Skocz do zawartości

Shadow of the Colossus


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Późno, bo późno, ale w końcu ukończyłem tego SotC'a. O tej godzinie już nie chce mi się rozpisywać, więc napiszę tylko, że ICO>>Shadow. Chociaż gra i tak nader wyborna, do tego piękna i niesamowicie oryginalna. 8/10

 

Najbardziej wkurzyła mnie końcówka,

kiedy Wander zostawał wsysany przez portal. Tyle się namęczyłem, żeby dostać się do Mono (prawie złamałem sobie nadgarstek :teehee: ), a tam...dupa, niewidzialna bariera.

 

Odnośnik do komentarza

Oj tak, ciężko doczłapać do Mono, i zobaczyć że developerzy nie przewidzieli że możemy sie tam dostać, więc poprostu jej tam nie wpakowali xD

Co śmieszne w wersji preview za cholere w ten sposób nie dotrzemy do altaru Mono.

 

btw, alternatywny 16 kolos!!!!!!!11111111111

 

..

.....

.........

no dobra, to tylko statua D;

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wiadomo coś bliżej na temat reedeycji ICO/SoC? Jakieś konkrety?...obok Last Guardian byłyby to chyba najciekawsze tytuły na PS3.

 

W jednym z wywiadów F. Ueda wskazał, że z perspektywy ocenia, iż w SoC "czegoś brakuje". Podał, że pusta przestrzeń powinna być "jakoś" zagospodarowana (przy czym nie chodzi tu o walki etc.), ale w taki sposób aby nie zburzyć unikalnej atmosfery...co Wy sądzicie w tym temacie?;-)

Odnośnik do komentarza

"Praktycznie zaraz po wydaniu God of War Collection w HD, ludzie dawali nam wskazówki co do tego, jakie gry chcieliby zobaczyć w następnej kolejności. ICO i Shadow of the Colossus znalazły się na szczycie tej listy. Jesteśmy tego świadomi. Chcemy zobaczyć to i zagrać w HD tak samo jak fani.?

- powiedział Shuhei Yoshida.

 

co do "poprawek" w sotc... hmmm ja bym wolał tylko podbicie rozdziałki, wymiane kilku tekstur na świeższe i moze kilka easter eggs

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...