Skocz do zawartości

Shadow of the Colossus


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No jak nie zrobisz save'a to raczej trzeba :) Jak zrobisz dobrze jakiś time attack, to idź na zewnątrz świątyni zasejwować przy tym świecącym kamieniu.

 

W Neo Plus w numerze chyba sierpniowym pisali, że jednak taki problem występuje. Podobno po zdobyciu czwartego przedmiotu (czyli trzeba pokonać 8 kolosów) i po wyłączeniu konsoli (oczywiście wcześniej robiąc save'a :)) trzeba właśnie zaczynać od początku, bo pozostałe 4 przedmioty się nie odblokują. Tak samo jest po przejściu do innego trybu gry. I właśnie dali odpowiedź, że trzeba wszystkich załatwić za jednym posiedzeniem. Dlatego o to pytałem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

O to się raczej martwić nie trzeba. :P

 

Jak sobie teraz przypomne, że w tą gienialną gre zacząłem grać przypadkiem to się przerażam że mogło mnie ominąć takie arcydzieło. Gre pożyczyłem od kumpla, odpaliłem, no fajne intro, muzyka, pierwszy kolos i ... jakoś mi się nie spodobało. Mineło kilka dni, jako że moja mama lubiła popatrzeć jak gram, :thumbsup: chciała żebym pokazał jej coś czego jeszcze nie widziała. No i wsiąkłem na maksa. Następstwa tego były takie że w realu spoglądając na chmury często formował mi się z nich jakiś kolos. :D Cudowna gra, ze świetnym klimatem i gienalną muzyką, jak dla mnie 10/10.

 

Teraz przed premierą Last Guardian, po cichu liczę na zestaw ICO + SotC jak to było w przypadku God of War.

Odnośnik do komentarza

Też za pierwszym razem zrobiłem sobie długą przerwę, po pierwszym kolosie, wolałem grac wtedy w RE4. Potem sie bardziej wkręciłem, zwłaszcza po 5 kolosie, kiedy aż ci sie smutno robi jak już koniec walki z nim, taka epickość waliła od niego.

 

Gra jest specyficzna, i to że nie ma pomniejszych przeciwników, robie ją jeszcze bardziej specialną. Klimat odizolowania i samotności jak żadna inna gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...