Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

A nie jesteście fanami tej drużyny? W końcu skoro topic ma być bekowy, to pomyślałem że takie uszczypliwości nikomu krzywdy nie zrobią ;) Już nie będę :(

 

Co do meczu. Mam nadzieję, że to był najgorszy mecz Lecha w tym sezonie. Strzały Kikuta w pierwszej połowie i ogólna bezradność w meczu z Cracovią wołają o pomstę do nieba. Aż żal było oglądać i gdyby nie to, że nic lepszego do roboty w pracy nie miałem, to bym wyłączył to (pipi) w pizdu. Żenująco niski poziom. Oni spali. Najgorsze że w obu połowach. Obudzili się na ostatnie 10 minut. Zasłużone zwycięstwo Pasów.

Mecz był ogólnie smutny. Brak publiczności bardzo doskwierał.

Pochwalić mogę jedynie Peszkę [jak zawsze walczył do końca] oraz Kasprzika który w ostatnich minutach pięknie wybronił akcję 1on1 [choć prawie wpuścił loba z pola karnego przeciwnika XD ].

Żenuła. Wstyd. Mam nadzieję, że nie jest to jakaś trwalsza niemoc ;/

 

@niskie to jest to, co robi przemcio w topicu o LE*, no ale widzę jego podjazdy Tobie nie przeszkadzają, bo są skierowane we mnie, nie w Ciebie.

A ja po prostu troszkę się droczę.

 

 

*

nie jestem ze Śląska nie douczony poznaniaku.

 

Odnośnik do komentarza

Ale nie wiem jaki sens ma wspominanie czego jestem fanem w temacie o Lechu? Równie dobrze na każdy mój post o Lechu możesz odpowiadać: lukasz- fan Legii, frytek, zimnej wódki, okularów Ray-ban i kilku innych rzeczy. Wiadomo jednak o co chodiz. Używasz takich tanich chwytów aby z góry zdeprecjnować moją opinię czy Maidena. My nie możemy mieć racji mówiąc o Lechu, bo mamy spaczone podejście jako zwolennicy stołecznej drużyny. Niskie to i nie przystoi. Mam nadzieję, że zaprzestaniesz tego typu praktyk.

 

EOT.

 

 

Odnośnik do komentarza
100 % racji ,lukasz.To nie Lech dobił do poziomu Belgów to Belgowie dobili do poziomu Kolejorza.

 

No to ładnie, nie długo cała europa będzie grała jak Lech, wszyscy się zachłysnęli ich stylem!

 

Jedno jest pewne, Lech będzie grał w fazie grupowej (a jeśli nawet nie [w co wątpie] to i tak Lech gra w europejskich pucharach a nie kto inny, można im wybaczyć porażki w lidze bo jasne jest, że jednak trochę się męczą tą grą w pucharach, nie jest to Real Madryt gdzie dodatkowy mecz nie ma praktycznie żadnego wpływu na nich, ba brak meczu w LM to jak urlop, a nie jak norma).

Odnośnik do komentarza

załamałam się... gracze Lecha przez pierwszą połowę poruszali się jak w amoku- przypomniała mi się scena tańca chochoła. W drugiej połowie załamałam się jeszcze bardziej, bo, i owszem, ekipa podładowała sobie motorki w tyłkach, ale co z tego???? Mieli kilka serio fajnych akcji na bramkę, tak, że powrzeszczałam sobie z zachwytu, ale każdą z nich PRZEWALILI!!! dżżżżżżżżżżżżiz, ja rozumiem wszystko, ale żeby mieć taki "niefart"???? Przy początku drugiej poł obstawiałam, że lada chwila dostaną w dupkje od Brugii, pod koniec meczu, że wynik będzie bezbramkowy. Ustrzelili- fajno. Mimo wszystko uważam, że na wyjeździe pójdzie im o wiele gorzej- z reguły u siebie gra się lepiej. Stono, w kwestii piłki nożnej jestem "bezpartyjna", a mecze oglądam okazjonalnie

Odnośnik do komentarza

Ja tam nic nie widziałem 8) Sędzia (pipi) ;/

 

Jeśli druga połowa nie będzie wyraźnie lepsza, to będzie klops. Chyba rozmowa na dywaniku we wtorek nie wstrząsnęła graczami tak jak powinna..

 

A co do sędziego, to nie podoba mi się jego sędziowanie. Czasami za to samo kartkę pokaże, czasami nie..

Odnośnik do komentarza
Mnie się mocno wydaje, że Polak wpadł na bramkarza BO GO TAM WEPCHNĄŁ OBROŃCA. Nie wiem czy to coś zmienia w kwestii faulu. Nie jestem fanem Lecha.

dokładnie- bramkarz był faulowany w polu bramkarskim bez dwóch zdań,sęk w tym,że Rengifo został odepchnięty i dlatego wpadł plecami na bramkarza co przeszkodziło mu w podjęciu interwencji :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...