okazało się, że zdążymy przed meczem - więc niech lepiej się postarają :D Nie no serio, mam nadzieję, że znowu coś pokażą, najlepiej żeby poprawili wynik z zeszłego roku :)

Odnośnik do komentarza

Dziś czytałem że Szahtar Donieck chciał wyłożyć za Lewego 8 mln euro ;]

 

o tu:

Ukraińcy zaoferowali za Lewandowskiego aż 8 milionów euro (za żadnego polskiego piłkarza tyle jeszcze nie zapłacono). Właściciel Lecha Jacek Rutkowski ofertę jednak odrzucił.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,70993,6953970,..._Szachtara.html

 

Ile w tym prawdy? Zapewne nic. (Dziennik)

Odnośnik do komentarza

Zapewne nic, bo gdzieś indziej pisali że 7 ;)

 

@Mejden,fan Legii

 

Druga połowa była wyrównana ;) Stadion faktycznie jest fpytkę. Najlepsza jest ta trybuna za bramką, wygląda jak rusztowanie :D No ale czego wymagać od miasteczka które słynie z pralek i zakładu karnego :D

 

Ale tak BTW, cholernie boli to gówniane opóźnienie z dachem na Bułgarskiej ;/

Odnośnik do komentarza

100 % racji ,lukasz.To nie Lech dobił do poziomu Belgów to Belgowie dobili do poziomu Kolejorza.Bardzo słaba gra ,mnóstwo niecelnych podań i brak koncepcji na grę.Z czymś takim nie ma co się pchać do Pucharu UEFA.A szkoda,ponieważ w tamtym roku Lech walczył jak równy z równym z zespołami posiadającymi o wiele większe budżety.

Odnośnik do komentarza

@ lukasz , fan legii

 

A gdzie ja coś takiego napisałem? Ach, te Twoje nadinterpretacje. Mój post odnosi się do części o stadionie. Co do meczu, jak już wspomniałem, druga połowa była wyrównana. Brugia jest znana z tego, że nie potrafi wykorzystywać sytuacji które sobie stwarza [tak przynajmniej wszyscy opisują tę drużynę], a Lech w drugiej połowie nie grał wcale tak źle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...