Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

http://allegro.pl/wii-wii-u-classic-controller-pro-czarny-nowy-i4881703650.html

O tego  chodzi?

 

Nie są to oryginały na pewno. Miałem nieoryginalny Classic (nie wiem czy taki sam, bo nie sposób ocenić, wszystkie wyglądają tak samo). Nie był najgorszy. Tzn miał ten sam problem z gałkami, jaki mają nieoryginalne gruchy - stawianie nierównego oporu, "trudno" jest oderwać z pozycji 0, a potem chodzą zbyt lekko. Poza tym ok. Jakość plastików gówniana, ale oryginalny też nie wyróżnia się tej kwestii. Niestety już od dawna go nie mam, ale jego uszkodzenie to sprawka mojego psa, nie samego kontrolera. 

Edytowane przez Ed Hunter
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, zastanawiam się nad kupnem Wii, mam pytanie po czym poznać że dany model jest bez wstecznej kompatybilności z gamecubem? http://allegro.pl/nintendo-wii-nunchuk-wii-remote-plyta-5gier-i4922190577.htmlzastanawiam się nad tą sztuką, sprzedawca nie odpisuje, a opis i komentarz neutralny sugeruje raczej, że allegrowicz nie ogarnia słowa pisanego. wydaje mi się ze modele bez gierek na gc nie mają klapki na pady i sa reklamowane jako te "lezące" nie stojące.
Pozdrawiam i prosze o pomoc.

Edytowane przez Zorak
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Niekoniecznie podróby, przeszukuj również olx, może uda ci się lokalnie coś dostać. ja za Wii zapłaciłem chyba 140-150 zł, 2 x wiilot, nunchuk, pełny Mario Kart (sprzedany na forum, teraz trochę żałuję) i jakieś tam dodatkowe ruchowe gierki, dodatkowe 2 nunchuki dorwałem chyba za 15 zł, również na olx, aczkolwiek tym razem wysyłkowo.

 

Grunt to po prostu ciągle szukać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...