Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Heh, z taka gra to by Milan sobie porzadzil w LM, forma niestety przyszla za pozno, choc nie na tyle pozno, by nie odrobic strat do Fiorentiny. Po tak efektownym poscigu nie wierze w to, ze Viola jest w stanie odebrac 4 miejsce, teraz juz nic od niej nie zalezy.

 

Roma moze sobie pluc w brode, ze zremisowala ostatni mecz z Interem;]

Odnośnik do komentarza
Juve 2 miejsce oddała w najmniej spodziewanym momencie. Oby dojechać z tym ostatnim miejscem na pudle i w letnim mercato pokazać się z lepszej strony niz w pojedynku ze Sieną.

 

Juve przecież już nie ma szans ani na 2. miejsce, ani na 4., więc generalnie mogliby już jechać na urlop.

 

Milan odpuszcza Ronaldinho, Inter próbuje to wykorzystać i go podkupić.

http://seriea.pl/index.php?strona=news&artykul=111978

 

Najbardziej podoba mi się tekst łysego "przecież dopiero co wygraliśmy z Interem" XD Brakuje mi tylko "wygraliśmy w poprzednim roku LM, Superpuchar, KMŚ, teraz wygraliśmy z Interem - nie potrzebujemy wzmocnień, Milan to klub zwycięzców" XD

 

Niby chciałem Laysa w Milanie, ale też specjalnie żal mi nie jest, że nie przyjdzie. Większych wzmocnień potrzebujemy w ataku, obronie i na bramce. Pomoc może poczekać.

Odnośnik do komentarza

Ale inter cienko wypadł na derby , grają jakby na to mieli już centralnie wyje.bane - milan to wykorzystuje i pieczętuje kolejne zwycięstwo w derby -wola walki była , to mi się podoba i za to ten klub szanuje :thumbsup: Oglądając ten mecz człowiek się w głowe bije jak inter może mieć mistrza :blink: Licze że milan w tym okienku transferowym nie zawiedzie i kupi sobie wreszcie porządny skład (bo jeden, dwóch piłkarzy to zamało ) To prawda że Gattuso odchodzi po tym sezonie ?? Lubie tego harpagona ,typowy milanista ;)

Odnośnik do komentarza

Nie ma mowy, a żeby Gennaro Gattuso odszedł z AC Milan. To prawdziwa legenda klubu, ikona i najwaleczniejszy duch zespołu. Również uwielbiam tego typu piłkarzy, Rino bez wątpienia jest wielkim zawodnikiem. Koledzy kiedy tylko usłyszeli z mediów o jego odejściu powiedzieli, że musiałby mieć wyjątkowo zły dzień aby powiedzieć coś na temat odejścia. Napomknę jeszcze raz, nie ma żadnej możliwości aby ten całkowicie zdeterminowany i ambitny kopacz odszedł z klubu, który jest blisko eliminacji do Champions League po pokonaniu swojego odwiecznego rywala Internazionale FC. Oczywiście do tego sukcesu przyczyniła się niewątpliwie Fiorentina, która przegrała swój ostatni mecz ligowy z Cagliari. Dobrze się stało, nie chcę oglądać Fiołków w Lidze Mistrzów. Spaprali sprawę z pucharem UEFA, to niech spadają na drzewo. xD

 

Idę oglądać Lazio vs Inter. W zasadzie nie liczę na nikogo ale niech Laziale dosolą Czaro-niebieskim. :D

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Gennaro Gattuso uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu z Bayernem Monachium i wkrótce złoży swój podpis pod czteroletnim kontraktem.Bawarczycy skusili Włocha bardzo wysokimi zarobkami, sięgającymi 5,5 miliona euro za sezon. Teraz pozostaje ustalić sumę odstępnego, która ma wynieść około 12 milionów euro.

 

Możliwe, że w ramach rozliczenia do Milanu przeniesie się Willy Sagnol, który od początku sezonu pozostaje skłócony z trenerem Ottmarem Hitzfeldem.

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Milan prawdpodobnie sciagnie tez Amauriego. Juventusowi nie pasuja wysokie zadania placowe brazylijczyka, oraz fakt, ze Zamparini w ramach rozliczenia chce pozyskac kilku mlodych graczy Juve - na czele z Lanzafame czy Nocerino. W tej sytuacji, jest bardzo prawdopodobe, iz atak Starej Damy zasili Gilardino. I wcale bym sie nie zdziwil, gdyby w Turynie calkowicie odbudował forme ;] Jak wielokrotnie z pilkarzami przchodzacymi z Milanu, czy Interu, bywalo.

Odnośnik do komentarza
Gennaro Gattuso uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu z Bayernem Monachium i wkrótce złoży swój podpis pod czteroletnim kontraktem.Bawarczycy skusili Włocha bardzo wysokimi zarobkami, sięgającymi 5,5 miliona euro za sezon. Teraz pozostaje ustalić sumę odstępnego, która ma wynieść około 12 milionów euro.

 

Możliwe, że w ramach rozliczenia do Milanu przeniesie się Willy Sagnol, który od początku sezonu pozostaje skłócony z trenerem Ottmarem Hitzfeldem.

 

 

Ciekawe jak byś mógł podaj źródełko :) Co do skłucenia Sagnola z Hitzfeldem to nie można zapomnieć,że Ottmar odchodzi po sezonie z Monachium. Zastanawiam się co robią "Bossowie" Włoskich gigantów, że nie starają się o Zaccardo który prowadzi rozmowy z Wolfsburgiem...

Edytowane przez Cr3aTiVe
Odnośnik do komentarza

Nie wiem... jakoś nie chce mi się wierzyć, że Gattuso teraz odejdzie. A już na pewno nie uwierzę w to, że Milan go puści za marne 12 mln.

 

Amauri... myślałem, że już na bank do Juve idzie. Generalnie nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem jego talentu. Zdecydowanie wolałbym Berbatova, nawet za te 25 baniek, ewentualnie Drogbę.

A Gili krzyż na drogę - do niego już dawno cierpliwość straciłem. Ale źle mu nie życzę - niech mu się forma odbuduje w Violi/Juve.

 

Jestem ciekaw jak się zakończy karuzela z Ronaldinho. Berlusconi gada, że już go nie chce (zasłona dymna, żeby Barca obniżyła cenę?), R10 gada, że się wybiera do Milanu, Nike nie wie co robić z kontraktem reklamowym, Kaka i Pato chcą konia w drużynie, Gattuso nie chce...

 

Ale i tak czekam na jakieś decyzje w sprawie bramkarza (jakoś Gomes z PSV mnie średnio rajcuje) i obrona (Zambrotta jak cholera by się przydał, bo może grać na lewej i prawej flance), szczególnie środek (Zapata!).

 

Dobre posunięcie to sprzedaż Oddo, którego wrzutki doprowadzają mnie do szewskiej pasji, a Bonera na prawym skrzydle gra o niebo lepiej. Favalli przedłużył kontrakt i w sumie źle nie jest, bo Jankulovskiego zastępował cały sezon dość dobrze.

 

A z newsów meczowych, to w Pucharze Włoch niespodzianki nie ma, finał Roma - Inter, a więc trzecią drużyną, która zagra w PUEFA będzie ekipa zajmująca 7. miejsce w lidze, czyli ktoś z dwójki Sampdoria, Udine.

Odnośnik do komentarza

To niewiem czy znowu R10 będzie chciał dla nich grać . Czekam na wypowiedź Silvio :lol: .Btw Ronaldinho nie jest specjalnie potrzebny milanowi , mają kake i seedorfa to co on będzie tam robił ??

Tylko jeden punkt dzieli inter od romy , jeszcze inter gra za tydzień z broniącą się przed spadkiem parmą a po remisie z sieną wszystko jest możliwe i licze że to roma sięgnie po scudetto .

Edytowane przez zajman666
Odnośnik do komentarza

telenoweli ciag dalszy:

 

 

Według włoskich mediów Ronaldinho, gwiazdor FC Barcelony, poinformował włodarzy klubu, że odejdzie tylko do AC Milan, pomimo zainteresowania ze strony angielskich klubów.

Kataloński gigant zamierza także obniżyć cenę za Brazylijczyka. Poprzednio żądali ponad 30 milionów euro, a Milan oferował około 20. Teraz obydwa kluby mają być blisko porozumienia.

 

Z kolei Milan zamierza rekompensować straty samemu zawodnikowi (8 milionów euro rocznie) z tytułu zerwania umowy z firmą Nike, która jest jednym ze sponsorów Ronaldinho. Włoski zespół jest bowiem związany umową z firmą Adidas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...