Skocz do zawartości

Nowości RPG


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Wow, na tej stronce do Xeno muzyczka jest cudna...! Warto poczekać aż się wgra.

 

A co do tego last story- logo od razu kojarzy się z FF, do tego Mistwalker... I jeszcze:

According to Andriasang's translation of a statement from an investor meeting, the game is an attempt at a "new form of RPG."

Ciekawe co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rzeczywiście niezły utworek, kojarzy mi się trochę z twórczością pani Shimomury. Gdybym nie grał w peesdwójkową Xenosagę to nawet dałbym się nabrać, że coś z tego może być. Na godnego następcę Xenogearsa nie liczy chyba jednak nikt przy zdrowych zmysłach?

 

The Last Story...aż się zakrztusiłem. The Last Story, The Last Story, The Last Story. To brzmi prawie jak Final Fantasy czy mi się tylko wydaje? O ile Sakaguchi nie przypomni sobie jak się robi spektakularne RPG to rzeczywiście może być ostatnia opowieść.

 

 

 

Jeszcze jeden Tales.

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Uwaga! Achtung! Attention!

 

Nowa Persona w produkcji!

Katsura Hashino ? wywiad

- (Dengeki) nowa Persona jest w trakcie przygotowań; Hashino prosi o cierpliwość

- chce zostawić elementy tradycyjne dla serii, jednocześnie wprowadzić zmiany w ramach jej ograniczeń

 

News o tym, oczywiście z Kontowni

Oby tylko wydali ją na stacjonarne konsole. Mam nadzieję, że na E3 lub innych targach pokażą chociaż króciutki filmik, szkice albo choćby zapowiedz nowej Persony...

Odnośnik do komentarza

Ja chce PS3!!! wiem jestem teraz egoistą, ale trzeba wreszcie kiedyś przejść w HD Atlus!! ;p

 

EDIT:

LOL jeszcze Rorona 1 nie trafiła na zachód, a już pracują nad dwójką? coś mi się zdaje, że obok vesperii i tonelico 3 rorona 1 również nie pojawi się u nas T_T

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Ja chce PS3!!! wiem jestem teraz egoistą, ale trzeba wreszcie kiedyś przejść w HD Atlus!! ;p

 

EDIT:

LOL jeszcze Rorona 1 nie trafiła na zachód, a już pracują nad dwójką? coś mi się zdaje, że obok vesperii i tonelico 3 rorona 1 również nie pojawi się u nas T_T

Również liczę na to, że wydadzą nową Personę na PS3. Co się tyczy grafy to nie liczę na to,że będzie to jakiś graficzny masakrator. Byle tylko było schludnie i stylowo z genialnym klimatem poprzednich części, a będę usatysfakcjonowany. Od robienia wymuskanych manekinów i CG są ludki ze SE...

 

No w Japonii troszkę tych jrpg'ów wyszło. Ja bym się cieszył gdyby wydali w końcu i u nas Vesperię...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...