Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem co wy macie do sterowania Wii remote ale jedyne co wnerwiało to potrząsanie, a sposób ala Prime był wyśmienity i nie wyobrażam sobie na zwykłym padzie teraz gry w MP. Ogólnie konsole miło wspominam ze względu na wiele ciekawych tytułów a i kontynuacji lepszych od poprzedniczek choć nie wszystkie takie SSBB np. pokochałem a SSBM nie cierpię po dziś dzień. Może nowych serii wiele nie poznałem ale RE4 na Wii remote to było to i cieszyło michę. Jak  pisałem potrząsanie ssało reszta czy to w SMG gdzie wykorzystanie sensorów było ułamkowe było ok.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Zachciało mi się sprobowac jakiejs zeldy i kupic wii. Na allegro mozna dosc tanio konsolke wychaczyc i niektore gry. Niech ktos obcykany w temacie napisze na co zwracac uwage przy kupnie, jaka wersje najlepiej wybrac itp? I czy w ogole warto sie ta konsolka zainteresowac jesli chodzi o pierwsza przygode z zelda?

Odnośnik do komentarza

Kupować lepiej starsza wersje co ma możliwość odpalania Gamecube gier, w Wind Waker se możesz jeszcze zagrać (i Ocarina Of Time i Majoras Mask z n64, jesli znajdziesz Zelde Collectors Edition na NGC)

http://www.psxextreme.info/topic/24011-wii/?p=2779156

Odnośnik do komentarza

Zdarzają się jeszcze cuda na świecie. Wchodzę na allegro w pracy siedząc a tu the last story nówka za 169 zł z przesyłką i to pobraniową wersja pal. Mam prezent w sam raz na moje urodziny. Teraz pozostaje polowanie na xenoblade. Cena 400 zł za gre to jakaś kpina a taka ba allegro obecnie jest.

Odnośnik do komentarza

Zdarzają się jeszcze cuda na świecie. Wchodzę na allegro w pracy siedząc a tu the last story nówka za 169 zł z przesyłką i to pobraniową wersja pal. Mam prezent w sam raz na moje urodziny. Teraz pozostaje polowanie na xenoblade. Cena 400 zł za gre to jakaś kpina a taka ba allegro obecnie jest.

Gratuluje. Sam poluje na obie gry. Sprawdzam prawie codziennie... moglem byc pierwszy :D

Odnośnik do komentarza

A co z progamingshop tam na zamowienie pisza ze nawet jest Xeno z tym padem classic za niecale 300 ale pytanie czy nie jakas amerykanska wersja gry?

 

http://www.progamingshop.pl/xenoblade-chronicles-classic-controller-pro-red/d-80974/

http://www.progamingshop.pl/xenoblade-chronicles/d-80973/

 

Ja u nich na ps3 zamawialem gry i raz mialem amerykanska wersje, ale wsytarczy mejla wyslac to pisza jaka jest.

Odnośnik do komentarza

mam nieoryginalnego wiilota i po prostu trochę niewygodnie się steruję się ruchem, trzeba się trochę nagimnastykować. Albo jest zbyt czuły na ruch albo zbyt mało dokładny. Trudno mi to określić precyzyjnie ale mam wrażenie że daleko do perfekcji jeśli chodzi o sterowanie.

 

Coś musisz mieć nie tak z Wiilotem. Ja mam swojego od trzech lat i ani razu mi nie zaliczył żadnej usterki. Jeśli chodzi o kwestie kontrolerów to kupuj tylko te z Ninny na plastiku. Seal of quality gwarantowane.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...