Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz

Czy z ostatniej kolejki będzie multiliga? Od tygodnia myślę tylko o korespondencyjnym pojedynku Romy i Interu <_< Ten watek z mafia nie bez kozery pewnie akurat teraz wypłynął , wszystko przeciwko Interowi.Mam nadzieje ,że podniosą się z kolan i pokażą klasę , takie sportowe zwycięstwa lubie najbardziej , właśnie wtedy gdy idzie ch.ujowo i wszyscy się odwracają.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Alex królem, Roma mistrzem, to mi odpowiada...

Wolę pierwszą Rome, która pokazuje klasę w LM, niż Inter, który ma jaja niemowlaka, przynajmniej nikt nie wytknie, że mistrz Serie A nadaje się conajwyżej na pierwszą rundę LM.

Mocne słowa biorąc pod uwagę ,że Roma rok temu odpadła z LM po porażce 7:1

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Eeeee tam... jedna wpadka, w pełni się zrehabilitowali w tym roku, a Inter daje dupy za przeproszeniem od lat.

Nie wiem co dla ciebie znaczy się zrehabilitować , ale jeśli poprzednio przegrali raz z Man Utd. a teraz przegrali bez walki dwa razy to ja miałbym problem aby to nazwać zrehabilitowaniem się w pełni.No chyba ,że masz na myśli ,że znowu nie dostali 7 bramek na Old Trafford.

Odnośnik do komentarza
Eeeee tam... jedna wpadka, w pełni się zrehabilitowali w tym roku, a Inter daje dupy za przeproszeniem od lat.

Nie wiem co dla ciebie znaczy się zrehabilitować , ale jeśli poprzednio przegrali raz z Man Utd. a teraz przegrali bez walki dwa razy to ja miałbym problem aby to nazwać zrehabilitowaniem się w pełni.No chyba ,że masz na myśli ,że znowu nie dostali 7 bramek na Old Trafford.

 

Chodzi mi raczej o całokształt, Roma pokazała się w aktualnej jeszcze edycji LM z dobrej strony, a, że odpadli prawie bez walki z ManU... Manchester to najlepszy klub w Europie (no jeszcze nie, ale na pewno jest w czołowej 2 :P), ciężko z nim obecnie walczyć jak równy z równym..., szczególnie, że Romie zabrakło ich przywódcy- Tottiego (może i bez formy, ale jednak samo to, że jest dodaje graczom Romy).

Powiedz mi łukasz, kiedy bardziej się wstydziłeś jako zwolennik Serie A, kiedy piłkarze Interu (jako mistrzowie Włoch) po porażce z Valencia tłukli się z jej piłkarzami, czy kiedy Roma dostała w dupę 7-1 z Manchesterem? Bo, ja kiedy piłkarze Interu zachowali się niegodnie lejąc się z graczami Valencii (nie ważne kto zaczął). I dlatego już wolę jako mistrza Rome, która potrafi pokazać kawał dobrej piłki (mecz z Realem), nawet jeżeli później opadają bez walki, niż Inter, który pokazuje tyle co nic, albo pokazuje to czego nie powinienen...

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Porażka 7-1 na tym poziomie rozgrywek to jest ewenement , ludzie na tym przykładzie mogą pokazać dlaczego teraz Premiership jest lepsza od Serie A.Porażka z Valencią i bójka po meczu to po prostu walka.Wybuch nagromadzonych podczas dwumeczu emocji.W ch.uj razy w piłce były takie akcje , Valencia jak odpadała z Werderem to tak samo się zachowała.

 

Odnośnik do komentarza

No i Duet Inter + Sędzia Pokonali Parmę...Zapewniając sobie tym samym Tytuł mistrzowski.

Milan zgromił Udinese ale niestety Viola zdobyła tę jedną bramkę i to właśnie ona zagra w El. LM a Milan powalczy o Puchar UEFA a patrząc na ostatnie wiadomości o transferach to zdobycie nawet tego Trofeum i walka o Scudetto może być niemożliwa.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Inter po raz 16 mistrzem Włoch.Podniósł się z kolan i wygrał najważniejszy mecz w sezonie.Ibrahimovic jako joker pozamiatał.Wielkie emocje do około 60 minuty kiedy to Roma prowadziła a Inter tylko remisował.Na sycylii oprócz pięknej bramki Vucinica Roma nie pokazała nic , Catania natomiast to często chaotyczne , ale nieprzerwane ataki zakończone w końcówcę bramką.W trakcie meczu zacząłem im nawet komentować ,bo widać ,że strasznie ambicjonalnie podeszli do wszystkiego.Dwie poprzeczki , kilka groźnych strzałów , jedna nieuznana bramka-naprawdę było gorąco.Dramturgii wsyztskiemu dodawała minuty kiedy to Doni wydawał się spasować (do kadry meczowej dołączył w ostatnim momencie).Uff

 

Generalnie bardzo ciekawy finał ligii.Zygu zygu wszystkim hejtersom Interu.

Odnośnik do komentarza
Trio - zapomniałeś dodac Ibrahimovicia. A nawet gdyby sędzia podyktował karnego to a)Inter strzelił jeszcze jedną bramkę b) Roma zremisowała więc nic by się w tabeli nie zmieniło. ACM na własną prośbę w PUEFA. Lepszej dla mnie ostatniej kolejki byc nie mogło xD

Karny + ewidentna(ale nie dla sędziego) czerwona dla Materaca. Kto wie jakby się wtedy potoczyło spotkanie no ale teraz to można sobie gdybać co by było gdyby... a Zlatan cóż Chłopak nie zapomniał jak się gra... Niestety :(

Odnośnik do komentarza

No gdybanie nie ma sensu. Nie widziałem tych sytuacji więc się nie wypowiem ale czytałem różne opinie (że był karny i kartka i że nie było). Mniejsza o to - warunki były ciężkie. Wody na murawie po kostki to się i gracze łatwiej przewracali. Błedy sedziów się zdarzają a jak już pisałem przy remisie Romy i tak FCI byłby majstrem ;)

 

Romie gratulujemy walki do końca. Ale były emocje w tym sezonie :D

Juventusowi gratulujemy króla strzelców. Del Piero na ME !!

Violi gratulujemy LM ( w końcu !! )

 

W sumie najgorzej ma się Milan - LM to kupa cash'u ...

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza

Milan z taka gra nie zasluzyl na mistrzostwo, taka prawda. Po tym sezonie musi sie duzo zmienic, bo jezeli nie to nie bedzie dobrze. Trzeba zlapac gwiazdeczki za mordy, co by gryzli trawe w kazdym meczu ligowym, przerwac kolko wzajemnej adoracji i sprowadzic kilku nowych zawodnkow. Cieszy ze Sergihno i Cafu zrezygnowali (szacunek za to co zrobili, ale juz od dobrych 2 sezonow sa za slabi na gre w Milanie...) , do nich powinni dolaczyc: Emerson, Dida, Digao, Ba, Brocchi, Ronaldo (znajac Gallianiego i Silvo to oni jeszcze przedluza z nim kontrakt), ewentualnie jeszcze Simica, na ławke i puchar włoch moglby byc zostac, ale sam chce odejsc wiec, niech odchodzi.

Favalliego bym zostawil, Gilardino sprzedal, Oliveire tez. Sprzydaloby sie kupic bramkarza, Amelia bedzie latwo do wyciagniecia, bo Livorno spadlo, 2 obroncow (Zambrotta i jakis do srodka), pomocnik (sprzydalby sie konkurent dla Seedorfa, bo gosciu przeplata dobre mecze z fatalnymi), napastnik - wiadomo fajnie zeby byl to Drogba, badz Eto'o, ale z realnych to raczej Borriello, moze ten gosciu ze Sttutgartu bo wymiata.

 

Przy takich zmianach Milan moglby wrocic na szczyt, w innym wypadku nowy sezon nie powinien sie wiele roznic od tego.

Odnośnik do komentarza

TAK JEST!! Zlatan is back :D Nie ma co uratował dupsko zamulającemu interowi , materaca to wypie.rdolic na zbity pysk bo w tym sezonie co mecz czerwień (albo dostawał albo powinien) .Respekta dla del piero mimo że go nie lubie nie sądziłem że wróci na swoje wyżyny a tu gość zostanie królem strzelców serie A !! Przecież on ich tak niemożliwie zrobił przy 3 karnym(z sampdoria) że głowa mała :o Masaryczny drybling . Czekam na jakiś dobry filmik na YT ze wszystkimi golami i akcjami z tego sezonu . Ale trza zauważyć że cassano przy pierwszej bramie dla sampdori pokazal że ma jeszcze troche skilla z którego był znany (+ asysta na 3:3 w końcówce) Milan w uefa - tak się niestety czasem zdarza ale za to jest szansa zdobyć trofeum którego sie jeszcze w dorobku nie ma ;)

Edytowane przez zajman666
Odnośnik do komentarza

Jose Mourinho zostanie w poniedziałek zaprezentowany jako nowy trener Interu Mediolan - poinformowały włoskie media. Portugalski szkoleniowiec podzielił się tą wiadomością z byłym podopiecznym z Chelsea Londyn, Michaelem Essienem.

Po przegranym finale Ligi Mistrzów pomocnik "The Blues" otrzymał SMS od Mourinho, w którym "The Special One" gratulował Ghańczykowi występu.

 

"Michael, byłeś dziś świetny. W poniedziałek lecę do Mediolanu podpisać kontrakt z Interem. Mam nadzieję, że kiedyś do mnie dołączysz" - napisał Mourinho.

 

Z tym Mancinim to juz solidna telenowela.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...