Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

No dla mnie tak, bo trochę już widziałem jak gra MSN, mniej czego oczekiwać po, e, MAG. Jeśli dobrze pamiętam, to ostatni raz Barca grała naraz bez dwójki z Wielkiej Trójki parę razy jesienią, z Malagą, z Alaves, wyniki nie powalały że tak powiem. Generalnie to nie Real, że liczba zmian w jedenastce z meczu na mecz jest dowolna, a jak już muszą, to często nie wygląda to tak sprawnie, jak w przypadku Realu. No ale dziś... MAG... Jakoś się udało.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

W świetle prowadzenia Barcy w tabeli powiedzmy, że dzisiaj mecze wyjątkowo ciekawe. Real gra z Valencią, z którą już stracił punkty, o ile dobrze pamiętam. Nietoperze nadal generalnie grają cienko i już chyba nawet nikogo to nie obchodzi, ale z atakującymi rywalami często potrafią nieco pomędlić i podenerwować. Jako ciekawostki na dziś wspomnijmy rosnące role młodych piłkarzy takich jak Gregorio Lato oraz nadal rozwijający się Soler.

 

W Realu pod nieobecność Bale'a zagra oczywiście... James Rodriguez. Poza tym podstawowa jedenastka, mimo nadchodzącej LM.

 

 

Wieczorem Barca gra na boisku Espanyolu, który powinien przynajmniej nie odpuszczać. Wraca MSN. Quique Sanchez Flores zapowiedział już, że nogi w derbach się raczej nie odstawia. Oczywiście patrząc sążniście na dziennikarzy.

 

wYbl5Q4.jpg

 

 

 

 

 

Aha. Po piątej porażce z rzędu, Granada już oficjalnie spadła z ligi. Możecie tu wstawić tego gifa z jej nowym trenerem. Jak widać, przejęcie przez Chińczyków nie zawsze daje powody do radości. Do Osasuny i Granady raczej na pewno dołączy Sporting Gijon. Awansuje m.in. Levante oraz już niemal pewny jest pierwszy w historii sezon Girony w Primerze.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nie oglądałem meczu Realu, możecie powiedzieć, kto strzelił, jaką częścią ciała i w jakiej sytuacji?

 

 

edit: I drugiego gola???

 

edit 2 zapomniałem, że Diego Alves broni. W tym sezonie 10. karny przeciw Valencii - 5 obronił.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Real gra źle w piłkę, bo atakuje i broni całym zespołem. Trener debil, bo wystawia jedenastkę, która wygrywa mecz, zamiast takiej co eksperci z internetu by uznali za mądrą. Wszystko do kitu. Czy FIFAdrid kiedyś porzuci korupcję i zakaże w przepisach wrzutek, byśmy mogli cieszyć się z piękna futbolu? Kiedy świat zmądrzeje do poziomu fanów?

 

 

Na razie Espanyol walczy, i jakoś się trzyma, mieli momenty. Diego Reyes gra tak dobry mecz, jak i cały sezon. Zawodnik ten może być nadzieją reprezentacji Meksyku obok 40-latka Marqueza za rok w Rosji. Co prawda koleś jest z Porto, ale z tego co wiem, nie reprezentuje go Jorge Mendes, więc nie ma co liczyć na przejście do Realu w lecie za opłatą 512 miliardów.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No, hehe, trzeba było odpisać na tego Zidane'a - debila przed meczem, a nie po. Isco jest w fantastycznej formie i powinien grać jak najwięcej, ale okej, pewnie jest szykowany na Atleti, a Real ma zawodników jak James, którym trzeba dać pograć. I patrząc z jego perspektywy to dobrze, że wygrali, ale jestem pewny, że z Isco na boisku wyglądałoby to jeszcze lepiej. To samo z Moratą, bo ten Benzema to jest niezły kasztan. Ale okej, wygrali mecz, tylko to się liczy. W sumie nie wiem, po co ci odpisuję.

 

Co do meczu Barcy - straszna chuynia, a Mallenco jest ślepy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...