Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalna strona Milanu wydała oświadczenie z życzeniami dla kierowcy Formuły 1, reprezentującego zespół Lotus-Renault Robertowi Kubicy, który wczoraj miał poważny wypadek podczas rajdu Ronde di Andora.

 

"Klub AC Milan, piłkarze, pracownicy oraz fani Milanu życzą szybkiego powrotu do zdrowia kierowcy Formuły 1 i wielkiemu fanowi rossonerich Robertowi Kubicy."

 

 

Wspomne tylko, ze antypolski Inter nic nie napisal.

 

 

Dlaczego? Bo nienawidzi Polakow.

 

 

 

A zatem spojrzcie w lustro i zastanowcie sie komu kibicujecie.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

"Lekko" schodząc z tematu.

 

Cytat z bywalczyni imprez Bunga-Bunga u Berlusconiego (przypominam - gość ma 75 lat):

"Kiedy jesteśmy tam, on może całą noc do 4 nad ranem. Nie śpi, więc może całą noc z jedną po drugiej – mówi jedna z uczestniczek przyjęć - Tam są 20-letnie dziewczyny zniszczone, one są martwe i ja też. Także dlatego, że jestem dużo starsza i jestem 45 lat młodsza od niego."

 

Nie dziwota, że wpakował w MilanLab tyle kasy XD Jak widać działa ;)

Odnośnik do komentarza

Martwi mnie jedynie perspektywa, skoro mówimy o Bungagate, oberwania przez AC Milan jako klub rykoszetem tej afery. Załóżmy, że Berlusconiemu udowodnią część zarzutów i ten będzie wtedy myślał wyłącznie o końcówce swojego ch.uja więc poświęci klub. Sprzeda, albo co gorsza zaniedba, przestając łożyć na kolejne transfery, albo co gorsza nawet na bieżące wydatki. Może być nie wesoło. To może być pierwsze od kilku lat Mistrzostwo i ostatnie na kilka następnych. Oby nie.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

To żałosne, Totenham w meczu z milanem nie pokazał niczego ciekawego, owszem, niby pierwsza połowa należała do nich ale w 2 Milan miażdżył Totenham i chyba tylko Jezus spowodował że koguty nie wyjechały z mediolanu z 3 brameczkami w plecy, ( oczywiście sędzia musiał pomagać totenhamowi, a zawodnicy tegoż klubu doprowadzili do kontuzji Abbiatego) w każdym bądź razie myślę ze w rewanżu, z tą formą Milanu, nie będzie już przypadku, i Totenham dostanie ostro w du.pe.

 

 

20%, nagród brak /Stona

 

To była pomyłka z tą nazwą Totenhamu...

Edytowane przez standby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...