Skocz do zawartości

Halo Wars


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Kolory są po to by odróżniać jednostki, np jak będziesz grał 3vs3 to jedni UNSC będą zieloni, a drudzy czerwoni (tak jest w prawie każdej strategii).

 

Wiem :D Mnie bardziej razi, że całe jednostki są w jednym kolorze, zwykle w strategiach była to tylko jakaś część zbroi.

 

Dlatego mam nadzieję, że w pełnej wersji można będzie grać na Legendary. No i pozostaje jeszcze granie na neta.

 

Tylko czego się spodziewać po Legendary, jeśli Heroic tak zawiódł. A może to tylko wina dema. Jak nie, to tak jak napisałeś, będzie się grało przez neta :D

 

A co do prostoty, zaskoczyła mnie jeszcze dziwna opcja - gra co chwila informowała mnie co buduje wróg i skąd zamierza zatakować - baaardzo niefajne (ale nie pamiętam teraz czy to było na każdym poziomie trudności).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co do prostoty, zaskoczyła mnie jeszcze dziwna opcja - gra co chwila informowała mnie co buduje wróg i skąd zamierza zatakować - baaardzo niefajne (ale nie pamiętam teraz czy to było na każdym poziomie trudności).

Głos pomocniczy można włączać/wyłączać w opcjach. Polecam grać bez :)

Odnośnik do komentarza

Po lekturze demka HW nie mogłem uniknąc porównania do LoTR:BFME w którego przez sporo czasu grałem w singla i multi. Gra bardzo mi się podobała, jednak nie jest pozbawiona wad. Chodzi mi głownie o zbyt duże rozbudowanie gameplayu, co niekorzystnie wpływało na intuicyjność interfejsu, jednak był to port z PC, więc trudno się dziwić. Druga sprawa to gra ostro przycinała, interfejs się mulił, co bardzo przeszkadzało w sprawnym sterowaniu wojskiem itp. Po odpaleniu HW od razu rzuciło mi się w oczy, że ww wady LoTR nie występują, Widać, że to konsolowy rts i pod tym względem wypada genialnie. STEROWANIE!! Świetne filmiki, oprawa AV, śliczna i klimatyczna grafa, budująca nastrój muzyka. Nie można zapomnieć o przez jednych znienawidzonych, przez innych kochanych klimatach HALO. KLIMATACH, bo czuć je na kilometr. Czekam z niecierpliwością na emocjonujące potyczki w multi!! + za wersje PL i tryb COOP !!! :D

Odnośnik do komentarza
Gra bardzo mi się podobała, jednak nie jest pozbawiona wad. Chodzi mi głownie o zbyt duże rozbudowanie gameplayu

Dla mnie to akurat była zaleta, dzieki temu gra nie nudziła się tak szybko. Jedyną wadą jak dla mnie to była właśnie animacja, która ciągle tnęła. Halo Wars bardzo szybko można opanować, ale ta gra będzie się też szybko nudzić.

Odnośnik do komentarza
Gra bardzo mi się podobała, jednak nie jest pozbawiona wad. Chodzi mi głownie o zbyt duże rozbudowanie gameplayu

Dla mnie to akurat była zaleta, dzieki temu gra nie nudziła się tak szybko. Jedyną wadą jak dla mnie to była właśnie animacja, która ciągle tnęła. Halo Wars bardzo szybko można opanować, ale ta gra będzie się też szybko nudzić.

 

Szkoda, że uciąłeś moją wypowiedź, ponieważ mi rozbudowany gameplay nie przeszkadza w grach. Wręcz przeciwnie, jednak musi on iść w parze z intuicyjnym i sprawnym interfejsem, co niestety nie ma miejsca w LoTR: BFME, a ma miejsce w Halo Wars co mnie bardzo cieszy. Gameplay nieco uboższy, jednak jak na grę konsolową na pewno nie ubogi. A w tej grze i tak nastawiam się na potyczki multi, więc myślę, że rozbudowanie gameplayu wystarczy, aby zbyt szybko nie znudzić się tym tytułem. Mam nadzieję...Wypowiem się szerzej kiedy już położę łapska na retailu. :)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

a ja nie rozumiem ludzi, ktorzy pisza o tej produkcji jakby czymkolwiek sie wyrozniala od 100 innych. Gdyby nie otoczka Halo, pewnie nawet bym nie zwrocil na nia uwagi, ale po demie juz wiem, ze tez jej nie kupie.

Wkurza tez rwacy framerate. No sorry, ale na ekranie w demie nie dzieje sie az tyle, by widac spowolnienia podczas przesuwania kamery w niektorcy miejscach. Dla mnie zwykly sredniak.

Odnośnik do komentarza

GameSpot - http://www.gamespot.com/xbox360/strategy/h...ars/review.html 6.5/10

 

Dzisiaj pograłem w demo dopiero i mimo, że nie widzę powodu wystawienia tej grze 6,5 to na pewno to nie jest gra na choćby 9,0. Choć sam jestem wielkim fanem Halo, to w Wars jest kilka rzeczy, które mnie denerwują i dość znacząco ujmują zabawie.

Przede wszystkim kamera - gó**o, za przeproszeniem, widać. Nie ma żadnego kąta, który by pozwalał widzieć duży obszar pola walki. Albo mamy max oddaloną kamerę dzięki której nic nie widać i pokazuje widok prawie pionowo z góry, albo niby rzut izometryczny (z kolei który ani nie pokazuje pola walki ani detali jednostek). Czy już wspominałem, że gra bardzo często nie może przekroczyć 20fps?

Kolejna rzecz to sama walka - czysty chaos i dziwaczny interfejs, który nie pozwala na szybkie wydawanie poleceń. W ogóle całość wydaje się taka mało skomplikowana, bez większego polotu.

Idąc dalej - Scorpion nie wygląda jak Scorpion tylko jak kupa z Red Alerta 3. Gdzie się podziała kanciastość tego czołgu?!

Serina też na mnie jakiegoś wrażenia nie zrobiła (Forge i pani doktor to samo).

 

Jeśli jest coś co trzyma poziom Halo to przerywniki i muzyka - co jak co ale jak zawsze w przypadku tego uniwersum stoją na bardzo wysokim poziomie.

 

Odnośnik do komentarza

O LOL, ale Gamespot pojechał. Koleś pisze, że nie ma zbyt wiele do roboty. W takim razie zastanawiam się dlaczego u mnie na pasku w menu przeleciała sobie w pewnym momencie liczba ponad 50h spędzonych z grą. A na multi udało mi się zaledwie kilka razy zagrać, bo nikogo nie było. Jestem jednak w stanie zrozumieć, że jak ktoś oczekiwał rozbudowanego RTS, to mógł się zawieść.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...