Skocz do zawartości

Bundesliga


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem, ze mozna byc fanbojem jakiejs ekipy ale takiego posta to by nawet obso nie napisal xD

 

 

Chcesz przez to powiedzieć, że ja nie mam poczucia humoru, czy Obso, bo nie nadążam.

 

 

Widzę, że jak Bayern zaliczył w końcu nieunikniony spadek formy, to masz od razu trudne dni.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Widzę, że jak Bayern zaliczył w końcu nieunikniony spadek formy, to masz od razu trudne dni.

pisalem to kilka godzin przed meczem, wiec troche nie trafiles.

 

po prostu nie jest wielka tajemnica, ze na mysl o borussi dortmund dochodzi u ciebie do wzwodu pracia. a wytykanie takich rzeczy to idiotyzm. bo idac twoim tokiem rozumowania, zeby bylo sprawiedliwie, bajern musialby grac w piatek. wtedy i bajern i borussia mialyby dwa dni przerwy. no, ale hannover gral w czwartek, wiec nie wiem jak sobie to wyobrazasz. no, ale ok, zyj w swiecie gdzie w ten sposob tlumaczy sie slaba gre dortmundu.

 

 

a mecz bajernu coz, ch.ujowy. karny sluszny, czerwona mniej. oba gole dla h96 to fuksy (karny i rykoszet po strzale ktory lecial kilka metrow obok bramki). do tego niewykorzystane spoko sytuacje. zdarza sie, wazne, ze wciaz jest lider BL i dobra dyspozycja w pucharach. za tydzien sie okaze, czy to wpadka czy jednak maszyna zwolnila.

Odnośnik do komentarza
pisalem to kilka godzin przed meczem, wiec troche nie trafiles.

 

Przed dzisiejszym meczem? Bayern już wcześniej wygrał tylko jedno z ostatnich trzech spotkań, tak że po serii iluśtam (jedenastu?) zwycięstw jest to ewidentnie spadek formy. Tak więc mój żart jak zwykle trafiony.

 

 

 

po prostu nie jest wielka tajemnica, ze na mysl o borussi dortmund dochodzi u ciebie do wzwodu pracia. a wytykanie takich rzeczy to idiotyzm. bo idac twoim tokiem rozumowania, zeby bylo sprawiedliwie, bajern musialby grac w piatek. wtedy i bajern i borussia mialyby dwa dni przerwy. no, ale hannover gral w czwartek, wiec nie wiem jak sobie to wyobrazasz. no, ale ok, zyj w swiecie gdzie w ten sposob tlumaczy sie slaba gre dortmundu.

 

To był żart. Żeby to było absolutnie czytelne dla każdego, napisałem na koniec "Por que?", znany cytat bardzo znanego trenera, który - co jest bardzo znane - raz poświęcił całą konferencję prasową temu, że rywale do tytułu mają dwa dni odpoczynku więcej. Ludzie wtedy uznali to za zabawne. Wiesz. Taki żart. Tak naprawdę nie sądzę, że organizatorzy Bundesligi celowo wspierają w ten sposób Bayern. Była to ironia.

 

 

Jeśli podniecanie się jakąś drużyną futbolową polega na zaprzeczaniu, by tracąc trzy punkty do lidera nie mieli już żadnych szans nigdy niczego osiągnąć w swoim życiu, no to fakt - podniecam się Borussią. W efekcie niektórych geniuszy na tym forum w sumie faktycznie nieco trzymam za nią kciuki, bo ostatnie parę stron tematu byłoby niewątpliwie wielce zabawne, gdyby Bayern, zapewniwszy sobie mistrzostwo po piątej kolejce, ostatecznie go tak jakby nie zdobył, no ale zobaczymy, jak będzie.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przed dzisiejszym meczem? Bayern już wcześniej wygrał tylko jedno z ostatnich trzech spotkań, tak że po serii iluśtam (jedenastu?) zwycięstw jest to ewidentnie spadek formy. Tak więc mój żart jak zwykle trafiony.

no jesli dla ciebie jeden remis w lidze plus remis na wyjezdzie z najlepsza wloska druzyna to spadek formy to spoczko. oby tylko takie mieli w sezonie ;)

 

 

To był żart. Żeby to było absolutnie czytelne dla każdego, napisałem na koniec "Por que?", znany cytat bardzo znanego trenera, który - co jest bardzo znane - raz poświęcił całą konferencję prasową temu, że rywale do tytułu mają dwa dni odpoczynku więcej. Ludzie wtedy uznali to za zabawne. Wiesz. Taki żart. Tak naprawdę nie sądzę, że organizatorzy Bundesligi celowo wspierają w ten sposób Bayern. Była to ironia.

no to bije sie w piers. dopiero teraz jak to napisales to skojarzylem to z murinjo.

 

Jeśli podniecanie się jakąś drużyną futbolową polega na zaprzeczaniu, by tracąc trzy punkty do lidera nie mieli już żadnych szans nigdy niczego osiągnąć w swoim życiu, no to fakt - podniecam się Borussią. W efekcie niektórych geniuszy na tym forum w sumie faktycznie nieco trzymam za nią kciuki, bo ostatnie parę stron tematu byłoby niewątpliwie wielce zabawne, gdyby Bayern, zapewniwszy sobie mistrzostwo po piątej kolejce, ostatecznie go tak jakby nie zdobył, no ale zobaczymy, jak będzie.

no juz nie przesadzaj, od poprzedniego sezonu nieziemsko sie jarasz borussia :) a nie wiem jak inni, ale ja nie pisalem (a przynajmniej nie na powaznie), ze bajern ma mistrzostwo w kieszeni. zachwycalem sie po prostu startem sezonu bo jest imponujacy.

Odnośnik do komentarza

Po krótkim kryzysie Bayern tym razem dał rywalowi aż minutę meczu, zanim mu strzelił gola. Norymberga uznała, że nie ma nawet sensu w ogóle kryć Gomeza, i tak im strzeli.

 

 

 

Tymczasem mecz Borussii opóźniony o kwadrans, bo zespół utknął w korku dojeżdżając na mecz. Też mógł być gol w drugiej minucie, ale Lewandowski tylko w słupek.

 

Pierwsza połowa lepsza dla Stuttgartu, druga to bardziej tradycyjne oblężenie typu "jakim cudem VfB to ciągle remisuje?". Słaby mecz Lewandowskiego = beznadziejna skuteczność.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Już z Napoli było widać, że bez Schweinsteigera gra Bawarczyków się sypie. Kluczowy gracz i do tej pory bez wątpienia zawodnik sezonu w Bundeslidze.

 

Szczęście w nieszczęściu Bayernu, że doznał kontuzji akurat w mało ciężkim momencie - 3-1 z Napoli trudno byłoby zmarnować, później mecz z Augbsurgiem, a teraz dwa tygodnie przerwy. No ale są niemal zerowe szanse, że Schweini wyjdzie na boisko po przerwie, na mecz, można powiedzieć, o sześć punktów - z wiceliderami z Dortmundu. Możliwe, że nie zdąży też na mecz z Werderem 3 grudnia. Będzie to okres testu dla Bayernu.

 

 

P.S. Borussia też zaczyna się sypać. Dwa miesiące pauzy dla Suboticia.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Santana akurat w tym sezonie jak już grał to prezentował się zdecydowanie lepiej niż Subotić. W dzisiejszym meczu też sobie nieźle poczyna w obronie.

 

 

No świetnie sobie radzi, gdyby nie łaska sędziego byłby karny po tym, jak złapał za rękę Ribery'ego.

 

 

Co do Robbena to Bayernowi brakuje trochę alternatywy. To znaczy jest nią Kroos, ale wtedy z tyłu trzeba by wystawić kogoś niepewnego. Miał grać Alaba, ale tak mało doświadczony, że nie dziwne, że Heynckes trochę się obawiał.

 

 

 

Lewandowski to w ogóle mnie pozytywnie rozpier.dala. Jestem ciekaw czy jakiś mocniejszy klub od Borussi go ściągnie w wakacyjnym okienku.

 

Byłoby to dość głupie ze strony Roberta. Klubów silniejszych od Borussii jest w Europie ledwie kilka i w żadnym nie miałby szans na pierwszy skład. W tej chwili ma dość pewne miejsce, ale też ma wokół wielu zawodników swojego poziomu albo troszkę lepszych, czyli chyba sytuacja idealna.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

O jejku, nurek w piłce nożnej, szok. Rywala, który nas minął w polu karnym się nie powinno łapać za rękę i tyle. Chociaż generalnie Borussia broni dzisiaj lepiej, niż się spodziewałem (i Kehl nie podaje do rywali za często), za to nie zostaje już za bardzo czym atakować.

 

 

W drugiej połowie nieco się rozpędzili i zasłużenie prowadzą. Gol pokazuje, jak ciężko im się dzisiaj walczyć - zagranie po zagraniu musieli negocjować każdy centymetr przestrzeni. Goetze is der wunderchild.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...