Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Busquets musiał zauważyć, że moja miłość do niego mocno podupadła, bo wczoraj zagrał fenomenalne zawody, co z miejsca przełożyło się na znikomą działalność rywala pod bramką Barcy (gol to partactwo Pique i Alvesa + pech Alby). Praktycznie nie do przejścia, odpowiedzialnie dysrtybuował piłkę do kolegów, oczy dookoła głowy, forma jak sprzed 1,5 roku. Doskonały przykład tego jak ważny jest zawodnik na jego pozycji w taktyce Barcelony. Suarez znowu zagrał świetne zawody i pokazał Alvisowi, że zamiast wrzucać 10 razy na pałe można czasami popatrzyć gdzie stoi kolega z drużyny. Praktycznie każda jego wrzutka daje szanse na dojście do niej, buk! Brakuje mu gola, ale waleczność i gra pod kolegów powoduje, że trudno mieć mu to za złe (zwłaszcza, że serio nie ma z czego strzelać tych goli, bo jak zauważył Ludwes Leo i Messi nie zwracają jeszcze na niego uwagi, a to jest przecież dynamit, który jak odpali, to się będzie działo!).

 

Messi wczoraj 3 bramki i kilka świetnych zagrań, ale gdyby w Sevilli na obronie było jeszcze ze dwóch Krychowiaków, to by go zadeptali. Wiem, wiem, 3 bramki, ale kto oglądał, ten widział ile razy nasz zawodnik ownował Leo. Aż mi było wczoraj szkoda Grzesia, zdecydowanie najlepszy zawodnik przegranych (zaryzykowałbym stwierdzenie, że jeden z najlepszych na boisku), ratował im tyłek wieeeeeele razy. Neymar chyba też odsapnął i zagrał bardzo fajne zawody. On się cały czas rozwija.

Xavi klasa, ale kolega Rakitic (mimo gola) prawie zupełnie niewidoczny, mało produktywny tak w destrukcji jak i w ataku. Ze dwa dobre przerzuty na Alvesa i kilka fatalnych zagrań.

 

Rudy bardzo spoko w obronie, ale miał gigantyczne problemy z rozgrywaniem piłki. Gubił się i podawał rywalom. Pique z wyjątkiem tej jednej wtopy zagrał bardzo dobrze. Alves podobnie, mało wrzutek (ufff!)

 

Widać było, że Barca grała zdecydowanie szybciej i drugi gol Leo to wynik dawno nie widzianej na Camp Nou porządnej kontry.

Nie napalam się, bo Sevilla ostatnio gra piach. Za tydzień Valencia i ciekawostka: DC Comics złożyła zażalenie na Valencie za bezprawne użycie wizerunku nietoperka w nowym logo ( oczywiście chodzi o podobieństwo do logo Batka) :D

Odnośnik do komentarza

Również oglądałem to spotkanie i gra Barcelony nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia. Sevilla natomiast wyglądała tragicznie, chyba przegrali ten mecz gdy wsiadali do autokaru w Sewilli. Po raz kolejny potwierdziło się, że Emery nie umie grać przeciwko gigantom. 

 

 

 

Co do dnia dzisiejszego, kolejny tragiczny mecz Valencii, bez Parejo ta drużyna w ogóle nie funkcjonuję. 

Odnośnik do komentarza

Zacięty mecz Valencii z Barcą. Barca chyba pierwszy raz od wielu lat gra dwoma pomocnikami defensywnymi. Valencia gra trochę jak Real w takim meczu, choć głębiej, czekają na kontry, które wyglądają całkiem ładnie, sporo graczy gotowych ruszyć. Messi stłamszony, ale Suarez i Neymar jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...