Skocz do zawartości

Nowe filmy - co polecacie??


epl

Rekomendowane odpowiedzi

DRAG ME TO HELL

 

 

noooooo, naprawde dobry horrorek prosze panstwa!!!!

fabuła podobna do "przeklętego", otóz nasza bohaterka nie daje przedłuzenia slaty kredytu pewnej starej cygance, a ta rzuca na nią klątwe która ma się spełnić za 3 dni. Reszta jest do przewidzenia, no moze nie do konca, ale zawijasów fabularnych nie ma.

 

No ale:

- można sie pare razy przestraszyc, czyli shocker

- swietna praca kamery, naprawde pelna profeska

- cały czas cos sie dzieje, film nie przynudza

- dobre efekty specjalne

- no i na koniec najlepsze: w jakim innym horrorze zobaczysz scenę w której stara osliniona staruszka pozbawiona sztuczej szczeki probuje odgryżc głownej bohaterce cała brode, serio, az mnie skręciło xD

 

 

8+/10

warto

Odnośnik do komentarza

Miał swoje momenty, ale gdyby nie ta staruszka to by było kino familijne.

 

Dobra starucha, fajna muzyka(klimatyczna), ale totalnie zjebane zakończenie, takim schematem walnąć to aż żal, równie dobrze mogli flagę ameryki gdzieś zawiesić.

 

Przyjemny film na 7-.

 

 

Uczta 2:(

Jedynka mi się bardzo podobała, zabawne, z jajem i ciekawe. Nie wiem kto się zabra za kontynuacje, ale bliżej temu do nieudanej podróbki wytwórni Asylum niż kolejnej cześci. Nie ogladałem nawet do połowy bo szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

orphan

 

horror,bez szalenstwa, mozna obejrzec, ale schemtay gonia schematy i rzygam juz tymi zdjeciami pokazujacymi nagle pojawiajace sie osoby w pokoju.

Wiecie, otwiera szafe, zamyka a tutaj maz.

Jakie to nudne i przewidywalne.

6/10

Odnośnik do komentarza

trick r' treat

 

horror, zayebisty, polecam.

 

8/10.

 

No mi też zaje'biście się spodobał, ale ja generalnie lubię wszelkiej maści slaszery : ) No ale mimo wszystko jeden z lepszych horrorów jakie widziałem, dawno nie było takiego dobrego slaszera. Genialny motyw z tymi panienkami : D

Potwierdzam - świetny, klimatyczny i nietuzinkowy film. Pomysł na dyniogłowego (co zwie się Sam) pierwszorzędny ale najbardziej rozwalili mnie dyrektor szkoły Wilkins ("Always check your candy") i jego synalek. Chyba zaraz obejrzę to po raz trzeci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...