Skocz do zawartości

Metal Gear Solid


Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie chętnie bym popróbował ale tak przebrzydła karta przestała działać i czekam na PS3. Chyba tylko tak mogę przejść teraz MGSa.

Nie wydaje mi sie żeby wydali Twin Snakes bo coś gry z GC nie za bardzo są wydawane w tej generacji jako kolekcje HD (gdzie do cholery jest RE 0 i RE 1 ??) a klasyczna wersja już jest (na PSN za 36zł). Polecam się w nią zaopatrzyć zwłaszcza jeżeli posiadasz PSP (albo planujesz kupić PSV). Na małym ekraniku gra wygląda naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie chętnie bym popróbował ale tak przebrzydła karta przestała działać i czekam na PS3. Chyba tylko tak mogę przejść teraz MGSa.

 

Nie wydaje mi sie żeby wydali Twin Snakes bo coś gry z GC nie za bardzo są wydawane w tej generacji jako kolekcje HD (gdzie do cholery jest RE 0 i RE 1 ??) a klasyczna wersja już jest (na PSN za 36zł). Polecam się w nią zaopatrzyć zwłaszcza jeżeli posiadasz PSP (albo planujesz kupić PSV). Na małym ekraniku gra wygląda naprawdę dobrze.

 

 

Nie interesuje mnie MGS na PSP. Brak analoga strasznie mi przeszkadza. Nie potrzeba mi MGSTS na GC skoro mam zamiar kupic PS3 na którym spokojnie pogram bez Memory Card'a.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja właśnie chętnie bym popróbował ale tak przebrzydła karta przestała działać i czekam na PS3. Chyba tylko tak mogę przejść teraz MGSa.

...a klasyczna wersja już jest (na PSN za 36zł). Polecam się w nią zaopatrzyć zwłaszcza jeżeli posiadasz PSP (albo planujesz kupić PSV). Na małym ekraniku gra wygląda naprawdę dobrze.

 

Nie interesuje mnie MGS na PSP. Brak analoga strasznie mi przeszkadza. Nie potrzeba mi MGSTS na GC skoro mam zamiar kupic PS3 na którym spokojnie pogram bez Memory Card'a.

Po cholerę ci prawy analog w pierwszym MGS'ie? :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

nie wiem czy ktoś tu zagląda ale czy może kogos interesowało by kupno kolekcjoneki mgs?

 

takiej?

All.jpg

- gra

- pudło

- soundtrack

- blachy (dogtagi)

- naklejki na memorki (nie wiem czy znajde)

- pocztówki

- wielki plakat (ok 100x70 cm) (używany) z jednej strony jest ninja widoczny na zdjeciu a z drugiej twarz meryl

- koszulka z mordą snejką taką jak na pudełku z grą (używana)

 

inne foto zestawu

http://img406.images.../mgspremium.jpg

 

druga strona plakatu

http://img266.images...455863alle0.png

 

 

myśle że mam jeszcze wszystkie elementy zestawu (lub prawie wszystkie) , łacznie z pudłem itp. co prawda koszulka jest używana wiec nie wiem czy kogos zainteresuje, a plakat też wisiał sporo na ścianie wiecej jest odrobine obszarpany i ma ślady tasmy klejącej ;p

 

 

jesli ktoś jest zianteresowany to poszukam wszystkich elementów i dam real foto

w razie zainteresowania prosze też o podanie ceny (do negocjacji)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

@Yano - nawet nie wystawiaj na Allegro - to bez sensu - od razu na ebay dawaj - ja swego czasu parę rzeczy powiązanych z grami miałem - na allegro nie dobiłem nawet do 50 wyświetleń a co dopiero myśleć o sprzedaży za najniższą cenę jaką wystawiłem - na ebayu klienci zapłacili od 3 do 5 razy więcej niż chciałem - tylko rozeznaj się z kosztami wysyłki i odpowiednio dolicz bo potrafią być spore. No i opłaty ebay i paypal też są dużawe w porównaniu do allegro ale i tak się imo opłaca. Polska to nie jest niestety dobry kraj do handlu takimi rzeczami.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
Gość _Milan_

skończyłem sobie ponownie mgsa 1 i mam jedno pytanie, czy wersja kupiona w psn którą mam jest w jakiś sposób "uaktualniona" względem nastepnych mgsów?

Bo z lekka sie zdziwiłem gdy na końcu po napisach Ocelot dobitnie wymienia imie Solidus jako tego trzeciego, pamietałem cały czas ze tylko padła nazwa "mr president"...

I ogolnie jakby pare scenek nowych mi sie wydało, a to dziwne bo jak Boga kocham scenariusz do dzisiaj znam na pamiec i gadałem niektore kwestie z bohaterami ;]

 

Prawda to czy jestem poyebany?

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

moze ktos tak zle zmontował te filmiki, albo rzeczywiscie dodali cos pozniej do wersji psx, bo na serio, mam oryginał i jak grałem kiedys nałogowo w kółko tak nie pamietam by padało solidus.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.