Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

po 1 polowie bylem pewien ze klub ktoremu kibicuje dostanie po (pipi)e gladko.

graja jakby sie ugadali przed meczem z valdesem ze bede mu strzelac zawsze po ziemi w srodek bramki byle tylko nie wygrac

 

powinni zebami ziemie orac a nie dostawac $$ za taka gre...

Odnośnik do komentarza

Sędzia ich oszukał. Ramos chamstwa w grze uczy się od Pepe, a Barca jest znowu górą nad Realem!!!! Messi tylko trochę mnie zawiód, bo miał akurat sytuacji na hattricka :rolleyes:

 

Edit. No i dziekuje Realowi za Benzemę, bez niego mieli by jeszcze szansę

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Mecz jak w lidze angielskiej. Ostra walka o srodek pola. Bylo widac, ze nog nikt nie cofal, choc Real gral troche za ostro. Jednak podobalo mi sie, bo byly emocje.

 

Messi niezle, niestety kompletnie slepy na to jak pieknie Pedro mu regularnie wychodzil - Barcelonie mecz wygral Xavi. Bez jego genialnych zagran nie byloby tych bramek i z jego zagran mogly byc jeszcze dwie.

 

Keita masa strat, ale zawsze byl tam gdzie trzeba w obronie, jednak wkurzal mnie najbardziej. Alves - wciaz nie rozumiem dlaczego daja mu strzelac wolne... Valdes dzis byl jak mur. Generalnie cala druzyna bardzo przyzwoicie i twardo z przeblyskami geniuszu Xaviego...

 

W Realu po raz kolejny Ronaldo osamotniony, otoczony banda dyletantow. Praktycznie gral jeszcze troche Ramos i chwilami Alonso.

A Benzema to klasa sama w sobie :lol: jego zachowanie przy potencjalnej bramce Raula pokazuje ile naprawde jest wart... Mysle ze Real wymieniajac go na Lewandowskiego zrobilby zloty interes ;).

 

Wynik absolutnie mnie nie zmartwil ;)

Odnośnik do komentarza

Wiesz jak ktoś się spuszcza przy swoich wygranych u buka jego sprawa ;)

 

Mecz nudny jak flaki z olejem Real nie umiał wykorzystać swoich sytuacji Barca tak no i do widzenia serii zwycięstw brak porażki na LM no i na koniec tytuł pięknie (pipi)a :pinch:

 

Kasa praktycznie podniesiona z ziemi..

Real dolaczyl do grona zespolow wciagnietych nosem przez barce.

teraz beda sie madrile frustrowac, bo, bo, bo pilka byla zbyt okragla ?

buty cristiano zbyt fioletowe ? :(

Mecz jak mecz, ciekawsze byly z osasyna albo rubinem, przynajmniej jakis opor byl..

 

xxx - obraza userów

 

@Up najpierw jest bezposrednie starcie a potem dopiero bramki.

Bramki licza sie wtedy gdy nie zostana rozegrane dwa mecze.

Odnośnik do komentarza

Bezpośrednie spotkanie najpierw. Tak mówił pan komentator.

 

 

 

 

Poza tym zes.rała się a nie wciągnęła nosem, gdyby nie nieudolność w napadzie Realu (podawanie do Valdesa, jedyny strzał oddał Gago z połowy prawie, reszta to pierdnięcia prosto w niego...) było by całkiem inaczej. Grali wyrównanie, tylko, że Real dał du.py ze skutecznością. Messi bramkę zdobył fartem jak stąd do Kopydłowa. Ale on tak potrafi właśnie...

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Na miejscu 11 i 12 sa 2 zespoly Sporting Gijon i UD Almeria. Te 2 zespoly juz graly ze soba 2 razy i w pierwszym meczu Sporting Gijon wygral u siebie Z Ud Almeria 1-0 a w drugim Ud Almeria wygrala ze Sportingiem Gijon 3-1 i co?

 

Cos pierd.olicie jak na moj gust. Poza tym kto by wymyslil przepisy ze jeden mecz jest be a dwa ok?

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

ja nie wiem, interpretuje tylko to co napisał Mati. poszukam na dysku, może mam jeszcze jakiegoś FM'a

 

edit: dobra znalazłem fm 2009, w zasadach do PD jest napisane, że najważniejsze są wyniki bezpośrednich spotkań, później bilans bramek, bramki zdobyte

 

czyli barca musi z(pipi)ac dwa mecze, czyli mają już mistrza

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Ale to się liczy dopiero gdy jest koniec sezonu przecież. Jak nie ma rozstrzygnięcia w punktach. Chyba, że nie :D

 

 

 

 

No ale ja mówię jak komentator powiedział, a temu płacą za to więc chyba się zna. [edit: jakiś anglosaski komentator, nie żaden Bożo Iwanow]

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...