Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

Fabuła to sprawa subiektywna, ale możesz spróbować The Last Story. Wg mnie główny wątek jest średniawy, ale postacie bardzo sympatyczne, no i przyjemnie się gra. Nie wiem jak Pandora's Tower, która ponoć też jest niezła - mam, ale nawet jeszcze nie włączałem. o_O Może ktoś coś więcej jest w stanie napisać.

Odnośnik do komentarza

Trzeba będzie przeczytać kilka zagranicznych recenzji, bo w polskim Internecie próżno szukać dokładniejszych opisów tych odsłon. Ciekawi mnie czy któraś z tych części choć trochę dorównuje A Wonderful Life.

Jak będziesz jutro na PSNie i masz part chat to mogę ci zdać relację z gameplaya bo będę miał gierkę na chwilę.

Odnośnik do komentarza

No ten kabel z ebay'a spoko, tylko gdzie taki tanio kupie?

Na allegro ponad 150zł-czyli tyle ile jest warta sama konsola  :yucky: 
http://allegro.pl/kabel-vga-do-ps3-wii-pozlacane-zlacza-psp20-i4212935368.html


Może warto kupić jakiś tani monitor?

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jestem przeciwny piractwu. Sam niczego nie piracę. Jednak to co się dzieje z dostępnością niektórych gier na wii mnie przeraża. Mam wii u i chciałbym zagrać w xenoblade oraz last story. Nie ma gdzie tego dostać w polsce. Tutaj moje pytanie do osób siedzących dłużej w temacie:

Jaki sklep zagraniczny polecacie (wersja pal) który ma te 2 gry. Albo czy istnieje polski sklep z tymi grami?

Odnośnik do komentarza

Jestem przeciwny piractwu. Sam niczego nie piracę. Jednak to co się dzieje z dostępnością niektórych gier na wii mnie przeraża. Mam wii u i chciałbym zagrać w xenoblade oraz last story. Nie ma gdzie tego dostać w polsce. Tutaj moje pytanie do osób siedzących dłużej w temacie:

Jaki sklep zagraniczny polecacie (wersja pal) który ma te 2 gry. Albo czy istnieje polski sklep z tymi grami?

Jeżeli masz kogoś w UK,to w argos jest Xenoblade z padem w niezłej cenie.

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/1984998.htm

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

kurcze czy tylko ja jestem na tyle ułomny ze nie umiem ukonczyc gry na wii? mam dosc sporo gier na wii a ukonczylem całe 0. edit: sklamalbym:) ghost squad skonczylem z 20 razy.

taki metroid other M - fajna gierka , a ja jestem w jakims 3-4h fabuly patrzac na licznik w sejwie, i niewiem co dalej. na mapie mam zaznaczone gdzie muszę sie udac , ale ja niewiem jak to zrobic:-)

 

Super mario galaxy - super gra , mam 33 gwiazdki i chce grac dalej ,ale sterowanie mnie wykancza.

 

new super mario - ten poziom trudnosci??

 

call of duty 3 - sterowanie???

 

itp itp , moglbym tak wymieniaclej . a wszystko byloby takie piekne jakby sie dalo grac w  te gry na normalnym kontrolerze.

Odnośnik do komentarza

kurcze czy tylko ja jestem na tyle ułomny ze nie umiem ukonczyc gry na wii? mam dosc sporo gier na wii a ukonczylem całe 0. edit: sklamalbym:) ghost squad skonczylem z 20 razy.

taki metroid other M - fajna gierka , a ja jestem w jakims 3-4h fabuly patrzac na licznik w sejwie, i niewiem co dalej. na mapie mam zaznaczone gdzie muszę sie udac , ale ja niewiem jak to zrobic:-)

 

Super mario galaxy - super gra , mam 33 gwiazdki i chce grac dalej ,ale sterowanie mnie wykancza.

 

new super mario - ten poziom trudnosci??

 

call of duty 3 - sterowanie???

 

itp itp , moglbym tak wymieniaclej . a wszystko byloby takie piekne jakby sie dalo grac w  te gry na normalnym kontrolerze.

 

O ja pj'erdole...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kurcze czy tylko ja jestem na tyle ułomny ze nie umiem ukonczyc gry na wii? mam dosc sporo gier na wii a ukonczylem całe 0. edit: sklamalbym:) ghost squad skonczylem z 20 razy.

taki metroid other M - fajna gierka , a ja jestem w jakims 3-4h fabuly patrzac na licznik w sejwie, i niewiem co dalej. na mapie mam zaznaczone gdzie muszę sie udac , ale ja niewiem jak to zrobic:-)

 

Super mario galaxy - super gra , mam 33 gwiazdki i chce grac dalej ,ale sterowanie mnie wykancza.

 

new super mario - ten poziom trudnosci??

 

call of duty 3 - sterowanie???

 

itp itp , moglbym tak wymieniaclej . a wszystko byloby takie piekne jakby sie dalo grac w  te gry na normalnym kontrolerze.

Wii mimo pozorów to nie jest typowa konsola dla "każuali", na przykład Mariany do przejścia nie są trudne, gorzej wymaksować.

 

Właśnie nie, normalne sterowanie by było nudne

 

Odnośnik do komentarza

tzn ze niby jestem każualem ? grając na kompie i konsolach od 1986 roku? w zyciu skonczylem z tysiąc gier. w takim razie chcialbym poznac pro gamera.

Widocznie nie podeszlo mi sterowanie na wii i tyle,a to że new super mario i donkey kong returns są dosc wymagajace to swoją drogą.

Edytowane przez diolek
Odnośnik do komentarza

No ja mam to samo mimo że wii posiadam od premiery to wątpię abym jakąś grę skończył.Sterowanie mnie strasznie męczy i mimo świetnej zeldy TP nie dałem rady jej skończyć(po za tym zapis mi skasowało) tak samo mariany. Ale jak już kupiłem monster hunter tri z padem to zagrywałem się bardzo długo. Po prostu nie każdemu tego typ sterowania podchodzi .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...