Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

<h1 class="title">

Kibice Romy grozili Lazio: Pokonacie Inter albo zginiecie</h1>Prezydent rzymskiego Lazio, Claudio Lotito w poniedziałek ujawnił, że przed meczem z Interem Mediolan do siedziby klubu wpłynęła przesyłka zawierająca list z pogróżkami i naboje dużego kalibru. - Pokonacie Inter albo zginiecie - można było przeczytać w anonimowej wiadomości.

Sprawą zajmie się Digos, Wydział do spraw Specjalnych. Przesyłka niebawem zostanie przekazana funkcjonariuszom. Prezes Biancocelesti już kontaktował się z odpowiednimi organami.

 

- Ostanio byliśmy świadkami różnych wydarzeń, zwłaszcza podczas derbów Rzymu. To głęboko zraniło kibiców Lazio i wytworzyło nieciekawą atmosferę, podżegało do przemocy. W to wszystko włączyła się prasa i lokalne stacje radiowe. Zrodziło się realne zagrożenie zarówno dla działaczy jak i piłkarzy Lazio. Obraz sportu w naszym kraju i w stolicy został głęboko zniekształcony. Prezydent i sam klub byli głównymi ofiarami tego wszystkiego. Grożono nam śmiercią. Otrzymaliśmy przesyłkę zawierającą naboje dużego kalibru - powiedział prezes Claudio Lotito.

 

Lotito zasugerował, że za ostatnie zamieszanie w dużej mierze odpowiada AS Roma z Francesco Tottim na czele. To on prowokował kibiców Lazio.

 

(fcitalia.com)

 

Wielcy kibice Romy

:D

Odnośnik do komentarza

Kocham włochy za ich fanatyczne oddanie swoim klubom ^^ Z drugiej strony te naboje to i tak tylko takie (pipi)enie, nikogo nie zabiją. W Zabrzu nie wysyłają listów z pogróżkami, rok temu kibice przerwali jeden z treningów i kazali założyć piłkarzom koszulki z napisem:

"Nie wystarczy tylko biegać lub trochę się starać, z naszym herbem na sercu trzeba zapier dalać "

Niech piłkarze wiedzą, że klub to nie tylko kopaninka w piłkę ;)

Odnośnik do komentarza

Beznadzieja ten finał. Zazwyczaj kompletnie nie interesuje się liga włoską, czasem jakiś mecz Milanu obejrze, ale teraz utwierdziłem się w przekonaniu, że Inter gra totalny antyfutbol 10 zawodników na własnej połowie, a jeden sobie biega do kontr i jeszcze jakimś cudem strzela bramki! JAK!!?? Szczerze mówiąc ucieszyłem sie wczoraj z tego faulu Tottiego jak nie wygrali to chociaż im pokazał co o tym sądzi. :P Pozatem Totti to jeden z ostatnich takich charyzmatycznych zawodników- boiskowych chamów z wielkimi piłkarskimi umiejętnościami. Takich piłkarzy kocham, a nie jakiś Materazzi, który po każdym zetknięciu się z rywalem umierał godzinę do tego miał fryzure jak murzyn z Interu, co go nikt nie lubi.

Odnośnik do komentarza
Inter gra totalny antyfutbol 10 zawodników na własnej połowie, a jeden sobie biega do kontr i jeszcze jakimś cudem strzela bramki! JAK!!??

Chyba oglądaliśmy inny mecz, przecież to Inter miał przewagę a Roma co chwilę faulowała.

 

Szczerze mówiąc ucieszyłem sie wczoraj z tego faulu Tottiego jak nie wygrali to chociaż im pokazał co o tym sądzi. :P

No burackie zachowanie wzbudza zachwyt tylko u buraków, więc nie wiem czy jest się z czego cieszyć :thumbsup:

 

Pozatem Totti to jeden z ostatnich takich charyzmatycznych zawodników- boiskowych chamów z wielkimi piłkarskimi umiejętnościami. Takich piłkarzy kocham

Charyzmatyczny to był Maldini, Totti jest wieśniakiem, który nie potrafi się powstrzymać i wie, że z jego poparciem kibiców nikt w klubie mu za takie akcje nic nie zrobi. Zresztą to przecież nie pierwsze jego takie zachowanie, plucie w twarz i skakanie po żebrach to chleb powszedni il Capitano. No ale jak kochasz boiskowych chamów..

 

 

(Materazzi) ...do tego miał fryzure jak murzyn z Interu, co go nikt nie lubi.

Powinieneś dodać jak polsatowi specy, którzy by go zdyskwalifikowali za tatuaże i prowokowanie zidana na mundialu. Ja jestem ciekaw co by mówili jakby to on zayebał Zidanowi z dyńki w klatkę, założę się, że byłaby mowa o jego debilizmie a nie prowokowaniu. to jakaś głupota.

 

Ale Balotelliego i tak nie jest szkoda, niech wypier'dala.

Edytowane przez Odin91
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...