Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Klątwa na El Riazor przełamana :P Real pokonał Depor 3-1. Mimo wielu braków ,Real zagrał bardzo dobre spotkanie. Ze świetnej strony pokazał się Guti,który fantastycznie asystował przy pierwszej bramce Benzemy. Francuz w końcu się przełamał i strzelił dwa gole :)

 

1264890937_extras_portada_0.jpg

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Nareszcie El Riazor zdobyte :potter: Cóż jak już wyżej wspomniano mimo ubytków kadrowych naprawdę dobre spotkanie(szczególnie Isza połowa) w wykonaniu Los Merengues.Świetnie na środku spisała się para Albiol-Ramos(za karnego ciężko Sergio winić..)+ Karim,Guti i Xabi,który naprawdę dobrze trzymał środek.Reszta bez zastrzeżeń jeśli nie liczyć 2ch z(pipi)anych setek Raula co zakończyło by mecz po Iszej połowie,no i nadal piaszczystej momentami gry pastora,ale w porównaniu do Malagi to i tak dobre spotkanie w jego i na pewno drużyny wykonaniu.

Odnośnik do komentarza

Smuci tylko slaba postawa Raula. Piłkarz-legenda, ale niestety chyba nie daje rady grac na bardzo wysokim poziomie choc licze, ze jeszcze sie przelamie i wsadzi pare bramek. :thumbsup:

Dobrze, ze Benzema ustrzelil dublecik moze zacznie w koncu grac. Kaka slabo, VdV wroc!!! Guti majstersztyk, bdb mecz wiec teraz musi zagrac pare spotkan na nedznym poziomie.

Odnośnik do komentarza

I tak Gutiego znienawidziłem, nie wykręci się z tego co nawywijał. Kolegów oszuka, Trenera oszuka, ale Orana nie oszuka!

 

 

 

 

Czekam na VDV by pokazał jak to się ćwicząc na holenderskiej trawie (xD) potrafi grać w piłkę.

 

 

Odnośnik do komentarza

Po porażce Arsenalu na Emirates Stadium, Fabregas ma bezpośrednio rozmawiać z Laportą w najbliższych tygodniach o transferze. W zasadzie jestem za tym, żeby wrócił do Barcelony, bo marnuje się w Arsenalu. Myślę, że świetnie dogadałby się z Henrym (w końcu grali razem; o ile Francuz zostanie), a i jego styl wydaje mi się sprzężony z Ibrahamovicem, a ten drugi potrzebuje kogoś kto by mu podawał piłki ;p

Odnośnik do komentarza

Minęło już 21 kolejek ligi hiszpańskiej i Barcelona ciągle nie przegrała meczu. Wczoraj mimo dwóch czerwonych kartek nie mieli problemu z Getafe. Zespół z trzeciego miejsca traci do Barcy 13 punktów i tylko bardzo silny Real podtrzymuje jakąkolwiek niepewność w tabeli. Królewscy wygrali wczoraj 3-0, gola strzelił nawet Kaka, ale czytałem w "Marce", że Brazylijczyk już nigdy nie będzie w pełni zdrowy. Czekam na Ligę Mistrzów, ale coraz bardziej wygląda na to, że Barca i Real rozjadą swoich rywali w 1/8. Lyon-Real już za tydzień!

Odnośnik do komentarza

No i zwyciestwo Realu 0-3 chyba najmniejszym nakladem sil :). Dzisiaj ciekawy mecz, moze Barca w koncu zgubi jakies punkty. Wowczas liga by sie stala niesamowicie ciekawa :).

ps. Za kazdym meczem Arbeloa mnie coraz bardziej zadziwia. Wielki powrot wychowanka po latach tułaczki.

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

No i zwyciestwo Realu 0-3 chyba najmniejszym nakladem sil :). Dzisiaj ciekawy mecz, moze Barca w koncu zgubi jakies punkty. Wowczas liga by sie stala niesamowicie ciekawa :).

ps. Za kazdym meczem Arbeloa mnie coraz bardziej zadziwia. Wielki powrot wychowanka po latach tułaczki.

 

Ja na ten moment stawiam go obecnie wyżej niż Ramosa. Z jednego prostego powodu....on się szybko wraca gdy zapędzi się do ataku. Sergio tego nie robi i ciągle musi za niego zapierdalać Lass. No i w obronie Arbeloa IMO lepiej sobie radzi :)

Odnośnik do komentarza

I lepiej gra na lewej stronie niż SR4. Przychodził jako zapchajdziura, teraz zadziwia kibiców ;)

 

SR 4 grał tylko raz na lewej stronie w meczu z Barceloną na Camp Nou rok temu...chyba ,że miałeś na myśli prawą stronę ;P

 

A Barcelona przegrała w końcu swój pierwszy ligowy mecz z Atletico 1-2 . Świetny mecz Rojiblancos i zadziwiająco słaby takich geniuszy jak Messi,Ibra,Iniesta a w szczególności Xaviego ;) Teraz Real ma tylko 2 pkt. straty do zespołu Blaugrany :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

I lepiej gra na lewej stronie niż SR4. Przychodził jako zapchajdziura, teraz zadziwia kibiców ;)

 

SR 4 grał tylko raz na lewej stronie w meczu z Barceloną na Camp Nou rok temu...chyba ,że miałeś na myśli prawą stronę ;P

 

A Barcelona przegrała w końcu swój pierwszy ligowy mecz z Atletico 1-2 . Świetny mecz Rojiblancos i zadziwiająco słaby takich geniuszy jak Messi,Ibra,Iniesta a w szczególności Xaviego ;) Teraz Real ma tylko 2 pkt. straty do zespołu Blaugrany :)

Sam Realowi nie kibicuję, ale cieszę się, że noga podwinęła się Barcelonie.:) Może jakiś mały kryzysik byście sobie zafundowali?

Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz zauważyłem: Ruud van Nistelrooy zagrał właśnie pierwszy mecz w barwach HSV Hamburg. Wszedł w 65. minucie i po niecałym kwadransie miał już na koncie dwa gole, dając HSV zwycięstwo 3-1. Florentino Perez: główny sponsor niemieckiej ligi piłkarskiej.

Odnośnik do komentarza

"No chyba nie lałeś", że zacytuje fana madonny :D

 

 

 

 

Przecież taki Villareal to drużyna conajmniej tak dobra jak Lyon, to nie był słaby mecz Villarealu, to był świetny mecz Realu. Koniec, basta, pozdro.

 

 

 

 

Ale gdyby tak grali z Lyonem to by było podobnie w bramkach... Tyle, że pewnie znowu skuteczność będzie ZEROWA. Wszystko zależy od tego czy będą grać na luzie - szybko strzelona bramka taki luz im da. Teraz następnym mecz z Teneryfą to se morale chłopaki takie stworzą, że szok :D

 

 

Odnośnik do komentarza

"No chyba nie lałeś", że zacytuje fana madonny :D

Przecież taki Villareal to drużyna conajmniej tak dobra jak Lyon, to nie był słaby mecz Villarealu, to był świetny mecz Realu. Koniec, basta, pozdro.

Ale gdyby tak grali z Lyonem to by było podobnie w bramkach... Tyle, że pewnie znowu skuteczność będzie ZEROWA. Wszystko zależy od tego czy będą grać na luzie - szybko strzelona bramka taki luz im da. Teraz następnym mecz z Teneryfą to se morale chłopaki takie stworzą, że szok :D

Uwierz mi może i coś tam Villareal walczył,ale bez Cazorli czy Rossiego to nie ta sama drużyna :) Dla mnie co najwyżej bardzo dobry mecz Realu,basta, pozdro :dance::P

Odnośnik do komentarza

Znaczy chodzi mi o to, że Lyon też nie ma nikogo prawie teraz, to co z Benzemą grali i w lidzę i w LM to inna bajka, teraz to słabiaki, gdyby Real grał z takim nastawieniem jak dziś po zdobyciu pierwszej bramki (jakby ciśnienie z nich zeszło i dopiero zaczęli grać w PIŁKĘ) to by UEFA odwołał rewanż na Santiago Bernabeu bo już by nie było sensu tutaj grać przy wyniku miliard do zera. ;D

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...