Skocz do zawartości

Metal Gear Solid


Rekomendowane odpowiedzi

O ile nawet grając na Expercie nie miałem większych problemów z bossami (ok, Raven był z deko przegięty), tak nieźle zagiął mnie ten moment kiedy po ucieczce z więzienia Snake kieruje się na więżę, po tych cholernych schodach podczas alertu, gdzie atakuje go od groma strażników. Najtrudniejszy moment tej gry, a na domiar złego zaraz po tym czeka walka z opancerzonym helikopterem (dochodząc do niego miałem kapkę życia i oczywiście zero rationów). Koszmar.

Odnośnik do komentarza

Najtrudniejsza była druga faza walki z Rexem i nikt mnie nie przekona, że było inaczej. :ninja:

 

Ale Raven też trudny.

 

 

Walka z Rexem była banalna szczególnie ta druga faza. Wystarczyło "wejść" mu pod nogi i być cały czas pod nim i stamtąd strzelać.

Przekonałem Cie? ;p

 

O ile nawet grając na Expercie nie miałem większych problemów z bossami (ok, Raven był z deko przegięty), tak nieźle zagiął mnie ten moment kiedy po ucieczce z więzienia Snake kieruje się na więżę, po tych cholernych schodach podczas alertu, gdzie atakuje go od groma strażników. Najtrudniejszy moment tej gry, a na domiar złego zaraz po tym czeka walka z opancerzonym helikopterem (dochodząc do niego miałem kapkę życia i oczywiście zero rationów). Koszmar.

 

Wpis, wpis, wpis.

 

Dla mnie to też był zdecydowanie najgorszy moment w grze w sensie, że najtrudniejszy. Tych cholernych schodów nie zapomnę nigdy, co śmieszne za każdym razem gdy gram w MGS-a nawet ostatnio mam problem z tym momentem.

 

Ale walić to tej gry nie można nie lubić/nie kochać ;]. Nawet schodów, wszystko wybaczę ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Niedawno zakupiłem MGS Special Missions. I przy próbie odpalenia jej na PS3 (potrzebny oryginalny MGS) wszystko na poczatku idzie dobrze. Pokazuje sie logo Konami, potem log KCEJ i konsola prosi mnie o włożenie do napędu DISC 1 lub DISC 2 oryginalnego MGS'a. CO oczywiście robię. I za każdym razem wyskakuje mi ERROR: BAD DISC. Czy ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...