Skocz do zawartości

Halo Wars


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WTF? Sadzilem ze bedzie mozna grac ludzi jak i obcymi w kampani (sadzilem ze po 7-8 misji bedzie dla 1 strony konfliku) bo 99% RTSow posiada 2 grywalne lub wiecej kampanie - tutaj HW zawodzi podobnie jak graficznie (cienko jak na rok 2009), frameratem (slaby silnik ale sredni jest ponizej 30 fpsow, jak zadyma to jeszcze mniej) ale klimat jest. Dzieki temu gra sie trzyma jako tako - nie jest super choc moglabyc lepsza.

Wiadomo esencja RTSow zawsze jest multi ale patrzac na poziom SP to jest slaby. Narazie wstrzymam sie z ocena jak sproboje multi - spodziwalem sie czestych rushow :/

Odnośnik do komentarza

O korwa OGIEŃ!! Mecz życia!! Jak ja niesamoicie żaluje, ze w tej grze nie ma opcji zapisywania replay jak w starcrafcie... 2vs2... spokojny poczatek... rozbudowa armii, baz i atak na baze kolesia... w chwili gdy ja atakowalem jednego, drugi zaczal jechac mojego teammate... zniosl mu obrone i tu megaporazka z mojej strony bo zamiast poslac scorpiony pelicanem, jechalem nimi... nie dojechalem na czas i go zmiotl. Jednak to nie byl koniec. Budowa armii i szturm na kolesia... w tym czasie oni zaczeli zajmowac sie moimi bazami. Ja dobrze zabezpieczony finansowo, wiedzac ze nie mam szans, rzucilem sie na ostatni atak na ich bazy by zdobyc pare punktow zanim gra sie skonczy porazka. Jedna baza, druga baza, trzecia baza... w tym czasie trace baze za baza.... no to na miejsce ktore zniszczylem zaczalem stawiac swoje. Powolna zabawa w kotka i myszke... powolna odbudowa ekonomii i po 30 minutach wymiany ognia z dwoma kolesiami w koncu zniszczone glowne bazy wroga, co ich spowolnilo na chwile... dobitka i jeden koles zegna sie z gra... po kolejnych 10 minutach zegna sie z gra drugi. Zeratul 14k punktow... druga osoba za mna 2k.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie jestem fanem RTS'ów więc dość prosty system w HW jak najbardziej mi pasuje:) Graficznie jest nieźle, ale jak na exclusive'a to trochę bieda. Spodziewałem się lepszej grafiki. Jednak smaczki znane z Halo3 są kozackie. Przejmowanie pojazdów, odgłosy. Fajnie się to wszystko ogląda. Renderki są rewelacyjne, absolutne mistrzostwo. Gra się dość przyjemnie aczkolwiek gra mnie nie porwała. Pewnie dlatego,że nie jestem fanem uniwersum Halo. Jestem w 6 misji i mam problem. Rozmieściłem 2 te samochody z tymi działami, ale za kija nie jestem w stanie doprowadzić 3-ciego do tego punktu. Ciągle jestem nękany przez Przymierze. Jakieś porady :) ? chętnie przyjmę. Chętnie zagram co-oopa:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

na mapie jest sto-kilka Gruntów.

polecam jazdę tylko jednym Warthogiem i rozjeżdżanie zanim marines kierowani przez AI ich wystrzelają.

kluczem jest też w ostatniej lokacji rozjechanie Gruntów jeszcze przed nalotem. do ostatniej lokacji polecam wziąć kilka Warthogów, jeden może nie przeżyć. jak już będziesz się zbliżał do 100 a na mapie zostanie raptem kilka(naście) Gruntów. wycofaj wszystkie wojska i zostaw tylko jednego Warthoga, co by eliminował ich pojedynczo, jak tylko osiągniesz limit szybko wycofaj Warthoga i zbierz czaszkę.

 

nie jest to trudne, ale trzeba szybko reagować. polecam skorzystanie z czaszki zwiększającym ilość obrażeń jednostkom Coventanów. nie ma to kompletnie znaczenia przy rozjeżdżaniu, a strzały zaprzyjaźnionych jednostek sterowanych przez AI nie będzie aż tak bardzo Ci przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, strasznie podobaja mi się achiewmenty w tej grze, zupełnie inne od typowo "naciagaczogodzin" typu "zabij 100000 przeciwników, znajdz 100000 czegos tam, osiagnij level 100000 wszystkimi postaciami, itp.Oczywiście wyjatkiem jest ranga generała w online, ale offlinowe skłaniaja do kombinowania a nie bezsensownego siedzenia przed konsolą :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...