Skocz do zawartości

Metal Gear Solid


Rekomendowane odpowiedzi

ja myślę że to rzuca trochę więcej światła na tą sprawę lol (7:20)

 

http://www.youtube.com/watch?v=YqLXrq3MrQ4&feature=player_detailpage#t=437

 

"ssoolidoos" ;d

 

poza tym na mgs wiki jest podane że są 2 zakończenia które między innymi tym się różnią, ale dziwne bo ja też nie pamiętam tej kwestii ; d

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

ja mam oryginał z kolekcjonerki i planuje go znowu przejsc niedlugo, to wtedy moge powiedziec czy bylo cos o solidusie

 

ale pamietajcie tez ze kojima mogl miec juz na poczatku mase pomysłów ktore byly jednym słowem wspomniete w MGS a potem były rozwinięte w dalszych częsciach (chyba master miller z jedynki ktory okazal sie liquidem był w inncyh częsciach jako prawdziwy master miller?), albo porpostu jakies tam zalążki pomyslu, rzucone pare słów o kimś nieco przypadkiem, potem wykorzystywał jako haczyk do dalszych (wczesniejszych) wydarzeń

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja w swojej wersji z PSX'a("kopii zapasowej" w wersji NTSC) miałem "No one knows that you were the third one... Solidus" tak samo wzmiankę o tym że słabszy z bliźniaków wygrał i całą resztę, ale za to za nic nie mogę sobie przypomnieć żebym miał w tej rozmowie fragment "it takes a well-balanced individual such as yourself to rule the world" a cutscenki z MGS1 oglądałem więcej razy niż przechodziłem grę, ale może już mi pamięć szwankuje, a latka lecą jakby nie patrzeć :P

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

o Solidusie mówi się w twin snakes, w oryginalnej wersji z psxa jest mr. president, mam obie gry na półce i tak właśnie jest

 

No ok, ale ja wcozraj przeszedłem na hard ratujac meryl wersje kupioną na psn i była gadka w wersji najdłuzszej, której dotad nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza

Nie pamietam, jakie trzeba spelnic wymagania, ale napewno jest gadka o Solidusie ( z Solidusem) nie wspominajac juz o gurlukowiczu. Widac, ze Kojima, robiac MGS, mial juz przszykowany zarys dwojki i wszystko zgrabnie to wyszlo. Nie to, co sie dzialo pozniej z serią, bo jest to zenada totalna, z operowym miszmaszem w czworce, na czele.

Odnośnik do komentarza

o Solidusie mówi się w twin snakes, w oryginalnej wersji z psxa jest mr. president, mam obie gry na półce i tak właśnie jest

 

No ok, ale ja wcozraj przeszedłem na hard ratujac meryl wersje kupioną na psn i była gadka w wersji najdłuzszej, której dotad nie słyszałem.

 

no może wersja z psn różni się od tej z cedeka, jak ostatnim razem zrobiłem extreme - zakończenie z otaconem, to była standardowa gadka o inferior one itd.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wkurzyłem się ostatnio na kopanki i miałem już zamiar wziąć MGS HD Collection, ale pomyślałem że dobrze będzie odświeżyć fabułę i wziąłem MGS'a z PSN :)

 

Tyle lat minęło od premiery, a gra nadal daje radę :) Jak włączyłem to 5 godzin grałem. Nie pamiętam kiedy ostatnio poza fifą(z kumplami przy browarze) grałem w coś tak długo. "Jeszcze tylko zobaczę co było dalej", "jeszcze tylko sprawdzę to, tamto" i kilka godzin zleciało szybko :D

 

Jak na tamte czasy, to ta gra była mistrzostwem świata :)

Odnośnik do komentarza

Nie chcę zakładać nowego tematu.

Gram w MGS2 i mam problem z dzwiami w Strut D. Po rozbrojeniu chcę wyjść do CD bridge, ale mam tylko card lvl 1. Nigdzie molvl gę znaleźć lvl 2. Wg opisów w internecie musze isc do strut E i dostac karte odjakieś "ninja" ale czegoś takiego po prostu nie ma.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

eh. gram sobie w MGS'a po wielu wielu latach odkąd grałem w niego ostatni raz. niesamowita gra, tak sobie gram i myślę, że przecież to ma już 15 lat a pomysły i ich wykonanie powala.

 

wiele więcej też teraz "rozumiem" - pomijając fakt pierwszego kontaktu z grą w wersji japońskiej, mając 10 lat ;)

 

robię sobie dobry start przed ruszeniem kolekcji HD gdzie w żadną z zawartych w niej części nie grałem, bo niestety generacja PS2 mnie ominęła.

Odnośnik do komentarza

oczywiscie, ze mozna tak, jak w RE6, DS3, ale jest to dosc uciazliwe, bowiem misje sa dosc krotkie, a przed kazda trzeba wyslac invaita.

ogolnie giera jest mega, tylko grafa troszki odstaje, ALE co-op'eracja wszystko rekompensuje. 

boss'a w pojedynke jade z 6 minut, a w co-opie nie ma nawet 2 :) mistrzostwo swiata. 

polecam pograc i w czuc sie solo, nastepnie co-opa.

jak potzrebuje kompana tylko do tych misji, gdzie nie mam rangi S.

ale pogram w inne tez.

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...