Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

A może wstrzymajcie się z osądami do momentu, aż będzie wiadomo czy ktoś ich w ogóle poinformował o tej minucie ciszy?

To raz, a dwa, że musicie sobie, po pierwsze - umyć uszy, bo było nas słychać o wiele częściej, po drugie - ocenianie jakości dopingu z poziomu TV jest w chuj sensowne. Macie w ogóle pojęcie jak C+[no teraz już nie oni] realizuje dźwięk? Jeśli nie, to polecam się zorientować, może wtedy skończą się tego typu brednie.

Odnośnik do komentarza

A może wstrzymajcie się z osądami do momentu, aż będzie wiadomo czy ktoś ich w ogóle poinformował o tej minucie ciszy?

To raz, a dwa, że musicie sobie, po pierwsze - umyć uszy, bo było nas słychać o wiele częściej, po drugie - ocenianie jakości dopingu z poziomu TV jest w chuj sensowne. Macie w ogóle pojęcie jak C+[no teraz już nie oni] realizuje dźwięk? Jeśli nie, to polecam się zorientować, może wtedy skończą się tego typu brednie.

Po pierwsze nie mogłem być na stadionie z przyczyn mi niezależnych, a info o jakości waszego dopingu dał mi kumpel co na stadionie był (na młynie, czyli po drugiej stronie w ogóle), po drugie nawet jakby ich nikt nie poinformował to nie ma nic dziwnego w tym, że w 54min. nagle doping zamarł i wszyscy zaczęli klaskać? Normalne, nie? Więc jakby chcieli to by uczcili pamięć, ale najwyraźniej nie chcieli.

Edytowane przez goldzor
Odnośnik do komentarza
Gość slavssn

A może wstrzymajcie się z osądami do momentu, aż będzie wiadomo czy ktoś ich w ogóle poinformował o tej minucie ciszy?

To raz, a dwa, że musicie sobie, po pierwsze - umyć uszy, bo było nas słychać o wiele częściej, po drugie - ocenianie jakości dopingu z poziomu TV jest w chuj sensowne. Macie w ogóle pojęcie jak C+[no teraz już nie oni] realizuje dźwięk? Jeśli nie, to polecam się zorientować, może wtedy skończą się tego typu brednie.

No właśnie, np. przy znanej i lubianej przyśpiewce pt. „J***ć PZPN” słychać jakby stopniowe ściszanie dźwięku (fade out), zaś komentatorzy prześcigają się w wymyślaniu ciekawostek, byle tylko zagłuszyć krzyki kibiców.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

A może wstrzymajcie się z osądami do momentu, aż będzie wiadomo czy ktoś ich w ogóle poinformował o tej minucie ciszy?

To raz, a dwa, że musicie sobie, po pierwsze - umyć uszy, bo było nas słychać o wiele częściej, po drugie - ocenianie jakości dopingu z poziomu TV jest w chuj sensowne. Macie w ogóle pojęcie jak C+[no teraz już nie oni] realizuje dźwięk? Jeśli nie, to polecam się zorientować, może wtedy skończą się tego typu brednie.

 

byłem na meczu, uszy umyłem tuż przed nim, piszę co widziałem/słyszałem, stałem dokładnie na przeciwko sektora gości, na skraju naszego młyna. Co do minuty ciszy to ja o tym usłyszałem już w czwartek wieczorem.

 

Piszesz że ocenianie po TV jest w "w (pipi) sensowne", a sam robisz to samo xD

 

edit:

jeszcze co do poinformowania ich - filmik nagrany jakieś 20m od sektora gości zobacz sobie od 35 sekundy

Edytowane przez Ofsajd
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cytat poproszę.

 

No i co mam zobaczyć od tej 35sekundy?

Przecież ta minuta ciszy w 54 minucie została ogłoszona kilka godzin przed meczem, więc o czym Ty piszesz?

 

A i jeszcze odnośnie tych Twoich karateków. Jak widać kibice Wisły stali i patrzyli nie prowokując nikogo?

rQG7Z.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Co do minuty ciszy to ja o tym usłyszałem już w czwartek wieczorem.

 

 

mam Ci słowa kumpla powtórzyć?

a w tym fragmencie od 35 sekundy zobaczysz to że w okolicach sektora gości (jak i zapewne w samym sektorze) świetnie słychać spikera. Informował o 54 min kilka razy przed meczem oraz w przerwie. Z resztą nie mój cyrk nie moje małpy, wyszło jak wyszło.

 

Co do prowokacji: byłeś kiedyś na jakimś wyjeździe? Faktycznie biedni, grzeczni i kibice z Poznania musieli zareagować na obrażanie ich przez kilka osób zza płota. Jestem pewny że oni stali wcześniej grzecznie, a petardy którymi rzucali mieli ze sobą na wszelki wypadek, Kosze na śmieci z kibli z nerwów powyrywali, a krzesełka same się wyrwały tak?

 

edit: załącznik

DSC_2177.jpg

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

No a Ty piszesz jak byś na meczu nigdy nie był. A sytuację w temacie o ekstraklasie opisałeś stronniczo, więc zarzuciłem tutaj zdjęciem poglądowym na którym widać że nie tylko po naszej stronie były łobuzy i nicponie.

 

Co do oklasków w 54min i minuty ciszy, to wypowiem się jak przeczytam relację z drugiej strony.

Odnośnik do komentarza

Nie wspomnę o kawałkach pisuarów, które przez dobre kilka minut leciały w stronę kibiców Wisły. To jest normalne? Zawsze znajdzie się jakiś 2-3 idiotów z Wisły co będzie prowokowało, ale to wy zaczeliście.. A pamiętacie jak w którymś tam roku odpalaliście zimne ognie, a potem rzucaliście w pikników? Po prostu brak jakiegokolwiek wychowania w kibolach lecha było widać od zawsze, a wy ich jeszcze tu bronicie.. proszę was.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Nie wspomnę o kawałkach pisuarów, które przez dobre kilka minut leciały w stronę kibiców Wisły. To jest normalne? Zawsze znajdzie się jakiś 2-3 idiotów z Wisły co będzie prowokowało, ale to wy zaczeliście.. A pamiętacie jak w którymś tam roku odpalaliście zimne ognie, a potem rzucaliście w pikników? Po prostu brak jakiegokolwiek wychowania w kibolach lecha było widać od zawsze, a wy ich jeszcze tu bronicie.. proszę was.

 

daj sobie siana z takimi tekstami, bo nikt święty nie jest.

 

@Stona co do tekstu z tematu o ekstraklasie to napisałem to co widziałem, a że wg mnie to była sytuacja zabawna to w "zabawny" sposób chciałem ją tutaj zrelacjonować. Widok gościa który rozpędza się (sam) na ogrodzenie sprzedaje buta i ucieka jest po prostu śmieszny. Ciekaw jestem co by zrobił taki cwaniak jakby przebił się przez tą plekse i wpadł w ochronę/policję. Co innego jakby taki manewr wykonało ze 100 osób naraz to wtedy taka akcja miała by jakikolwiek sens. Tak czy srak jest to debilizm w najczystszej postaci.

Odnośnik do komentarza

Przypominać Wam[w sumie to raczej bardziej Tobie, goldzor] jaki syf robiliście jak Wasza drużyna dostawał w Poznaniu wpierdol 4-1?

 

 

A co do ataków na pleksi. Zawsze znajdą się partyzanci. Co zrobisz jak nic nie zrobisz. Nie pasuje mi po prostu sposób w jaki to relacjonujesz ;)

 

 

edyta

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Skoro to już sobie wyjaśniliśmy to jeszcze mi powiedz jedną rzecz i zmykam z tego topica:

 

A może wstrzymajcie się z osądami do momentu, aż będzie wiadomo czy ktoś ich w ogóle poinformował o tej minucie ciszy?

To raz, a dwa, że musicie sobie, po pierwsze - umyć uszy, bo było nas słychać o wiele częściej, po drugie - ocenianie jakości dopingu z poziomu TV jest w chuj sensowne. Macie w ogóle pojęcie jak C+[no teraz już nie oni] realizuje dźwięk? Jeśli nie, to polecam się zorientować, może wtedy skończą się tego typu brednie.

 

rozumiem że słuchałeś meczu w radio?

Odnośnik do komentarza

Przypominać Wam[w sumie to raczej bardziej Tobie, goldzor] jaki syf robiliście jak Wasza drużyna dostawał w Poznaniu wpierdol 4-1?

 

 

A co do ataków na pleksi. Zawsze znajdą się partyzanci. Co zrobisz jak nic nie zrobisz. Nie pasuje mi po prostu sposób w jaki to relacjonujesz ;)

 

 

edyta

 

Wtedy było również skandaliczne zachowanie ochrony, która przepuściła kiboli lecha do ogrodzenia z plexi które oddzielało ABG od was. Kilka osób dostało po ryju wtedy, no, ale co innego się mogło stać jak kibole lecha vs. kibole ABG a między nimi 1 ściana z plexi? ;)

Odnośnik do komentarza

Nie , ustosunkowałem się do zarzutu że nie było nas słychać tylko RAZ, w wiadomej minucie. Nie oceniałem dopingu.

 

Tutaj oficjalna wersja z naszej strony i kończę temat.

 

Dostaliśmy 1600 biletów i tyle zostało wykorzystanych. 300 dostała Cracovia i 38 KSZO.

1. Minuta ciszy to totalna porażka z naszej strony i tyle.

Słowem wyjaśnienia można tylko dodać, że 90% sektora zachowało się jak trzeba, a reszta nie zauważyła lub nie chciała zauważyć minuty ciszy. Spora tutaj niestety wina prowadzącego, który stojąc tyłem do boiska tak się nakręcił, że nie zauważył kiedy pół sektora machało mu, żeby się zamknął.

2. 54 minuta - tutaj nie widzę z naszej strony żadnej winy. Nie wiem czy ktokolwiek na sektorze wiedział o akcji w tej minucie. A każdy kto bywa na wyjazdach, wie że kiedy nakręci się doping, to niezbyt zwraca się uwagę na cokolwiek, no może trochę na boisko.

3. Ciężko ocenić doping z boku sektora, ale wydaje mi się, że był całkiem całkiem, momentami bardzo dobry, szczególnie biorąc pod uwagę poprzednie wyjazdy, które do Krakowa zawsze są specyficzne.

Odnośnik do komentarza

Ja chce

grajacego Lecha. ;/

 

Ej, ale Lech dobrze grał. Serio. No kurwa mieliśmy po prostu pecha w (pipi). IMHO dobry mecz w naszym wykonaniu.

 

PP: Lech Poznań - Wisła Kraków 0:1

W pierwszym ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski, Lech Poznań przegrał na własnym boisku z Wisłą Kraków 0:1. Zwycięską bramkę dla gości zdobył w 70 minucie Gordan Bunoza. Spotkanie uświetniło 90-lecie Lecha Poznań i piłkarze Kolejorza wystąpili w nim w specjalnych koszulkach retro.

 

 

Zepsuliście nam święto :<

Odnośnik do komentarza
Gość slavssn

Swoją drogą, te koszulki wyglądały ohydnie. Milan w tym sezonie zaprezentował znacznie ładniejszy styl retro, ale to w końcu Włosi, u nich nawet policjanci noszą Hugo Bossa.

 

Co do meczu, Lech nie grał źle, ale nie nazwał bym tego dobrym występem. Widziałem taką samą niemoc, jak w meczu ligowym, a dodatkowo Stilić zmarnował taką setkę, że aż serce zabolało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...