Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Tym się właśni różni Mourinho od Guardioli. Ten pierwszy doskonale wie, jak ustawić zespół, już pierwsza linia wysoko ustawiona na całej płaszczyźnie - Ronaldo, Benzema, Ozil i Di Maria apsorbują przeciwników wysoko. Mecz bardzo równy, poza posiadaniem piłki przez Barcelonę nie widać żadnej, powtarzam, kompletnie żadnej przewagi. W czystych, klarownych sytuacjach jeden do jednego, z tymże Real Madrid swoją sytuację wykorzystał, natomiast Xavi po ładnym podaniu Messiego, dał ciała. CRsiedem dobre rajdy. Nie podoba mi się Contrao i kompletnie nie rozumiem, jak tak może zachowywać się i grać obrońca. Cofa się i ucieka od Alvesa, który spokojnie dociska na bramkę Casillasa. Nie zawodzi sędziowanie, ogólnie dobre widowisko, Królewscy nie dali się zdominować, Barcelona nie potrafi zdominować tego spotkania.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Alves swinia!

 

 

no to tyle , widok sfrustrowanych twarzy piłkarzy Barcelony- wart jest wiele :)

 

 

i znow posiadanie piłki 70 %- zanosi się, że piłkarska europa znalazła sposób na tę lameriadę

Edytowane przez Orson
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

2z4wlg5.jpg

 

To tyle w temacie pomocy sędziowskiej, ale podziwiam Mou za jego wkład by odwrócić uwagę snując teorię spiskowe nt. pomagania Barcy, by potem zupełnie niespodziewanie odwinąć dzisiejszy mecz. Miejmy nadzieję, że kasy na sędziego w finale LM już nie starczy.

 

A Barcie proponuję:

- zrezygnować z obrońców poza Puyolem, i wymienić ich na pomocników i napastników. Im lepiej szedł pressing i odbieranie piłki niż "maszerano" i jego kolegom-kalekom.

- skupić się na LM i pokazać kto jest najlepszy na tym globie

- nie przejmować się, wszak w drwumeczu GD i tak wychodzą na swoje.

  • Plusik 2
  • Minusik 12
Odnośnik do komentarza

A ja cofam to, co napisałem o Coentrao. Drugą połowę już miał dobrą, dwie znakomite interwencje wślizgami, dobrze się ustawiał, przecinał. W momencie, kiedy wpadło trafienie na 1:1 trochę się zmartwiłem, ale po chwili już bekowałem, kiedy CRsiedem uciszał stadion i mówił gestem: spokojnie. Na pewno Real dzisiaj bardziej wyrafinowany, a teraz warto posłuchać gościu w studio..

 

Edycja: Mendrek, chciałem Cię poprawić, ale ta kamera źle pokazuje spalonego. Było ujęcie pokazane centralnie z boku, gdzie zawodnik Barcelony walczący z Pepe miał lewą, rozkraczoną nogę jako ostatnią, a przepis jest przepisem. Tyle w temacie snucia teorii o pomocy sędziowskiej w tym spotkaniu. Gospodarze przegrali zasłużenie, bądźmy szczerzy.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

2z4wlg5.jpg

 

To tyle w temacie pomocy sędziowskiej, ale podziwiam Mou za jego wkład by odwrócić uwagę snując teorię spiskowe nt. pomagania Barcy, by potem zupełnie niespodziewanie odwinąć dzisiejszy mecz. Miejmy nadzieję, że kasy na sędziego w finale LM już nie starczy.

 

 

Za(pipi)ista powtórka Mendrek. Wszystko podane jak na tacy.

 

I_Don__t_Feel_Good_gif_by_muffinpoodle.gif

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Chodziło o nawiązanie walki w końcówce sezonu Mendrek, a nie dwumecz z Realem, który nijak się ma do sytuacji w tabeli. Jestem ZAWSZE za Barcą, ale nawet ten śmieszny zgoła spalony nie usprawiedliwia "interwencji" Puyol'a i "pos.raniem się ze szczęścia" po zdobyciu bramki. W Barcelonie dzieje się źle i to widać. A morale tak podupadły przed meczem z Chelsea, że będzie im bardzo ciężko się przebić przez Ivanovic'a i Terry'ego. Obym się mylił. Obym...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...