Skocz do zawartości

2D DOJO


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Ok. To sobota, (wstepnie) 11 (moze przesunie sie o max godzine). Kto ma ochote, niech wpada. Bedzie SF3 i cos innego, jak ktos przyniesie plytki z innymi grami ; ) Ja mam tylko KOFa2k2 (o, w sumie moznaby w to pograc, milion lat nie gralem a kiedys bylem w to dobry) no i SF3. Dajcie znac kto bedzie. Ja w tej chwili lece na uczelnie a pozniej do pracy, wiec bede ok. 24 w domu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość GaScAn
To bynajmniej niebylem ja, wiec chyba to niebyl polak, wiecej ich tam niema raczej :P

Od innego dowiedziałem się, że "ścianki są przegięte" więc doradziłem mu żeby wybrał Kena a nie Remy'ego jeśli jest początkującym. Tak też zrobił, wziął Kena z...SA1.

 

hehe, to byłem ja, gram w tę grę tylko remym pamiętam te walki, a ścianki rzeczywiście są przegięte.

 

edit: mój nick na 2df to devilbot, chętnie pogram z wami w ss2t, sf3 i skopie wam dupy remym ;)

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Ornit ale Ty jestes zarozumialy :P

 

Przeciez kazdy wie nie od dzis, ze jedynym profesjonalista w tym gronie

jestem ja

XD

Pamiętam jak kiedyś wszedłem na 2df. Zagrałem z Polakiem, wybrałem Uriena a on zadał mi następujace pytanie:

 

-szkoła Pycha?

 

:whistling:

No własnie to byłem ja :whistling:

A nie wiem, czy Ty nie grałeś pod innym nickiem :) To był już spory kawałek czasu temu, a ja nie czytałem jeszcze regularnie CAŁEGO forum bijatyk, tylko sam tekken... Poza tym zapytałem, "czy to szkoła Pycha?", bo jego znam osobiście, a to był czas, kiedy na Shout Boxie Honmaru zapraszał do wspólnej gry, więc sprawa jest jasna.

 

Btw. ja to jestem lama. Czekam na naprawienie tego cholernego sticka i może coś będę grał. Na razie jednak lamię sobie w q3 i próbuje zgłębić system VF 5 na X360. No i gram też równolegle w GTA 4 (xbox). Ale granie nie idzie mi tak, jak kiedys - może za stary już jestem.

Odnośnik do komentarza

ROTFLOLOLOLOLOMG xD Nie wiedzialem, ze mam wlasna szkole xD pierwszy DVD z piewsza lekcja "Co to sa lusterka" za niedlugo w sprzedazy xD ghyghy xD

 

A tak na serio, to tak naprawde szkola RX-a, bo nawet hamburgerzy i WSZYSCY gracze na swiecie, ktorzy potrafia grac w ta gre wzoruja sie na graczach z dalekiego wschodu ;) Prawda ktora jest stosowana od wieeeeeelu lat (patrz SSF2T, SFA3 czy nawet Tekken)

 

EDIT:

na 2df lapcie mnie pod nikiem Pychu, moge hostowac, o ile obok mojego nicku jest flaga Unii Europejskiej (nie pytajcie dlaczego tak sie dzieje, sam nie wiem :P )

Edytowane przez Pychu
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

gra wygląda na typową niskobudżetówkę.jakbym miał przerobioną konsole to bym pewnie zagrał,a tak to szkoda mi na to kasy.recenzje tez nie nastrajaja optymizmem.

grafa jest strasznie paskudna.guilty gearowi moze naskoczyc.niech zrobia w koncu jakiegos gg na next geny.wiem ze wyszedl jakis spin off w japonii na x'a ale to chyba jakis slasher czy cos

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Na PSP ma wyjść w czerwu Fate/Unlimited Codes od Capcomu. Jest to bitka 3D w którą grają Japończycy na SBO. A więc coś więcej niż tylko popierdółka. Mimo że gra jest 3d dałem niusa tutaj bo stylem przypomina 2D.

Jako że gra ma mieć wersję online polecam się zapoznać z Fate/UC posiadaczom PSP.

first-look-fateunlimited-codes-portable-20090213085306785.jpg

 

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...