Skocz do zawartości

Gran Turismo Moblie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

- bardzo ograniczony tuning

 

 

tyle slyszalem

 

e, to ja dziękuję postoje, okładkę mogę sobie wydrukować, bo bardziej by mnie ona pociągała niż granie w TAK okrojone GT.

przecież tuning to był sens istnienia tej i prawie każdej innej gry wyścigowej z zacięciem symulacyjnym

 

 

Brak tuningu w sensie dokupywania ulepszeń do samochodów typu nowego silnika, turbo, czy zawieszenia. Modyfikować za to (a to jest ważne) będzie się dało samochód i myślę że będzie to coś na styl GT5: Prologue, gdzie zawarte były najważniejsze elementy i ustawienia samochodu.

Odnośnik do komentarza
Pierdzielisz Coati, przecież starsze wipeouty, burnouty, ridge racery to marne ścigałki!

co do wipeout'ow sie nie zgodze gra dla ktorej tez czesciowo kupilem psp(uzaleznia jak nie wiem)

Ale za to z ridge racer'ami sie zgodze tandeta wg mnie

 

 

Ale masz duzo innych gier starszych ktore sa fajne i miodne:P(ktore czesto przyciagaja bardziej niz te nowe(czesto gesto odgrzewane schabowe)

 

Wracajac do GT wiadomo moze jakie beda dostepne kamery(chodzi mi w czasie jazdy czy bedzie tylko z tylu i przedniego zderzaka czy moze chlopaki zrobia srodek do dyspozycji gracza(marzenia moje ktore raczje sa nie realne))

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Pierdzielisz Coati, przecież starsze wipeouty, burnouty, ridge racery to marne ścigałki!

co do wipeout'ow sie nie zgodze gra dla ktorej tez czesciowo kupilem psp(uzaleznia jak nie wiem)

Ale za to z ridge racer'ami sie zgodze tandeta wg mnie

 

 

Ale masz duzo innych gier starszych ktore sa fajne i miodne:P(ktore czesto przyciagaja bardziej niz te nowe(czesto gesto odgrzewane schabowe)

 

Wracajac do GT wiadomo moze jakie beda dostepne kamery(chodzi mi w czasie jazdy czy bedzie tylko z tylu i przedniego zderzaka czy moze chlopaki zrobia srodek do dyspozycji gracza(marzenia moje ktore raczje sa nie realne))

Pozdr

 

rany....

 

ad1. Przecież to był totalny sarkazm ze strony Pan'a Pieczarki - nie zauważyłeś tego? On wymienił najlepsze i najwyżej oceniane ścigałki na PSP :F

 

 

ad2. Żartujesz sobie? Módl się żeby w ogóle był widok w kilku pozycjach jak np. zderzak, dach, maska i ze 2-3 zza samochodu a nie tylko jedna na zderzaku i jedna za autem.

Odnośnik do komentarza

no dobra sarkazmu nie zauwazylem bo ludzie rozne gusty maja spotkalem sie z ludzmi ktorzy finala 7 mieszali z blotem a serie gran turismo to wogole wysmiewali wiec wszystko mozliwe

 

A co do kamer w kamerke ze srodka niewierzylems to takie marzenie pwoiedzialem (to by bylo fajnie)

ale milo by bylo gdyby byly takie kamery jak w gt4 :)

 

 

Odnośnik do komentarza

mnie jeszcze martwi sterowanie

 

 

mamy wybór:

-skręcanie gałką, co daje możliwość wykonania delikatnego łuku

-dodawanie gazu gałką tak jak na ps2 było to na prawej gałce, wtedy można bardziej precyzyjnie wchodzić i teoretycznie pokonywać zakręty, teoretycznie bo przy tej opcji mamy albo nie skręcanie albo skręcanie do oporu

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...