Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Mankuty nigdy nie strzelaja :/

 

Prawonozni tez jak widac :/

 

Toorva mac

 

............................................________........................

....................................,.-‘”...................``~.,..................

.............................,.-”...................................“-.,............

.........................,/...............................................”:,........

.....................,?......................................................\,.....

.................../...........................................................,}....

................./......................................................,:`^`..}....

.............../...................................................,:”........./.....

..............?.....__.........................................:`.........../.....

............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../........

.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/...........

..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}...........

...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../............

...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../.............

............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”...............

............/.`~,......`-...............................\....../\...................

.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__...........

,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,....

.....`=~-,_\_......`\,.................................\........................

...................`=~-,,.\,...............................\.......................

................................`:,,...........................`\..............__..

.....................................`=-,...................,%`>--==``.......

........................................_\..........._,-%.......`\...............

...................................,<`.._|_,-&``................`\..............

Edytowane przez Alex van Cube
Odnośnik do komentarza

No, to dobrze że Lech odpada w karnych. To dobry wynik, zamiast kompromitacji w fazie grupowej. Można sobie powiedzieć: "No cóż, loteria". Nie ukrywajmy, ten Lech to cień Lecha z przeszłości. Paru nieskładnie biegających graczy, paru niczego sobie, dwóch czy trzech którzy umieją się odnaleźć, zbyt świeży bramkarz i słaba ławka rezerwowych.

 

Jakub Jamn... Wilk powinien się biczować, na zmianę z Lewandowskim (który kompletnie bez formy). Plusy dla Gancarczyka, Arboledy (zawsze go lubiłem, dla mnie to jeden z lepszych obrońców w ekstraklasie). Zresztą nie umieć wykorzystywać setek, i trafiać w bramkę tylko pod wpływem szczęścia, to szkoda patrzeć.

Odnośnik do komentarza

Po co komu liga? ;/ Ja nie wiem co się stało z Lewym.. Chopak kiedyś takich akcji nie marnował. Zabrakło Peszki :( W ogóle żenuła... Po tych kilku wygranych chyba za bardzo w siebie uwierzyli i teraz nie potrafią zejść na ziemię. Może to ich doprowadzi do porządku.

(pipi), smutno mi i wolałbym żeby jednak tę bramkę z 1połowy uznali. Imho nie było faulu [ typowe teorie spiskowe pokrzywdzonego polaka].

Odnośnik do komentarza

sytuacje meczu miał Lewandowski-trafiłby przy stanie 0-0 te sam na sam i by było po meczu.Bruge(zachowana oryginalna wymowa Lubańskiego) w życiu nie byłby w stanie strzelić 3 bramek by awansować.

 

Największa słabość Lecha z zeszłego sezonu pozostała-brak ławki rezerwowych.Dodajmy do tego trenera bez jaj i taki jest tego finał.Tam trzeba kilku chłopa na ławkę i kolesia co te gwiazdeczki lecha będzie umiał zmobilizować bo nawet prezes jak widać nie potrafi.Smuda pewnie się pod nosem dziś śmieje.

Odnośnik do komentarza
Bronia sie w tak dramatyczny sposob, ze zaraz kibice na trybunach chyba zaczna odspiewywac Rote albo hymn.

 

You win, byłem pewien, że tej żenady nie da się opisać jednym zdaniem, a tu proszę! Zacznijmy od tego, że nie powinno być dogrywki ani karnych. Nie powinno być też drugiej połowy - po 45 minutach delegat UEFA powinien zdyskwalifikować Lecha za to, że nie gra w piłkę. NO LUDZIE, czterech podań nie umieli wymienić, na własnej połowie. Szkoda miejsca na znęcanie się nad poszczególnymi zawodnikami, takich leszczy ostatnio ten świat widział jak ja grałem w piłkę po pijaku. Po dzisiejszym pokazie, uważam polską reprezentację na Euro 2008 za bogów piłki. Brugge - to jest Europejska czwarta liga, a byli lepsi od tych drugich o lata świetlne. Leszcze, bida, cioty, beznadzieja, katastrofa - kurde, nie znam określenia, które choć w połowie opisałoby tą padaczkę. Gdybym był kibicem Lecha to wziąłbym szalik się na niego ...a nieważne. Rispekt dla prawdziwych kibiców tej zbieraniny.

Odnośnik do komentarza

Nie poznawałem Lecha w dzisiejszym spotkaniu... W poprzednim roku drużyna z charakterem, ambicją, nastawiona na ofensywę, a dziś 90% meczu to obrona i wykopywanie piłki na oślep X_X ... Przecież to już nawet śmieszne nie było - Club Brugge napierało i aż dziwne że przy tylu akcjach nie zdołali zdobyć więcej niż jednej bramki. Moim zdaniem w pełni zasłużony awans Belgów.

Edytowane przez Sarge
Odnośnik do komentarza

To nie oglądałeś ostatnich meczy. Od jakiegoś czasu zatracili umiejętność gry w piłkę. Powygrywali kilka spotkań z dużą przewagą i koniec. Coś jak w starym Kosmicznym Meczu. Przylecieli kosmici i zabrali im talent ;/

 

Co do CB. Oni tak akurat mają, że napierają, napierają aż w końcu strzelą, bo tak każe rachunek prawdopodobieństwa ;)

Odnośnik do komentarza

Aha - wiem dlaczego Dżjordżjewicz nie strzelił karnego - wziął za krótki rozbieg. Przecież każdy wie, że rozbieg zza pola karnego nie wystarczy, trzeba przynajmniej minąć linię środkową, a najlepiej przed tym zrobić 3 okrążenia wokół stadionu. Zaś pudło Peruwiańczyka idealnie pokazuje, że jest za słaby na ligę-inną-niż-polska.

Odnośnik do komentarza
Nie poznawałem Lecha w dzisiejszym spotkaniu... W poprzednim roku drużyna z charakterem, ambicją, nastawiona na ofensywę, a dziś 90% meczu to obrona i wykopywanie piłki na oślep X_X ... Przecież to już nawet śmieszne nie było - Club Brugge napierało i aż dziwne że przy tylu akcjach nie zdołali zdobyć więcej niż jednej bramki. Moim zdaniem w pełni zasłużony awans Belgów.

Tak jak pisałem- w zeszłym roku byl Franek Smuda.Można go lubić czy nie ale ten facet żyje razem z drużyną.Jakby za jego kadencji Lech zagrał tak jak dziś to by w przerwie meczu w szatni tak nimi by pier.dolnął,że słyszeli by to parkingu obok stadionu.Poza tym Lech nie ma ławki i to kolejny raz ich gubi.

 

BTW i niech nikt się nie zniechęca i nie krytykuje tak Lecha.Popatrzcie na to przez pryzmat naszej ligi-jak drużyna grająca chyba najładniejszy futbol w kraju tak się prezentuje na tle europejskiego słabiaka(a wcześniej mistrz kraju nie radzi sobie z ogonem europy) to co powiecie na poziom reszty drużyn naszej ligi?Bez napinki do żadnej drużyny ale ogony ekstraklasy to chyba poziom ligi tajwańskiej,a sam poziom naszej ligi jest skandaliczny.

 

Tylko czemu te grajki zarabiają po milion złotych za sezon :/

Odnośnik do komentarza

Wiesz, jak popatrzysz w jakim stylu Lech gra ostatnie mecze [liga/puchary] , to nie dziwota, że się na nim psy wiesza. Biegać po boisku to może byle Mietek spod monopola ;/

Mam nadzieję, że wyciągną wobec nich konsekwencję i przemówią im do rozsądku, bo jeśli zaraz się nie obudzą, to ligę też przegrają.

Odnośnik do komentarza
Bronia sie w tak dramatyczny sposob, ze zaraz kibice na trybunach chyba zaczna odspiewywac Rote albo hymn.

 

You win, byłem pewien, że tej żenady nie da się opisać jednym zdaniem, a tu proszę! Zacznijmy od tego, że nie powinno być dogrywki ani karnych. Nie powinno być też drugiej połowy - po 45 minutach delegat UEFA powinien zdyskwalifikować Lecha za to, że nie gra w piłkę. NO LUDZIE, czterech podań nie umieli wymienić, na własnej połowie. Szkoda miejsca na znęcanie się nad poszczególnymi zawodnikami, takich leszczy ostatnio ten świat widział jak ja grałem w piłkę po pijaku. Po dzisiejszym pokazie, uważam polską reprezentację na Euro 2008 za bogów piłki. Brugge - to jest Europejska czwarta liga, a byli lepsi od tych drugich o lata świetlne. Leszcze, bida, cioty, beznadzieja, katastrofa - kurde, nie znam określenia, które choć w połowie opisałoby tą padaczkę. Gdybym był kibicem Lecha to wziąłbym szalik się na niego ...a nieważne. Rispekt dla prawdziwych kibiców tej zbieraniny.

 

Dzisiaj wyjatkowo obejrzalem sobie na necie ten mecz. Niestety polska pilka, to nadal smutna historia, kiedy fuksem wygrywamy pierwszy mecz, a drugi pokazuje, ze strach, obawa, leki, brak umiejetnosci, woli walki, detreminacji i ambicji, sprowadza "kopaczy" z poznania do poziomu juniorow w wieku 16 lat. Ku$w, Nemnja Vidic rozegral na wysokich obrotach ostatni sezon, ponad 56 spotkan(w Premier League, kazde spotkanie to jak walka o zycie). A ci maja 34 spotkania, plus pare pucharowych, i porszuaja sie muchy w smole. Od jakis 8 lat nie interesuje sie reprezentacji, ani rozgrywkami ligowymi w PL. Moje zycie jest o wiele latwiejsze i bezstresowe :) ... I jeszcze- wspolczucie dla komentatorow naszych rozgrywek. Komentowac "Dziady" co tydzien, to nie lada wyzwanie. Ale oni to robia chyba dlatego, zeby dostac box komentatorski na Champions League :P

Odnośnik do komentarza

I kolejny człowiek który obejrzy jeden mecz z doskoku i już wszystko wie. No ale okej, Twoja sprawa co tam sobie w głowie poukładasz. Nie wiem o jakich Ty spotkaniach mówisz, kiedy on te spotkania rozegrał itp itd, w końcu sezon się dopiero zaczął. Ale spoko, rozumiem, że faktycznie nie interesujesz się piłką nożną więc pewnie nie wiesz, że to początek sezonu.

Idę spać :(

Odnośnik do komentarza

Według mnie Lech przegrał na własne życzenie. Decyzja sędziego mogła ich "przepchnąć" dalej i była trochę dziwna, ale nie można na nią zrzucać całej winy za przegrany mecz. Podbramkowe sytuacje Lewandowskiego czy później Rengifo pokazały, że Lech po prostu nie jest w stanie wykończyć nielicznych akcji zagrażających Brugii, szczególnie Robert dał tu niezły popis.

 

Druga sprawa. Dla mnie od początku meczu Lech przyjechał bronić wyniku z Poznania. Jak wiadomo obrona Częstochowy często kończy się kiepsko o ile się nie jest Włochami :P. Zmasowana obrona + straszna nieudolność przy wyprowadzaniu kontr (Lewandowski czy Wilk momentami) złożyły się na porażkę polskiego zespołu bardziej niż zagubiony sędzia. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Nie poznawałem Lecha w dzisiejszym spotkaniu... W poprzednim roku drużyna z charakterem, ambicją, nastawiona na ofensywę, a dziś 90% meczu to obrona i wykopywanie piłki na oślep X_X ... Przecież to już nawet śmieszne nie było - Club Brugge napierało i aż dziwne że przy tylu akcjach nie zdołali zdobyć więcej niż jednej bramki. Moim zdaniem w pełni zasłużony awans Belgów.

 

Ale dawny Lech to Smuda a obecny to Zieliński. Smuda tworzy drużyny (Wisła, Widzew, Lech) i później albo ktoś z tego korzysta (Kasperczak) albo odpada z Klub Briś (Zieliński). No, obecny trener Lecha popsuł samograja.

Odnośnik do komentarza

Oglądając mecz zastanawiałem się czy czasem 2 drużyn okręgówki nie przebrano w szaty Brugge i Lecha i kazano im grać w PESa.Bo to futbol nie był na pewno.Raz,że te miśki z Belgii są słabe i grały chaotycznie i w zasadzie na aferę,dwa Kolejorz grał jakby robił łaskę.Już przed meczem,kiedy trenejro Zieliński zapowiadał,że Lech poszuka swojej szansy w kontrach to myślałem,że zwieracze ze śmiechu mi nie wytrzymają.Tak komediodramatycznego występu nie oglądałem od dawien dawna.Poziom żenuy przebija chyba tylko Klan i rozterki egzystencjonalne Maciusia.Najgorsze jest to,że Belgowie nie grali dobrze,mądrze,inteligentnie-oni kopali z jako takim pomysłem.Natomiast KKS zagrał parodię z wykopywaniem piłki na oślep.Dobrze,że nie awansowaliśmy do fazy grupowej bo wstyd byłby.Jednak to prawda,że Poznań to miasto skąpców-jakim idiotą trzeba być żeby nie dać podwyżki Franzowi.Ale nie,lepiej zatrudnić kolejnego przedstawiciela 'młodej,polskiej myśli szkoleniowej' jak Zieliński.Do grupy tej dochodzi Skorża i ten dupek z Bełchatowa.Tutaj spoiler dla wszystkich FM-maniaków gdyż podam pomysł na grę owej 'młodej,polskiej myśli szkoleniowej'.Podam go w spoilerze,bo lepiej gdyby przypadkiem zajrzał tu jakiś prawdziwy trener nie wziął do serca i nie chciał egzekwować- - ..."

Kopnij i zapie.rdalaj !

 

Gdybym był trenerem Lecha to po dwóch pierwszych zagraniach Wilka kazałbym mu na piechotę do Polski wracać.Takiego drewna jak on to nie widziałem.Słabiutki Lewandowski wyglądał jakby mu ktoś nogi powiązał.Nie wykorzystanie tej sety zaowocowało porażką.Stilic udowodnił,że jest przeciętniakiem i nie ma jaj.Powinien był sam pociągnać grę.

Ten cały wywód można podsumować jednym zdaniem-Polska piłka to dno.

I chu.j

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...