Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro LM jest co roku , wiec teoretycznie łatwiej ja wygrac niz MS

 

Wiec dlaczego przez tyle lat Ronaldo jej nie wygrał?

 

Ten argument jest inwalida , bo zaden zawodnik nigdy sam nie wygrał MS, ani niczego innego.

NA koncu zawsze jest druzyna. Wiec argumenty ze ktos cos wygrał i dlatego jest lepszy sa z dupy/ A ty stawiasz nizej messiego niz Ronaldo własnie dlatego ze czegos nie wygrał druzynowo.

 

HIpokryta na maksa

Edytowane przez Welna
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Boże co za typy uwazam ze zidane był lepszym piłkarzem bo wiecej osiągnął jako lider drużyn w których grał. Kur.wa daje argument o sukcesach bo gry chyba nie trzeba nikomu przedstawiac a oni każa mi jeszcze jakies argumenty wymyslać. Co mam wymyslić skoro główną miara oceny piłkarza są jego sukcesy? Litosci

Odnośnik do komentarza

Gdybys był starszy wiedziałbys o oontuzjach ronaldo.

 

Z ciekawosci sprawdziłem staty messiego na mś.

 

Strzelił 4 bramki w 7 meczach.

Bramki strzelone potęgom typu nigeria, bośnia i iran.

Bramki tylko stzrelone w meczach grupowych.

 

Klękajcie narody. MVP mistrzostw

Co za typ od 2 dni walczy na tzw. argumenty, a teraz wychodzi ze musi sprawdzać jak gral Messi na ostatnich MŚ, ale doskonale pamięta jak grał Zidane 16 lat temu. Chociaż nie pamięta, ale ma książkę a w niej koronny dowód na to, że Zidane w tym miażdży Leo który ma-przypominam co kolega pisał - nie za fajne staty jak na zawodnika z 10 na plecach. I wiele takich. Ja się nie dziwię, że ogórek odpadał przy nim.

Teraz jeszcze wypomina komuś, że może nie pamiętać jak to było z Ronaldo, bo jest za młody...

Odnośnik do komentarza

To ja dowalę argument, że gruby w 2006 strzelił w wieku 30 lat, będąc po prostu grubasem, 3 gole, i to jeden zza pola karnego, jeden po kiwce na bramkarzu, i jeden z główki, a Messi w 2010 w wieku 23 lat w życiowej formie nie strzelił nic, dlatego gruby > Messi  :sorcerer:  :sorcerer:

 

Coś słabe te wasze argumenty, mój lepszy  :whistling:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Gdybys był starszy wiedziałbys o oontuzjach ronaldo.

 

Z ciekawosci sprawdziłem staty messiego na mś.

 

Strzelił 4 bramki w 7 meczach.

Bramki strzelone potęgom typu nigeria, bośnia i iran.

Bramki tylko stzrelone w meczach grupowych.

 

Klękajcie narody. MVP mistrzostw

Co za typ od 2 dni walczy na tzw. argumenty, a teraz wychodzi ze musi sprawdzać jak gral Messi na ostatnich MŚ, ale doskonale pamięta jak grał Zidane 16 lat temu. Chociaż nie pamięta, ale ma książkę a w niej koronny dowód na to, że Zidane w tym miażdży Leo który ma-przypominam co kolega pisał - nie za fajne staty jak na zawodnika z 10 na plecach. I wiele takich. Ja się nie dziwię, że ogórek odpadał przy nim.

Teraz jeszcze wypomina komuś, że może nie pamiętać jak to było z Ronaldo, bo jest za młody...

 

Tymbardziej ze mam 30 lat  i akurat kariera R9 jest mi bardzo bliska. I uwazam go za jednego z najwybitniejszych piłkarzy w historii (ah gdyby nie kontuzje)

Ale prawda jest taka ze Messi jest od nich poprostu lepszy

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

 

Gdybys był starszy wiedziałbys o oontuzjach ronaldo.

 

Z ciekawosci sprawdziłem staty messiego na mś.

 

Strzelił 4 bramki w 7 meczach.

Bramki strzelone potęgom typu nigeria, bośnia i iran.

Bramki tylko stzrelone w meczach grupowych.

 

Klękajcie narody. MVP mistrzostw

Co za typ od 2 dni walczy na tzw. argumenty, a teraz wychodzi ze musi sprawdzać jak gral Messi na ostatnich MŚ, ale doskonale pamięta jak grał Zidane 16 lat temu. Chociaż nie pamięta, ale ma książkę a w niej koronny dowód na to, że Zidane w tym miażdży Leo który ma-przypominam co kolega pisał - nie za fajne staty jak na zawodnika z 10 na plecach. I wiele takich. Ja się nie dziwię, że ogórek odpadał przy nim.

Teraz jeszcze wypomina komuś, że może nie pamiętać jak to było z Ronaldo, bo jest za młody...

 

 

Może dlatego ze messi nic nie pokazał a zidana nie dało sie nie zapamietac  :sorcerer:

Dobra weź odbij bo pier.dolisz farmazony jak tylko ktoś ma inne poglądy od ciebie. Ogórek przy nim odpadał. To ten typ co gadał że zidane i ronaldo byliby dzisiaj przecietniakami? Aha ok, swietny ten twoj guru. Dostałes jak na tacy argumenty o sukcesach. A jakie ty masz kur.wa argumenty gosciu? Że messi strzelił bramki nigerii, jestes typem klapa który nie widzi nic oprócz swojej jedynej prawdy. Co za debilny argument, fajnie zobacz nie pamietam co robilem tydzien temu a potrafie ci wymienic jedenastke brazylii sprzed 16 lat. o kur.wa fenomen co? Ale według twojego toku myslenia powinno byc na odwrót. Idz dalej zyc w tej swojej basni o nasterydowanym karle , koniec z mojej strony.

 

 

 

Gdybys był starszy wiedziałbys o oontuzjach ronaldo.

 

Z ciekawosci sprawdziłem staty messiego na mś.

 

Strzelił 4 bramki w 7 meczach.

Bramki strzelone potęgom typu nigeria, bośnia i iran.

Bramki tylko stzrelone w meczach grupowych.

 

Klękajcie narody. MVP mistrzostw

Co za typ od 2 dni walczy na tzw. argumenty, a teraz wychodzi ze musi sprawdzać jak gral Messi na ostatnich MŚ, ale doskonale pamięta jak grał Zidane 16 lat temu. Chociaż nie pamięta, ale ma książkę a w niej koronny dowód na to, że Zidane w tym miażdży Leo który ma-przypominam co kolega pisał - nie za fajne staty jak na zawodnika z 10 na plecach. I wiele takich. Ja się nie dziwię, że ogórek odpadał przy nim.

Teraz jeszcze wypomina komuś, że może nie pamiętać jak to było z Ronaldo, bo jest za młody...

 

Tymbardziej ze mam 30 lat  i akurat kariera R9 jest mi bardzo bliska. I uwazam go za jednego z najwybitniejszych piłkarzy w historii (ah gdyby nie kontuzje)

Ale prawda jest taka ze Messi jest od nich poprostu lepszy

 

Ale w czym jest lepszy? W pesie? 

Kolejny z monopolem na jedyną prawde.

Spóbuj mnie przekonać, pajgi próbował swietnym wystepem na mś i strzeleniu 4 bramek krajom trzeciego swiata. Moze ci sie uda to lepiej

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

 

Gdybys był starszy wiedziałbys o oontuzjach ronaldo.

 

Z ciekawosci sprawdziłem staty messiego na mś.

 

Strzelił 4 bramki w 7 meczach.

Bramki strzelone potęgom typu nigeria, bośnia i iran.

Bramki tylko stzrelone w meczach grupowych.

 

Klękajcie narody. MVP mistrzostw

 

Pamiętam ten mecz argentyny z iranem jak by to było wczoraj. Messi grał piach jakich mało. Dopiero 15 min przed końcem spotkania widmo remisu otworzyło mu oczy zrobił 2 rajdy strzelił 2 razy nie wpadło. 94 min strzał rozpaczy Mesiiego i ....wpadło.

 

Tak rozpaczałem bo iran nie zasłużył na przegraną. Allah ....

Odnośnik do komentarza

polaki- A pamiętasz jak grała Argentyna, czy tylko jak Messi grał? No właśnie, zrobił coś z niczego. Tak było przez cały Mundial i temu nie przeczę, to nie było spektakularna gra, ale trudno jest zastąpić 3 innych zawodników samemu. Strzelił 4 bramki w tym 3 to typowe one man show, dające awans z grupy, oczywiście, że to nie były żadne potęgi, ale bez tych bramek Argentyna pewnie by odpała. Jeżeli to było takie banalne, to dlaczego Aguero (Argentyńczyk), Higuain(Argentyńczyk), Lavezzi(Argentyńczyk), Di Maria (Argentyńczyk) tego nie zrobili? Według kanabisa to Di Maria był tym najlepszym w teamie (bo przecież pamięta, mimo, że nie pamięta z kim grali w grupie...), nie widzę go na liście strzelców w tej fazie.

 

No właśnie kanabis jakoś tak unika konfrontacji tego jak grali piłkarze Argentyny na tym mundialu (może nie pamięta), ale Leo grał za słabo jak na Argentyńczyka...

 

Dostałes jak na tacy argumenty o sukcesach. A jakie ty masz kur.wa argumenty gosciu?

Dostałem następujące argumenty, które mogę potwierdzić cytatami, gdybyś nie pamiętał co sam pisałeś w poprzednich postach:

-Zidane i R9 poprowadzili swoje teamy, praktycznie samemu zdobywając MŚ-

-nie można mówić, że Leo nie ma dobrego teamu, bo Argentyna zdobyła drugie miejsce.

-Messi ma słabe statystyki jak na zawodnika z 10 na plecach i możesz to udowodnić, bo masz książkę o MŚ z 98 z której możesz mi sypnąć statystykami Zidane'a niszczącymi te Leo. Lekko sugerujesz, że nie pamiętasz jak grał Zizou...

- Argentyna zdobyła drugie miejsce w mundialu, pomimo tego, że Leo grał średnio, prawdopodobnie dlatego, że Di Maria grał lepiej- nie pamiętasz jak i z kim grali, ale pamiętasz powyższe i 11 Brazylii sprzed 17 lat.

-Aguero ( grał tak dobrze, że stracił miejsce w pierwszym składzie) i Di Maria grali nie gorzej niż Dugarry i Petit (uznawanego powszechnie za jednego z ważniejszych graczy tamtej jedenastki)

-Zidane w 2006 grał jak szalony i poprowadził reprezentacje do finału- do dzisiaj nie wiemy dlaczego nie poprowadził do drugiego zwycięstwa.

-Zidane i R9 wygrali złoty i srebrny medal MŚ, ale... :rep_down:

-Leo nie osiągnął nic w dorosłej reprezentacji (srebrny medal MŚ)

-Leo nie grał z Ronaldinho, kiedy ten był w formie

-podobno ukułem teorię o tym, że jak ktoś wygrał LM, to jest lepszy niż Ronaldo, bo nie kumam trzech poniższych punktów

Chronologia zachowana zgodnie z oryginałem:

-zdobycie MŚ udowadnia, że Zidane i R9 byli lepsi od Leo

-wygranie 3X LM udowadnia tylko, że Leo grał w lepszym zespole

- jak można obiektywnie zbadać czy Zidane i R9 grali w lepszej drużynie, a w ogóle to ciebie to nie obchodzi

-

 

Cała masa argumentów, konkrety, to jest to co lubię, cieszę się, że się nie rozdrabniasz na jakieś tam głębsze analizy tego co znaczy: prowadzenie drużyny do MŚ...

Odnośnik do komentarza

I jeszcze jeden fakt Zizou grubas czy R10 nie jechali na sterydach czyli odpowiedniku "astmy" u norweskich biegaczy ;)

 

No ale wszystko w imie przepisów :lol:

 

Jakby on to jeszcze sobie wbijal w wieky 20 lat to spoko, ale szczerze watpie zeby to mialo jakis ogromny wplyw na jego gre w wieku 28lat.

No chyba, ze hgh daje upa do dryblingu, celnosci podania, wykonczenia i wizji no to dlaczego kulturysci nie graja w pilke skoro hgh boja na potege ? :D

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

 

 

polaki- A pamiętasz jak grała Argentyna, czy tylko jak Messi grał? No właśnie, zrobił coś z niczego. Tak było przez cały Mundial i temu nie przeczę, to nie było spektakularna gra, ale trudno jest zastąpić 3 innych zawodników samemu. Strzelił 4 bramki w tym 3 to typowe one man show, dające awans z grupy, oczywiście, że to nie były żadne potęgi, ale bez tych bramek Argentyna pewnie by odpała. Jeżeli to było takie banalne, to dlaczego Aguero (Argentyńczyk), Higuain(Argentyńczyk), Lavezzi(Argentyńczyk), Di Maria (Argentyńczyk) tego nie zrobili? Według kanabisa to Di Maria był tym najlepszym w teamie (bo przecież pamięta, mimo, że nie pamięta z kim grali w grupie...), nie widzę go na liście strzelców w tej fazie.

 

 

Strzelanie goli w meczach z takimi tuzami jak Bośnia czy Iran to był jego psi obowiązek, jeżeli ktokolwiek ma go uważać za najlepszego piłkarza świata. Faza pucharowa przyszła, 1/8 załatwił Di Maria (no, Messi mu podał, ale czasem tak bywa, że w piłce nożnej piłkarz podaje do piłkarza), ćwierćfinał załatwił Higuain (też dołożył cegiełkę), półfinał załatwił Mascherano (bo jednak zrobił ten wślizg po którym Robben mógł strzelić), finału nie załatwił nikt. 

 

Boże, jeszcze by tego brakowało żeby chwalić Messiego za strzelanie goli Iranowi. 

 

Czyli wygląda to tak:

 

Aguero nie załatwił nic

Messi załatwił fazę grupową

Di Maria załatwił 1/8

Higuain ćwierćfinał

Mascherano półfinał

Nikt finał

 

A więc można powiedzieć, że gdyby nie Messi Higuain nie strzeliłby gola, a jakby nie Higuain, to Messi by nie zagrał w finale. Logika.

 

Król mundialu kur.wo

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

 

 

 

polaki- A pamiętasz jak grała Argentyna, czy tylko jak Messi grał? No właśnie, zrobił coś z niczego. Tak było przez cały Mundial i temu nie przeczę, to nie było spektakularna gra, ale trudno jest zastąpić 3 innych zawodników samemu. Strzelił 4 bramki w tym 3 to typowe one man show, dające awans z grupy, oczywiście, że to nie były żadne potęgi, ale bez tych bramek Argentyna pewnie by odpała. Jeżeli to było takie banalne, to dlaczego Aguero (Argentyńczyk), Higuain(Argentyńczyk), Lavezzi(Argentyńczyk), Di Maria (Argentyńczyk) tego nie zrobili? Według kanabisa to Di Maria był tym najlepszym w teamie (bo przecież pamięta, mimo, że nie pamięta z kim grali w grupie...), nie widzę go na liście strzelców w tej fazie.

 

 

Ja do niego nic nie mam tylko ten mecz bardzo dobrze pamiętam. Żeby nie było w finale byłem za Argentyną ale ...

Messi miał 2 sytuacje które w Finale Mistrzostw Świata taki zawodnik jak on powinien wykorzystać, pamiętam że jedną na jego lewej nodze, nie trafił pomylił sie o 0,5 m. Mi naprawde szkoda było ich ale cóż Niemcy strzelili po dogrywce.. może za 4 lata

 

Gdyby był w takiej formie jak w Styczniu teraz to by to wygrali, bo styczeń ma kapitalny.

 

Tylko mecze w LM są w Lutym, zobaczymy będzie ciekawie...

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

c0r- To teraz na tej zasadzie przeanalizujmy to jak w 1998 Zidane zdobył MŚ.

- fazę grupową załatwili Trezeguet, Dugarry,  Henry, Lizarazu, Djorkaeff, Petit

-1/8- załatwił Blanc, ktoś tam mu podał, czasami tak bywa w piłce

-1/4- załatił Barthez

-1/2- załatwił Thuram

-finał załatwili Zidane i Petit, czyli jak by Zidane nie strzelił, to i tak by wygrali 1:0

 

post-28669-scanners-head-explosion-gif-m

 

 

 

wiadomość dla kanabisa: to jest sarkazm

 

Odnośnik do komentarza

pieknie sie czyta ten spor messi vs ronaldo - nie pisze tego dla beki, po prostu fajnie zyc w takich latach i ogladac ich na zywo, kiedys na starosc naszym wnukom bedziemy gadac ze ogladalismy na zywo w tv wyczyny tych dwoch legend futbolu, cudowna maszyna i cudowny talent

 

spor o najlepszego pilkarza w historii nie ma konca i konca nigdy miec nie bedzie - zbyt wielu dobrych bylo, rozne czynniki brane sa pod uwage, nigdy do jednego wniosku nie dojdziemy, do tego co chwile pojawiaja sie nowe statystyki, wezmy chocby neymara, nikt raczej nie powie ze to najlepszy pilkarz na swiecie, a statystyki w tym wieku ma takie jesli chodzi o wystepy/bramki czy to w reprezentacji czy klubach, ze juz malo rekordow do pobicia mu zostalo i nikt inny w jego wieku nie mial tego tyle

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...