Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Dyrektor sportowy Fiorentiny Pantaleo Corvino w wypowiedzi dla Italia 7 Gold stwierdził, że jego klub jest blisko podpisania umowy z Alberto Gilardino: „Zostało nam tylko kilka szczegółów do uzgodnienia, ale praktycznie wszystko jest już przesądzone. Zawodnik bardzo się stara, aby dojść z nami do porozumienia w sprawie wynagrodzenia, dlatego nie powinno być problemów.”

 

 

Tak, k**** taaaaaaak!

Odnośnik do komentarza

Drewno idzie do fiorentiny :] No to czekamy na zawodnika który go zastąpi w majlando (drogbasss :D)

Bójcie się, fani innych włoskich zespołów. Mourinho z takim składem nie pozostawia wam skrawka nadziei na podjęcie rywalizacji.

 

Może w LM gdzies wreszcie dojdą .Czuje że szykuje się powrót dominacji włoskiej piłki :lol: (mam już dość angielskich zespołów w finałach LM)

Edytowane przez zajman666
Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Juventus sprowadzil w koncu mlodego Szweda, Ekdala. Ma sie ogrywac, a moze bedzie kiedys lepszy od Zlatana ;] Do klubu wracaja rowniez Giovinco (juz na 100%), oraz najprawdopodobniej Marchisio i De Ceglie. Nie wiadomo, co dalej z Criscito, ktory jest na wypozyczeniu, bowiem Stara Dama wlaczyla sie w wyscig o Barzagliego (oferta 12 milionow Euro). Lanzafame idzie na wspolwlasnosc do Palermo, ale stawiam, ze za rok znow zobaczymy go w Turynie. Transfer Amauriego jest juz przyklepany - czyli 12 baniek plus Nocerino i połowa karty Lanzafame. W tym momencie, Nasza atak wyglada nastepująco - Del Piero, Trezeguet, Amauri, Iaquinta, Palladino, Giovinco. Prawdopodobnie odejdzie jeden z napastników - czyli albo Palla albo Iaquinta. Pare dni temu Blanc proponował Romie wymiane za Aquilaniego, ale oferta została odrzucona. Pewnie przyjdzie do pomocy jeszcze Cigarini z Parmy, oraz bardziej znane nazwisko, gwiazda. Kraza sluchy o Xabim z Liverpoolu, ale po pierwsze w to nie chce mi sie wierzyc, a po drugie nie za bardzo go widze w koszulce Juve. Almiron pozegna sie z klubem na 100% - bedzie chyba grac w Grecji. Tiago rowniez nie widze w druzynie na przyszly sezon. Dobrze, ze chociaz interesuje sie Nim Atletico, wiec moze odzyskamy wiekszosc pieniedzy wlozonych w ten transfer. Mimo wszystko, brakuje wciaz klasowego lewego obroncy. Zambrotta zostanie wytransferowany pewnie do Milanu, wraz z Ronaldinho. Zarzad przygladal sie Taiwo, Pasqualowi i Riise.

 

Podsumowując krótko:

-> Ekdal, Amauri, Giovinco, Marchisio, De Ceglie.

<- Almiron, Tiago, Iaquinta/Palladino, Nocerino.

 

znaki zapytania: Barzagli, Criscito, Cigarini.

Odnośnik do komentarza

http://www.pilka.pl/?state=sa&m=5&...&show=88664

 

To wyżej to wiadomość, że Andrea zagra w VFL

 

http://www.pilka.pl/?state=sa&m=5&...&show=88666

 

To wiadmość dlaczego Barzgali wybrał VFL

 

http://www.pilka.pl/?state=sa&m=5&...&show=88836

 

A o to wiadomość kolejna Amauri został oficjalnym zawodnikiem Juventusu :)

 

Palermo strasznie osłabione odszedł już Zaccardo,Barzgali oraz Amauri doszedł Nocerino na zasadzie transferu definitywnego oraz David Lenzafame na zasadzie współwłasności. W wiadmości którą podałem jest błąd ponieważ jest tam napisane, że Antonio tak sam jak David jest na zasadzie współwłasności ;]. Palladino nie zgodził się na transfer do Palermo a Seba nie jest na sprzedaż

 

PS. Dziś Juventus wygrał z Victory Melbourne 4:1 Gole dla Bianconerich :

 

7' Legrottaglie

65' Palladino

90' Marchionni

90+4' Palladino

 

http://www.youtube.com/watch?v=_WPcwaxhHkY - Link do bramek

 

Bye Bye Nocerino ^^ Welcome Amauri 8)

Edytowane przez Cr3aTiVe
Odnośnik do komentarza
Znajac Gallianiego i Berlusconiego nowymi napastnikami beda Borriello i Shevchenko...

 

Prezydent Genoy Enrico Preziosi potwierdził w wywiadzie dla Radio Marte, że Milan odkupił drugą połowę karty Marco Borriello: "Straciliśmy Borriello. Przykro mi z tego powodu, ale Milan zaproponował mu 3 miliony euro za sezon, a my jesteśmy dalecy od takich pensji."

 

Według włoskiej prasy, ściągnięcie Borriello do Mediolanu kosztowało rossonerich 7.5 miliona euro i 50% karty Davide Di Gennaro. Są to jednak na razie tylko spekulacje, ponieważ jak dotąd żaden z zainteresowanych klubów nie wydał oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

 

 

jako, ze Silvio musial zrezygnowac z prezesury, wypowiadal sie jego syn i mowi o tym, ze Drogba, czy Eto'o sa za drodzy, to samo Ronaldinho. Milan wezmie Sheve jak przyjdzie za darmo. Czyli tak jak bylo do przewidzenia;]]]]]

 

Pewnie jeszcze dojdzie Zambrotta i to by bylo na tyle. Aha, Abramowicz zaproponowal Ancelottiemu posade managera Chelsea.

 

 

Odnośnik do komentarza
Aha, Abramowicz zaproponowal Ancelottiemu posade managera Chelsea.

A Milan w związku z tym niby zaczął prowadzić rozmowy z Lippim, ale ja w całą tą wymianę nie wierzę. Carlo zostanie przynajmniej przez rok jeszcze i dopiero jeśli wyjdzie po tym sezonie z niczym, to go Milan pożegna.

 

W związku z transferami... przeczuwam jeden z gorszych sezonów. Do Borriello jestem tak nieprzekonany, że już bardziej w odrodzenie Shevy albo R99 uwierzę - Borriello już u nas grał, niewiele pokazał i jeszcze był zawieszony za dragi. Obym się srogo pomylił.

Dobrym transferem jest Flamini i mam nadzieję, że Zambrotta w końcu u nas się znajdzie - jego akurat cenię.

Z bramkarzy Abbiatti z Kalacem będą walczyli o pierwszy skład, Dida tylko kapuchę będzie ciągnął. A miał być sprowadzony ktoś na poziomie.

O środkowych obrońcach w ogóle nic nie słychać, a poza Nestą i Kaladze (któremu nota bene przydałaby się konkurencja, bo ostatnio obniżył loty) nie ma nikogo (Bonerę to ja bardziej na prawej stronie widzę).

Odnośnik do komentarza
jako, ze Silvio musial zrezygnowac z prezesury, wypowiadal sie jego syn i mowi o tym, ze Drogba, czy Eto'o sa za drodzy, to samo Ronaldinho. Milan wezmie Sheve jak przyjdzie za darmo. Czyli tak jak bylo do przewidzenia;]]]]]

 

Pewnie jeszcze dojdzie Zambrotta i to by bylo na tyle. Aha, Abramowicz zaproponowal Ancelottiemu posade managera Chelsea.

 

Wczoraj wiceprezydent Milanu w udzielonym wywiadzie powiedział "Eto'o, Drogba, Adebayor, Gomez lub Benzema" więc nie sądzę aby oszczędzali . Do tego jeszcze dochodzi Sheva.

 

 

Odnośnik do komentarza
A na jakiej zasadzie wnioskujesz to moralne zwycięstwo?

 

Gdyz poniewazxD I nie probujcie nawet dyskutowac. Sama prawda ( jak sobie to czesto powtarzam, to od razu mi lepiej po ostatniej slabej edycji LM w ich wykonaniu;]]]]).

 

 

A tak serio to nie wiem czy to byloby ok. Chocby z tego wzgledu, ze taka akcja bylaby wypominana klubowi i kibicom dluuugi czas, a jak jeszcze by wygrali, to juz w ogole;]

 

Milan to nie Inter by przy zielonym stoliku zalatwiac sobie przywileje, ktore im sie nie naleza <napinka>

 

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Im i tak nic nie pomoze.

Słoik ostatnio byłeś tak pewny mówiąc ,że Inter to nie Juventus i nie zdobędzie tego mistrzostwa a jednak je zdobyli.

 

Mancini wyczerpał się dla Interu , szacunek za mistrzostwa , ale na arenie międzynarodowej to było nie to. Jak nie z Mourinho powrót na salony LM to z kim? Z drugiej strony , kilka lat temu , ówczesny numer jeden Cuper połamał sobie tam zęby...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...