Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Największy mecz futbolu klubowego i może i mecz o stawkę mistrzostwa w najsilniejszych rozgrywkach futbolu. Najlepszy piłkarz jednej z drużyn nie zagra, bo klaskał arbitrowi technicznemu. No nie najlepiej się zachował.

 

 

No chyba dziś przesądziły się losy mistrzostwa. Prawie, bo w sumie czemu Barca nie miałaby szans wygrać w Madrycie, a Real coś jeszcze przegrać. Ale patrząc na cały sezon, byłoby to niemal jak odrobienie 0-4... Meh, mogło być bardziej "finalnie" na Gran Derbi.

 

 

Trochę prychałem jak fani Barcy przed meczem pisali, jak przed każdym, że się wyłożą. Ale Malaga ma wręcz jakiś sposób na nich ostatnio. Przez ostatnie 3 sezony bilans jest na równo, obie wygrane Barcy też spektakularne nie były. Zazwyczaj Kameni to im wybraniał, choć jak widać nie tylko.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Podobno szuka pomocy u psychologa LE. Nie jestem pewien czy to dobrze, bo kto przy zdrowych zmysłach zmienia co chwilę system działający na niedziałający.

 

Teraz trzeba liczyć na co najmniej kilka cudów na miarę meczu z PSG, np. że LE nie będzie uporczywie wystawiał niedziałających piłkarzy, że jednak będzie pamiętał, że w chwili obecnej system z czterema obrońcami jest bez sensu (przy formie bocznych obrońców traci się masę potencjału ofensywnego, osłabia się i tak słaby środek, a w defensywie i tak szału nie ma) na co dowody mamy praktycznie w każdym meczu, kiedy akurat Barca gra w takim systemie. Nie wiem dlaczego jak nagle w mediach zaczyna płakać Alba, że przez system obrońców on cierpi, to zaraz potem LE wystawia go w systemie 4-4-3. Kolejny przykład na bierność LE. 

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem dlaczego jak nagle w mediach zaczyna płakać Alba, że przez system obrońców on cierpi, to zaraz potem LE wystawia go w systemie 4-4-3. Kolejny przykład na bierność LE.

4-4-3 z sędzia na środku?

 

Sorki, 4-3-3 oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...