Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pie.rdole Barcelona dominowała nawet grając w 10. To było jakieś porobienie. Real tylko biegał i czekał aż Iker wybroni kolejne setki Katalończyków. A Higuain to chyba kolki dostał w drugiej połowie bo ledwo chodził po tym boisku i jeszcze marnował takie sytuacje, że głowa mała. Huh ale już w końcu po meczu, emocji co nie miara.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

taktyka dalekosiężnej lagi - "wymagający fizycznie futbol" vel karla klepanka 2:0

 

sędzia od 2:0 zaczął drukować pod barcelonę - powinno być 3:0, ale przynajmniej zachował resztki przyzwoitości dając czerwoną i gwiżdżąc rękę Pique, dobre zagęszczanie środka pola przez real, okupione graniem na oparach w drugiej połowie

niech sobie kupią Falcao albo innego kompetentnego napastnika, mieli Raula, van Nistelrooya, a teraz taki szrot na poziomie Lewandowskiego;f

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Higuain walil w valdesa ile wlezie, az w koncu w niego nie trafil i gola zdobyl.

Co Real sobie wypracowal ( grajac 1 wiecej ) to kopali sie w czolo.

! bramka prezent od mascherano, 2 bramka prezent od pique a i valdes cos od siebie dolozyl.

w sumie te bramki mogl strzelic nawet Robert Lewandowski, od druzyna za pierdylion pieniedzy wymaga sie chyba wiecej

Odnośnik do komentarza

no po ch.uju sie bronili - jakbyscie mieli igłe z przodu który idealnie pasował by do teleturnieju JEDEN z dziesięciu, to też byście odpuścili i przestali grać. No (pipi)a, naprawdę taki słaby on jest ? ;/ Nigdy asem nie był, szczegolnie w waznych meczach ale zeby tyle setek zmarnować? To już eto miał lepsze "ratio".

 

Ronaldo za 3 lata będzie napastnikiem w Realu, jak już nie bedzie miał sił zap.ierdalać tak jak teraz :D A w Realu jak widać można być rasiakiem a i tak sytuacje będą.

 

A zgaszenie piłki przez ronaldo (na 2:0) to też wstyd, już myślałem, że "igła mode" włączył. Kopnął jeszcze gdzieś w kostke Valdesowi...

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Czyli do jutra.

 

 

 

Kurde to był mecz. Może nie na poziomie derbów Europy Liverpool-Newcastle, ale jednak całkiem dobry.

Genialne Derby Europy dwóch najlepszych drużyn świata. Najpierw najlepsza drużyna świata nie gra nic, aby dać wykazać się Realowi, który mimo to jest w stanie strzelić tylko 2 gole, a następnie, w drugiej połowie miernotę prezentuje druga najlepsza drużyna świata, która zamiast atakować broni się przed zespołem grającym w 10. W składzie Realu nie ma miejsca dla Aguero i Soldado, bo są za słabi na tę drużynę, jest za to miejsce dla Higuaina, który, aby utrzymać na nogach opinię ogqozo (jakoby te dwie drużyny były obecnie najsilniejsze na świecie, a mecze między nimi zasługiwały na miano Derbów Europy), marnuje setkę za setką.

Słabą postawę Barcelony w pierwszej połowie można jednak wytłumaczyć tym, że zabrakło Alvesa i Puyola, zawodników, którzy od kilku lat ciągną grę tego zespołu, podobnie jak Xabi Alonso i Arbeloa Liverpool swego czasu. W drugiej połowie geniuszem wykazał się nowy trener Barcelony, który rozpracował Real w przerwie.

Edytowane przez Vesper
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Czyli do jutra.

 

 

 

Kurde to był mecz. Może nie na poziomie derbów Europy Liverpool-Newcastle, ale jednak całkiem dobry.

Świetne Derby Europy dwóch najlepszych drużyn świata. Najpierw najlepsza drużyna świata nie gra nic, aby dać wykazać się Realowi, który mimo to jest w stanie strzelić tylko 2 gole, a następnie, w drugiej połowie miernotę prezentuje druga najlepsza drużyna świata, która zamiast atakować broni się przed zespołem grającym w 10. W składzie Realu nie ma miejsca dla Aguero i Soldado, bo są za słabi na tę drużynę, jest za to miejsce dla Higuaina, który, aby utrzymać na nogach opinię ogqozo, (jakoby te dwie drużyny były obecnie najsilniejsze na świecie, a mecze między nimi zasługiwały na miano Derbów Europy) marnuje setkę za setką.

 

No dobra. W takim razie podaj drużyny. które na ten moment są lepsze od Barcy i Realu.

Odnośnik do komentarza

Trudno tu coś dodać. Właśnie mieliśmy pokaz, jak wygląda "nic niegranie" Barcy i Realu, no i dla niektórych to było nic niegranie. Jeśli ktoś widzi lepszą piłkę w lagach do bramkarza rywali przez 90 minut, to jego gust. Na szczęście już jutro mecz Liverpool-Hearts, wreszcie trochę porządnego futbolu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Trudno tu coś dodać. Właśnie mieliśmy pokaz, jak wygląda "nic niegranie" Barcy i Realu, no i dla niektórych to było nic niegranie. Jeśli ktoś widzi lepszą piłkę w lagach do bramkarza rywali przez 90 minut, to jego gust. Na szczęście już jutro mecz Liverpool-Hearts, wreszcie trochę porządnego futbolu.

Jeśli nie ma takiego potencjału w ofensywie jak Barcelona i nie jest w stanie konkurować milionami podań w środku pola, to szuka innego sposobu aby wygrać. I o to chodzi w piłce, trzeba wykorzystywać błędy rywala.

http://www.goal.pl/230167-vidic-trzy-punkty-sa-wazniejsze-od-stylu-gry.html

Hearts się nie nadaje. A Liverpool nie ma ochoty grać z cieniasami, spinają się tylko na ważne mecze, co będą szpanować przed ogórkami.

Odnośnik do komentarza

Montoya ! Tak czułem, że szansę na wyrównanie będzie miał Alba lub Martin, mieli obaj i z(pipi)ali :D Czarny Xavi w swoim pierwszym meczu udowodnił jak bardzo pasuje do tego zespołu, nie wiem ile będzie grał w tym sezonie ale ja bym chciał go widzieć w podstawowym. Jak mnie denerwują jeźdźcy bez głowy (Pedro, Sanchez, Tello) to są takie przygłupy, masakra normalnie. Real piękne długie piłki, wszystkie trafiają do adresatów. Ogólnie ggs

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...