Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd

Litar dostał trzyletni zakaz stadionowy, pół roku więzienia w zawieszeniu na 2 lata oraz musi wypłacić 4tys. zł poszkodowanym.

 

100 lat dla Lutni Dębiec, cokolwiek to jest, a że 90 już ma na liczniku to już nie wiele ;D

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd
-Nie przeanalizowałem jeszcze meczu pucharowego, choć obejrzałem go dwa razy. Nie mamy z tego meczu analizy taktycznej sporządzanej przez specjalne programy komputerowe, bo tylko mecze ekstraklasy są objęte systemem Prozone. Teraz ja i moi asystenci takiej analizy dokonamy jak za dawniejszych czasów, ręcznie. Policzymy ile razy kto był przy piłce, ile razy zagrał dobrze, ile szukał podań prostopadłych i ile razy grał do tyłu, na alibi. Gdy to wszystko policzę, będę wiedział kto zagrał źle i z kogo powinienem rezygnować przy wyborze składu.

 

wypowiedź Rumaka dla sport.pl

 

edit:

 

zapomniałem - :rofl2: :rofl2: :rofl2:

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Lech walczy o frekwencję, a od kibica żądano... aktu urodzenia dziecka

 

- Wiem, że kibice surowo nas oceniają i mają do tego prawo. Proszę jednak, aby to nie wpływało na frekwencję. Skoro mamy 40-tysięczny stadion, to marzy mi się 40 tysięcy widzów, ale jestem realistą i zdaję sobie sprawę z tego, że aż tylu kibiców nie przyjdzie. Proszę jednak tych, którzy deklarują wierność klubowi, aby nam pomogli, bo my tego potrzebujemy - zaapelował trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak (***).

 

Dzisiaj jeden z naszych znajomych chciał spełnić prośbę Rumaka. Obiecał 6-letniemu synowi, że zabierze go na mecz. Niestety, na stadionie odbił się od ściany. Chciał wyrobić synowi kartę kibica, ale kasjerka poinformowała go, że musi przedstawić dokument stwierdzający, że to jest faktycznie jego syn. Innymi słowy - kazała mu przynieść akt urodzenia.

 

- To jakiś (pipi)y absurd. Podawałem numer PESEL syna, ale i to nie wystarczyło. Nie mam co robić, tylko biegać za jakimiś dokumentami, żeby iść na mecz. Synowi obiecałem i teraz mi głupio - zamiast na stadion, pójdzie pojeździć na rolkach. Ja na pewno już nie będę użerał się z jakimś babskiem z kasy... Niedawno na mecz po raz pierwszy wybrali się moi znajomi. Zanim wyrobili sobie karty kibica, z czym oczywiście też mieli problemy, to wiesz, w której minucie weszli? W 75! Jak Lech chce ściągać na trybuny ludzi, to niech się trochę bardziej postara. Na pewno są ludzie, którzy chętnie spędzą w jakiejś kolejce cztery godziny, ale ja się do nich nie zaliczam - mówił.

Odnośnik do komentarza

Trochę nie ogarniam o co to wielkie halo. Wszędzie jest napisane co potrzeba żeby wyrobić kartę kibica która nie jest wymysłem Kolejorza tylko troglodytów z rządu. Skoro kolo ma problem z czytaniem, to niech najpierw skończy podstawówkę. Tak samo rozpierdalają mnie pretensje tej wiary która przyjdzie 15 minut przed meczem, stoi w kolejce po wyrobienie karty i ma pretensje do całego świata, tylko nie do siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Trochę nie ogarniam o co to wielkie halo. Wszędzie jest napisane co potrzeba żeby wyrobić kartę kibica która nie jest wymysłem Kolejorza tylko troglodytów z rządu. Skoro kolo ma problem z czytaniem, to niech najpierw skończy podstawówkę. Tak samo rozpierdalają mnie pretensje tej wiary która przyjdzie 15 minut przed meczem, stoi w kolejce po wyrobienie karty i ma pretensje do całego świata, tylko nie do siebie.

 

u was serio trzeba akt urodzenia przynieść żeby KK wyrobić dziecku?

.

.

.

.

:rofl2: dobre.

 

u nas to wygląda tak że dziecko do lat 6 wchodzi "na bilet" opiekuna, a do lat 13 żeby wyrobić KK musi przyjść z opiekunem żeby ją wyrobić.

Odnośnik do komentarza

Aplikacja o kartę:

Aby aplikować o kartę kibica (idendyfikacyjną lub płatniczą) nalezy zgłosić sie do kas stadionowych, w godzinach otwarcia punktu wraz z urzędowym dokumentem tożsamości, zawierającym numer PESEL.

Respektujemy cztery rodzaje dokumentów:

- dowód osobisty (również tymczasowy),

- paszport,

- akt urodzenia z wbitym numerem PESEL,

- nowy wzór świadectwa szkolnego. Jeśli na świadectwie nie widnieje zdjęcie absolwenta, dodatkowo trzeba przedstawić legitymację szkolną.

Zdjęcie do karty kibica zostanie wykonane w obecności pracownika kas, a następnie zostanie wydana karta kibica.

Karty kibica (wyłącznie identyfikacyjne) mozna także zamawiać on-line z przesyłka na adres domowy - Szczegóły >>

Do dyspozycji kibiców klub uruchomił infolinię dotyczącą Karty Kibica, biletów i karnetów. Pod numeremi telefonów (61) 622 97 85 i (61) 622 97 86 (pon-pt. 8:00-17:00) można zasięgnąć wszystkich niezbędnych informacji oraz uzyskać pomoc przy wypełnieniu formularza aplikacji o kartę kibica. Wszelkie pytania dotyczące karty kibica można również kierować mailowo na adres bilet@bilety.lechpoznan.pl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...