Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

hmm.. mam kilka pytan

 

1- potrzebny jest ten zwykly controler do wi? chodzi mi o tego pada co wyglada podobnie jak dual shock ? czy wszystkie gry dzialaja bez niego ?

2-jakie gry byscie polecali zeby pograc sobie we 2 lub wiecej osob? np na imprezy ale nie tylko... ?

3- co uwazacie za tytuly obowiazkowe, procz mario galaxy, zeldy i manhunta 2?

4- jak to jest z graniem na necie na zchipowanej konsoli? mozna graac? nie ma banow itp itd.. ?

5- ja kto jest z tym sensor barem, lepiej zeby byl na dole czy o gory?

6- jesli macie jakies rady na poczatek prosze napiszcie :(

 

z gory dzieki pozdro

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ad. 1 chodzi o classic controler? nie wiem ktory pad wyglada jak dual shock (wg. mnie zaden). generalnie wszystkie gry Wii dzialaja z combem wiilot+nunchuck, classic lub pad do GameCuba jest potrzebny do gier z Virtual Console. Tutaj masz szczegoly odnosnie kotrolerow i gier z VC

ad. 2 Rayman, Wario Ware (oczywiscie WiiSport i WiiPlay tez daja rade)

ad. 3 Metroid Prime 3, Paper Mario, Excite Truck zobacz tez tu: http://www.psxextreme.info/Jakie-gry-wybra--t53944.html

ad. 4 podobno nie ma

ad. 5 skoro opcje sa dwie do wyboru to wnioskuje, ze wszystko jedno. ja mam pod.

ad. 6 mocno trzymaj wiilota i zakladaj pasek na nadgarstek - szkoda TV ;-)

Odnośnik do komentarza
1- potrzebny jest ten zwykly controler do wi? chodzi mi o tego pada co wyglada podobnie jak dual shock ? czy wszystkie gry dzialaja bez niego ?

 

Mam około 50 gier i każdą gram na willocie....

 

2-jakie gry byscie polecali zeby pograc sobie we 2 lub wiecej osob? np na imprezy ale nie tylko... ?

 

Z noobami graj w Wii Sports, Wii play, M&S olympics

Z bardziej wprawionymi w : Red Steel, RES umbrela chronicles, Soul Calibur,

 

3- co uwazacie za tytuly obowiazkowe, procz mario galaxy, zeldy i manhunta 2?

 

Wii Sports i Olimpiada mariana i sonica

 

4- jak to jest z graniem na necie na zchipowanej konsoli? mozna graac? nie ma banow itp itd.. ?

 

ciekawe pytanie, a jak to w ogole podlaczyc do neta??

 

5- ja kto jest z tym sensor barem, lepiej zeby byl na dole czy o gory?

 

Zalezy od gry, od ukladu pokoju, od odleglosci itp itd.

Np jak gram w golfa to stawiam na dole. Jak w box to stawiam na gorze...

 

6- jesli macie jakies rady na poczatek prosze napiszcie :(

 

Przywiazuj pady do reki :D

Odnośnik do komentarza

hehe przywiązuje.. :P

 

konsole do neta normalnie.. wchodze w settings i tam jest internet i normalnie sobie ją podloczylem.. mam router wiec wifi na chacie smiga.. :(

 

macie moze jakies gry na wii na sprzedaz? wiem ze to nie ten dzial ale czesciej tu zagladacie.. jak cos to moje gg 6870699 interesuja mnie w sumie wszystkie gry a nawrt bardzo wii sport :D

Odnośnik do komentarza
Gość roxas

Chciałbym się spytać czy gdy mam konsole w wersji PAL to będę mógł grać w gry na GC w wersji NTSC(USA).Aha i czy będę mógł również zakupić wii-lot i pad od

GC w USA.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
czy gdy mam konsole w wersji PAL to będę mógł grać w gry na GC w wersji NTSC(USA)

Nie.

 

Co do akcesoriów, to będą działać bez problemu.

 

 

jeśli posiadasz takiego chipa, który ma taką możliwość to tak...

Odnośnik do komentarza
takkie noobowskie pytanie czy do wii jest potrzebna memorka? :(

wii odpala sie 100% gier z gacka lub sa jakies wyjatki?

Wii ma swoją wbudowaną pamięć, starcza na zapisywanie stanów z gier na Wii. Do gier z VC trza sobie kartę SD nabyć, bo pamięć Wii za szybko się skończy. Na szczęście SD są tanie.

Tylko do gier z GC trza memorki - takiej jak do GC. Nie daje się zapisywać stanów gier z GC na Wii lub karcie SD.

I tyle.

Odnośnik do komentarza

pusto bo wszyscy graja nie maja czasu tu zagladac :) juz koncze POPa rival word, mario galaxy i residenta umbrella ch...

 

zaczalem grac w metroida tez moze byc niezle.. :)

 

mam manhunta 2 i soul calibura i mi nie dzialaja :lol::) chyba sa w ntsc i ich moja przerobka nie czyta :-/

Odnośnik do komentarza
pusto bo wszyscy graja nie maja czasu tu zagladac ^_^ juz koncze POPa rival word, mario galaxy i residenta umbrella ch...

 

zaczalem grac w metroida tez moze byc niezle.. :D

 

mam manhunta 2 i soul calibura i mi nie dzialaja :lol: ^_^ chyba sa w ntsc i ich moja przerobka nie czyta :-/

 

 

no to niezle jaja

bo u mnie chodzi manhunt 2 i soul calibur ale juz galaxy i metroid nie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wii nie odtwarza DVD, jeśli chodzi o słowo typowy - jeśli masz kineskopowy z progresive scanem lub LCD/Plasma to component to podstawa.

Jak masz LCD/Plasme to tak naprawde tylko component daje Ci jakąś jakość przyzwoitą.

 

 

Component - Najlepsza jakość obrazu + Progresive Scan ( 480p )

RGB - Dobre kolory, ostrzejszy obraz ( ale obraz z przeplotem )

Chinch ( composite ) - Porażka, obraz z przeplotem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.