Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oran

  Ja powiem tak - jeden drugiemu dopisuje coś czego nie powiedział, ogarnijcie się. edit: chodzi o każdego w tym temacie, nie tylko o ostatni punch line jaki widzimy edit2: ja też nie jestem święty, żeby mi ktoś nie wyskoczył tutaj c'nie

 

 

 

 

Poza tym Codename nie masz co z Matim pisać bo on ma nową klawiaturę i testuje pewnie właśnie teraz. ;D

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Poza tym Codename nie masz co z Matim pisać bo on ma nową klawiaturę i testuje pewnie właśnie teraz. ;D

Ok dzięki OranŻ teraz już mam na niego wyj.ebane :]

 

A teraz coś zaje.bistego

:sorcerer:

 

? Moja Praca została wykonana. Tworzyłem historię tego klubu. Chcę znaleźć motywację w innym klubie. Mecz przeciwko Barcelonie w lidze hiszpańskiej? To byłoby wielkie widowisko ? powiedział tuż po zwycięskim finale Ligi Mistrzów José Mourinho.

 

? Byłem bardzo szczęśliwy w Interze, ale nie w świecie włoskiego futbolu, ponieważ nie lubię tych wszystkich komentarzy ze strony prezesów, trenerów czy gazet. Ale, zawsze będę lubił Inter.

 

? Chciałbym jednocześnie podziękować włoskiej piłce, ponieważ dzięki temu jestem lepszym trenerem. Teraz jest dla mnie czas, aby przez dzień lub dwa zastanowić się nad podjęciem nowego wyzwania w innym państwie.

 

? Dałem z siebie wszystko dla dobra tego zespołu i czuję się wolny, mogąc decydować o swojej przyszłości. Chcę zostać pierwszym trenerem w historii, który wygrał Ligę Mistrzów z trzema różnymi klubami, chociaż nie podpisałem jeszcze żadnego kontraktu.

 

? Czy chciałbym objąć stanowisko trenera Realu Madryt? Tak.

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Ja powiem tak, żeby potem znowu mi nie wypominali - uwaga post jako jeden z nielicznych NA POWAŻNIE - a więc:

 

 

 

 

LM - nie w przyszłym sezonie

 

 

 

 

Puchar Króla? Możliwe.

 

 

 

 

Liga? Powtórka z obecnego sezonu będzie, wszystko rozstrzygnie na Santiago Bernabeu i Camp Nou podczas spotkania dwóch największych klubów

 

 

 

 

Za to za rok liczę na komplecik (chociaż zdaję sobie sprawę, że to i tak za mało czasu, ale trzeba być optymistą), możliwe nawet, że i obrona tego tytułu dwa lata później, ale to tylko zależy od atmosfery w klubie - czy Mourinho pokocha RM, czy nie :)

 

 

 

 

Więc ogólnie... WALE KONIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

W Realu jest jedna gwiazda już - Ronaldo, reszta to zwykli piłkarze, rozkapryszeni, to prawda, ale takich on potrafi za mordę złapać. A biorąc pod uwagę, że Figo ma przyjść z nim i Ronaldo jest w teamie motorem napędowym to... Może mu się tu spodobać chyba :] Oby, oby.

Odnośnik do komentarza

Poza tym Codename nie masz co z Matim pisać bo on ma nową klawiaturę i testuje pewnie właśnie teraz. ;D

Ok dzięki OranŻ teraz już mam na niego wyj.ebane :]

 

 

 

No przeca szkoda czasu pisac z takim gamoniem, a tak przynajmniej klawke testuje ;D

 

Gran Derby wybija pilke wielkiemu Mou z glowy..

Jka juz mowiono, Real jest klubem, ktorego kibice ( Ci prawdziwi, nie jakies condonamy, ktorzy nawet stadionu nie znaja) wymagaja

pilki widowiskowej, wielu bramek, a jak Mou postawi airbusa w bramce w gran derbach to Ci kibice go zjedza..

Chyba, ze pokona Barcelona np 6;2 albo 2;0 wtedy na pewno nikt mu nie zarzuci murowania bramki przez nastepne 98% sezonu ;)

Edytowane przez Mati
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja powiem tak, żeby potem znowu mi nie wypominali - uwaga post jako jeden z nielicznych NA POWAŻNIE - a więc:

 

LM - nie w przyszłym sezonie

 

Puchar Króla? Możliwe.

 

Liga? Powtórka z obecnego sezonu będzie, wszystko rozstrzygnie na Santiago Bernabeu i Camp Nou podczas spotkania dwóch największych klubów

 

Za to za rok liczę na komplecik (chociaż zdaję sobie sprawę, że to i tak za mało czasu, ale trzeba być optymistą), możliwe nawet, że i obrona tego tytułu dwa lata później, ale to tylko zależy od atmosfery w klubie - czy Mourinho pokocha RM, czy nie :)

 

Więc ogólnie... WALE KONIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jest bardzo powazny blad w twoich wizjach. A mianowicie

Jesli to sie spelni:

Liga? Powtórka z obecnego sezonu będzie, wszystko rozstrzygnie na Santiago Bernabeu i Camp Nou podczas spotkania dwóch największych klubów

 

To to nie bedzie sie moglo zrealizowac

 

Za to za rok liczę na komplecik (chociaż zdaję sobie sprawę, że to i tak za mało czasu, ale trzeba być optymistą), możliwe nawet, że i obrona tego tytułu dwa lata później, ale to tylko zależy od atmosfery w klubie - czy Mourinho pokocha RM, czy nie :)

 

Bo Real bedzie juz mial innego trenera ;)

Odnośnik do komentarza
Daniele de Rossi już od dłuższego czasu znajduje się w orbicie zainteresowań Realu Madryt, ale dopiero teraz transfer jest najbliższy realizacji. Słaba sytuacja ekonomiczna Romy zmusza rodzinę Sensich, właścicieli klubu, do sprzedaży najważniejszego po Francesco Tottim ogniwa drużyny. Sam piłkarz również po raz pierwszy zaczyna widzieć, że jego przyszłość może nie być związana z ukochanym klubem.

 

Spółka, która kontroluje Romę, Italpetroli - właścicielami są oczywiście członkowie rodziny Sensich - ma długi wynoszące około 500 milionów euro, a banki które udzielały kredytów zaczynają dopominać się o zwrot pieniędzy. Jedynym wyjściem jest albo sprzedaż klubu, do czego nie chcą doprowadzić spadkobiercy Franco Sensiego, albo sprzedaż największych gwiazd.

 

Może jendka Roma się na coś przyda :potter:

Odnośnik do komentarza

E tam, Real ma plany kupna ok. 80. różnych piłkarzy jak na razie. Począwszy od połowy Manchesteru United, przez po kilku zawodników Interu, Romy, Lazio, Valencii, Liverpoolu, Atletico, Benfici, Lyonu... nawet Barcelony. Wydaje mi się, że Maicon i David Silva (oraz oczywiście Di Maria) to w miarę poważne sprawy, zaś reszta to póki co niepoważne plotki.

 

Z kolei sam Real też ma, jak zwykle, przeprowadzić spore czyszczenie, począwszy od Kaki i Benzemy, którzy zostaną zapewne oddani za pół ceny. Kto jeszcze? Stawiam na Van der Vaarta, Granero, Raula i Gutiego.

Odnośnik do komentarza

Objęcie przez Mourinho sterów nad Realem, ostatecznie potwierdziło teorię, jakoby władze Królewskich, planowały na sezon 2009/2010 zdobycie jakiegokolwiek tytułu.

Ja się cieszę, bo marzyłem, by spotkania Barca vs Mourinho były częstsze, a że do tego, będzie trenował Real.... Zapowiada się kapitalny sezon i 2 odsłony świętej wojny!!!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Objęcie przez Mourinho sterów nad Realem, ostatecznie potwierdziło teorię, jakoby władze Królewskich, planowały na sezon 2009/2010 zdobycie jakiegokolwiek tytułu.

Ja się cieszę, bo marzyłem, by spotkania Barca vs Mourinho były częstsze, a że do tego, będzie trenował Real.... Zapowiada się kapitalny sezon i 2 odsłony świętej wojny!!!

 

Jak nie kupią sobie meczów w PD to nic nie wygrają. Obracają dużą kasą naznaczoną klątwą porażki w LM. A tytuł polsatu jest zarezerwowany dla Pudziana, więc i tego nie zdobędą. Mourinho nie pomoże, co najwyżej przyczyni się do tego, że Messi nie strzeli już gola w spotkaniach z Realem.

Odnośnik do komentarza

W Chelsea też tak grał?...nie wydaje mi się. Żoze potrafi się dostosować do stylu danego kraju.Zresztą który inny włoski klub nie gra podobno taktyką jaką grał Inter ostatnio? Mecze Realu z Romą czy Juve właśnie tak wyglądały...jedynie Milan prowadził bardziej otwartą grę :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...