Skocz do zawartości

Nowości RPG


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 535
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Czy do końca tego roku będą jeszcze miały premiery jakieś jrpgi na X360/PS3?

 

Xedge jakoś niedługo w EU, to samo Agarest War ale to październik lub nigdy, patrząc iż jest to 505 odpowiedzialny za wersję europejską :) Poza tym Vesperia na ps3 wrzesień w JP? pewnie gwiazdka USA. Więcej nie pamiętam bo chyba nic więcej nie ma lol ;p

 

Dla mnie to tylko agarest i vesperia bo xedge już masteruję od dawna ~_~

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Persona 3 Portable na PSP - 1 listopada w Japonii !!

 

http://news.vgchartz.com/news.php?id=4836

 

Nie no jestem w szoku, jak wyjdzie jakieś potwierdzone info czy i kiedy wyjdzie w Europie to kupuję PSP :-D

 

- Bazuje na FES,

- Nowym protagonistą będzie postać żeńska,

- Zmiany w systemie social link,

- Nowa muzyka.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

W Famitsu widać, że Orpheus też będzie miał żeńską formę, ciekawe czy będzie można grać męską postacią albo żeńską i jak zmiana płci zmieni wątek fabularny, bo że wywróci social linki do góry nogami to normalka :-) Ale same relacje np. z Aigis będą musiałby być zmienione, a może np. będzieby grać dwoma postaciami równolegle, ehhh tyle pytań się nasuwa, tylko żeby w Europie szybko wyszło a nie rok po JP.

Odnośnik do komentarza

Będzie można wybierać między postacią męską i żeńską.

 

W ramach auto-promocji dodam jeszcze, że zrobiłem przegląd prasy (nieco spóźniony ale jest), a w nim: FFXIII, EoE, Persona 3 Portable, KH BbS, 3D Dot Game Heroes, SMT: SJ, Phantasy Star Portable 2, VC2 etc.

http://kontownia.wordpress.com/2009/08/18/...-prasy-18-viii/

Odnośnik do komentarza

Przypuszczam, że w związku z możliwością wyboru płci bohatera na początku, otrzymamy w pewnym sensie dwie gry w jednej. Choć główny wątek bez wątpienia pozostanie taki sam, większość wydarzeń oraz social-linków będzie musiała być zmieniona w jakimś stopniu. Przypuszczam, że będzie się to wiązało także ze zmianą płci niektórych bohaterów. Na screenach widać "męską wersję" Elizabeth, a i nie zdziwiłbym się gdyby Aigis i Yukari się oberwało (w końcu jest przewaga dziewczyn w akademiku, musieliby to jakoś wyrównać, szczególnie mając na uwadze scenki z Yukari). Ogólnie będzie to pewnie wątek skierowany bardziej do żeńskiej części graczy. Posunięcie nie takie głupie, choć nie ukrywam, że liczyłem na lekkie yuri ;p.

 

Cieszy mnie informacja o zmienionej muzyce. Może ten nieszczęsny j-hiphop zastąpią czymś bardziej zdatnym do słuchania, jak w P4 czy (z tego co słyszałem) Persona PSP. Nie pogardziłbym zmienioną mechaniką lochów, na wzór Persona 4, ale obawiam się, że ten element pozostawią bez zmian. Ogółem, biorąc pod uwagę, że gra zostanie wydana wraz z PSP Go, mam nadzieję, że nie będzie się to wiązało z brakiem wersji UMD. No ale być może na Atlus USA będzie można liczyć, i nawet dodadzą jakieś bonusy, jak to zwykli ostatnio robić ;>.

Odnośnik do komentarza
Może ten nieszczęsny j-hiphop zastąpią czymś bardziej zdatnym do słuchania

Szczerze w to watpie, pewnie dadza jakies ultra remixy (bo album "Reincarnation" w sumie juz jest remixem), inaczej to tak jakbys totalnie zmienil szate P3, gdyz w kazdej Personie mielismy inny typ muzyki (kieprawe anime najwyzej wjezdzalo jeszcze w klimaty P3).

Odnośnik do komentarza

Ogólna muzyka w P3 była bardzo dobra. Niemniej jednak ta w Tartarusie, zarówno podczas eksploracji jak i walki, była zwyczajnie źle dopasowana. Biorąc pod uwagę ilość czasu jaką trzeba spędzić na grindowaniu, w końcu ten cały j-hiphop zaczyna męczyć. Może i jest to kwestia gustu, ale OST Persona 4 był pod tym względem o wiele lepszy, przez co nie musiałem już wyciszać telewizora. Reszta natomiast może jak najbardziej zostać (tło w cut-scenkach, miasto, szkoła itp.)

Odnośnik do komentarza

HAHA sorki, pisałem zmęczony, oczywiście UMD i PSN :)

 

EDIT:

Obejrzałem trailer WKC z niedawnych targów i jak dla mnie dub EN to porażka jakaś, jaja jak berety....nie dość, że już tak długo nie potrafią gry wydać, to cały ten czas został totalnie zmarnowany na dub poniżej przeciętnej...baah już Cross Edge tutaj lepiej wypada...

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przegląd prasy: 23 IX - RGG4 edition

http://kontownia.wordpress.com/2009/09/23/przeglad-prasy-23-ix/

 

VC2, FFXIII i drobniejsze info o Agito, Versus, BbS, SO4.

 

- The 3rd Birthday jednak pojawi się na TGS

- WKC2 nosić będzie podtytuł Hikrai to Yami no Kakusei (Przebudzenie światła i ciemności); trailer na TGS

- and moar

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.