Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem się posiadaczem wii, nigdy nie miałem do czynienia z tym sprzętem, posiadam samą konsolę bez kontrolerów , podpiąłem wiec pada od GC, niestety bez reakcji. Czy aby "chodzić" po menu potrzebuję kontrolera przypisanego dla Wii ?

 

Trochę to dziwne skoro są sloty dla padów od GC. No chyba że coś mam uszkodzone.

Odnośnik do komentarza

Witam, zamówiłem właśnie wii i jako, że jestem laikiem w dziedzinie tej konslki, mam kilka bardzo podstawowych pytań.

 

1. Czy do wszystkich gier związanych z aktywnością ruchową obowiązkowy jest wii motion plus ? (da się zmęczyć w jakiejś grze, nie wymagającej tego urządzenia?)

2. Czy do gry your shape, można podpiąć inną kamerkę niż w zestawie ? (jak to bywa na allegro gość dorzuca samą płytkę)

3. Jak wypada monster hunter ?

4. Jakie gry polecacie dla dziewczyny, bo to zakup głównie ze względu na nią(lubi raymana i ogólnie platformówki). Wiem, że mario i donkey kong ale może coś jeszcze?

5. Są jakieś fajne pokemony i hervest moon?

6. Jak z awaryjnością i czy najczęściej da się naprawić ewentualne awarie?

7. Ciężko przestawić się na sterowanie tymi specyficznymi kontrolerami? Jak ogólnie wypada sterowanie?

 

Pozdrawiam, rozdam plusiki ;)

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Witam, zamówiłem właśnie wii i jako, że jestem laikiem w dziedzinie tej konslki, mam kilka bardzo podstawowych pytań.

 

1. Czy do wszystkich gier związanych z aktywnością ruchową obowiązkowy jest wii motion plus ? (da się zmęczyć w jakiejś grze, nie wymagającej tego urządzenia?)

2. Czy do gry your shape, można podpiąć inną kamerkę niż w zestawie ? (jak to bywa na allegro gość dorzuca samą płytkę)

3. Jak wypada monster hunter ?

4. Jakie gry polecacie dla dziewczyny, bo to zakup głównie ze względu na nią(lubi raymana i ogólnie platformówki). Wiem, że mario i donkey kong ale może coś jeszcze?

5. Są jakieś fajne pokemony i hervest moon?

6. Jak z awaryjnością i czy najczęściej da się naprawić ewentualne awarie?

7. Ciężko przestawić się na sterowanie tymi specyficznymi kontrolerami? Jak ogólnie wypada sterowanie?

 

Pozdrawiam, rozdam plusiki ;)

1. Nie każda wymaga. Jest parę gier gdzie można się zmęczyć :)

2. Nie wiem nic o kamerce.

3. Fajnie.

4. Rythm Paradise, Cooking Mama, Wario Ware INC, Boom Blox. To nie są platformówki ale gry bardzo przyjazne dla wszystkich nowych graczy ;) Polecam.

5. Wyszło parę HM- dobre jak każde inne. Pokensów raczej brak.

6. 2 konsolę brak awarii od 5 lat. Podobno siadają lasery. Naprawa nie więcej jak 250zł

7. Sterowanie GOTY.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...