Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę jakiś wniosków na cały sezon wyciągać, ale wygląda na to, że Carlo wpoił graczom Realu zasady ataku pozycyjnego w przeciągu 3 tygodni. Coś czego Mourinho nie potrafił/nie wiedział jak wpoić w przeciągu 3 lat. A co do Casemiro to całkowita zgoda. Wygląda na to, że to Xabi Alonso będzie musiał walczyć o podstawową jedenastkę a nie ten młodziak.

Odnośnik do komentarza

Mi też się styl gry Realu podczas przedsezonowych rozgrywek bardzo podobał. Isco wszedł w drużynę rewelacyjnie, Casemiro niezwykle utalentowany, a do tego zdaje się jarać grą w pierwszym składzie jak dziecko ;), szkoda, że Jese nie pograł więcej, bo jak już grał, to też wyglądał dobrze. Z młodzików tylko Morata i Nacho nie zachwycają, ale i tak nie mogę się już doczekać pierwszego meczu o stawkę. Nawet bez transferu Bale'a i typowego napastnika jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

To nic,LM obnaży kompletną głupotę działaczy Barcelony w tym okienku transferowym.Kupili zawodnika na atak za 50 baniek,który siedzi na ławce,kiedy potrzebują bramkarza i co najmniej jednego obrońcę z prawdziwego zdarzenia.Prędzej czy później to wyjdzie im bokiem.

Oczywiście jako kibic FCB cieszę się z wyniku,ale w(pipi)ia mnie gadanie Martino o tym,że obrońców mamy : jest przecie Adriano,Busquets,Mascherano,Bartra.Faktycznie,sprawdzili się w poprzednim sezonie xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O tak. W lidze hiszpańskiej wcale nie grają jakieś fantastyczne ekipy. To, że jakiś zawodnik sprawdza się w tej lidze, to nie znaczy, że i w LM będzie grał dobrze. Powinni sprowadzić jakiegoś klasowego środkowego obrońcę. 

 

Co do Neymara - chłopak miał jakąś operację [migdałki], stracił dużo na wadze, ostatnio nie czuł się dobrze. Wstrzymałbym się z takimi osądami ["Kupili zawodnika na atak za 50 baniek,który siedzi na ławce]. On będzie zawodnikiem pierwszego składu. Rzekłem.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Bartra xDDDD

Obrońcy potrzeba na duch, ale działacze wolą uśmiechać się i mówić, że jest wszystko ok, a gdy znowu dostaniemy wpjerdol w LM to będzie płacz.

Kompletnie nie rozumiem takiego postępowania. :(

Myślą, że samym atakiem wszystko wygrają? BOSZE

Odnośnik do komentarza

To nie fart, tylko niesamowicie efektowny i wreszcie pozwalający Realowi nie być porażką styl, polegający na niegraniu z okropnej kontry, jak za czasów pewnego furiata, którego nazwiska nie ma sensu wymieniać.

 

A tak serio, jest to styl znany jeszcze z Milanu i będzie pewnie zawsze się kończył 50 spalonymi w meczu.

 

A tak serio poza tym, Real gra chyba dość słabo. Nie wiem, trzeba zapytać fanów, czy bycie dużo słabszym od Betisu na własnym boisku zaspokaja ich ambicje.

Odnośnik do komentarza

To nie fart, tylko niesamowicie efektowny i wreszcie pozwalający Realowi nie być porażką styl, polegający na niegraniu z okropnej kontry, jak za czasów pewnego furiata, którego nazwiska nie ma sensu wymieniać.

 

A tak serio, jest to styl znany jeszcze z Milanu i będzie pewnie zawsze się kończył 50 spalonymi w meczu.

 

A tak serio poza tym, Real gra chyba dość słabo. Nie wiem, trzeba zapytać fanów, czy bycie dużo słabszym od Betisu na własnym boisku zaspokaja ich ambicje.

 

Real Madryt - prawdopodobnie najdroższy cyrk na świecie.

 

Towarzyszący Realowi od zawsze "splendor" w zupełności zaspokaja wszystkie potrzeby fanów tego klubu.

Odnośnik do komentarza

Przebeka z tego meczu, gdyby nie było reguły spalonego to byłoby chyba z 8-1 dla Realu, takich jaj to nawet w Milanie nie było. Mimo wszystko druga połowa dużo lepsza ze strony Realu, Isco czci golem (oczywiście ze spalonego) bycie najlepszym graczem meczu. Dobrze też Marcelo i Carvajal. Casemiro to pewniak do zastąpienia Khediry w następnym meczu, przy tej taktyce jest stukrotnie lepszy od Niemca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przebeka z tego meczu, gdyby nie było reguły spalonego to byłoby chyba z 8-1 dla Realu, takich jaj to nawet w Milanie nie było. Mimo wszystko druga połowa dużo lepsza ze strony Realu, Isco czci golem (oczywiście ze spalonego) bycie najlepszym graczem meczu. Dobrze też Marcelo i Carvajal. Casemiro to pewniak do zastąpienia Khediry w następnym meczu, przy tej taktyce jest stukrotnie lepszy od Niemca.

Ty spalonego widziałeś xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...