Skocz do zawartości

Gran Turismo Moblie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

nowy gameplay

http://www.gametrailers.com/video/gc-09-gran-turismo/54756

 

wydaje sie ze grafa jest laniejsza niz kiedyś

 

widac tez opcje drift, ciekawe jak to ma sie udac bez analogowego gazu ;P

 

chociaz na filmiku widac ze gaz nie skacze od zera do maxa tylko moze byc "wcisniety" na rozne sposoby, ale musieli to jakos sztucznie rozwiazac, pewnie zrobili opoznienie przy naciskaniu gazu i hamulca tak ze jak sie puszcza przycisk na chwilke do gaz nie spada do zera.. to jedyne rozwiazanie jakie mi przychodzi do glowy;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że fizyka w tym trybie będzie uproszczona w kierunku właśnie driftu i będziemy śmigać tam takie ślizgi jak w Outrunie czy Burnoucie bez większego wysiłku (a już na pewno nie będzie trzeba tego się uczyć jak to miało miejsce w GT4).

 

Widok z kokpitu - O_O. Ciemno tam i w ogóle, ale kurde, ŁAŁ!!!

 

Co do braku tuningu - co wy pier... gadacie o przenośności systemu!? Ta gra praktycznie polegała na tuningu samochodów! Nie wyobrażam sobie teraz grania w Forze 2 i nie kupowania dodatkowych części (po co hajs zarabiać?), biorę niedługo GT2 na wyjazd i cieszę michę na myśl o tym przebieraniu w intercoolerach i crankshaftach. Wygląda na to, że jakby dali Wam auto-play jak ninny chce zrobić to jeszcze bardziej byście się cieszyli, w końcu to PSP, gra się 5 minut, na przystanku, ma się związane łapy, IQ spada o 100 itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Podejrzewam, że fizyka w tym trybie będzie uproszczona w kierunku właśnie driftu i będziemy śmigać tam takie ślizgi jak w Outrunie czy Burnoucie bez większego wysiłku (a już na pewno nie będzie trzeba tego się uczyć jak to miało miejsce w GT4).

hm w prologu5 drift jast latwiejszy niz normalnie (sa wyłaczone wspomagacze, samochod sam sie ślizga) , ale nadal trzeba tam bardzo precyzyjnie operowac gazem zeby to byl poslizg kontrolowany a nie krecenie sie w kółko :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no moge rozwinać, jesli kogos nie interesuja przejazdy po raz setny po tej samej trasie by przebic swoj rekord o 0,001 sekundy to umrze z nudow nim dojedzie do mety.

4 samochody, ktore sie goni albo caly wyscig, albo sie wymija na samym poczatku, a pozniej jedzie po wyuczonym sznurku do mety, przy zerowym poczuciu predkosci, i przy grafice ktora juz w ogole nie robi wrazenia.

 

Przeszedlem 3, z trudnoscia 4-ke, i gdyby nie fajny tryb z kabiny w 5-ce to pewnie juz bym w to nie gral. NO a tocos na psp to tylko dla ludzi ktorzy nie grali nigdy w gt, ble.

 

Odnośnik do komentarza
no moge rozwinać, jesli kogos nie interesuja przejazdy po raz setny po tej samej trasie by przebic swoj rekord o 0,001 sekundy to umrze z nudow nim dojedzie do mety.

4 samochody, ktore sie goni albo caly wyscig, albo sie wymija na samym poczatku, a pozniej jedzie po wyuczonym sznurku do mety, przy zerowym poczuciu predkosci, i przy grafice ktora juz w ogole nie robi wrazenia.

 

Przeszedlem 3, z trudnoscia 4-ke, i gdyby nie fajny tryb z kabiny w 5-ce to pewnie juz bym w to nie gral. NO a tocos na psp to tylko dla ludzi ktorzy nie grali nigdy w gt, ble.

 

o Milan wróciłeś

 

Zaskakująco trafnie opisałeś wyścigi z pożal się Boże "AI" w Gran Turismo, właściwie nigdy tak o tym nie myślałem, ale idealnie to napisałeś.

 

Gran Turismo to dokładnie typ wyścigów w którym jedziemy po to, by przebić czas choćby o te 0,001 sekundy. Kiedyś na forum było 6 mistrzostw w GT4, w kilku brałem udział i choć zdobyłem kilka punktów powiem Ci, że zabawa przednia, a bawiliśmy się tylko w bicie czasów.

 

Taki to typ gry, w jednej układasz klocki by pobić rekord o 1 punkt, w drugiej ubijasz potwory, w trzeciej nabijasz levele w czwartej dojeżdżasz szybciej niż inni do mety.

Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer.net/videos/gran-turis...ameplay?size=hd

 

Holy crap! Teraz HUD jest przeźroczysty. W demie GT5 AI jeździ agresywniej więc mam nadzieję, że przy 4 autach na trasie w GTPSP będzie ok. Przypominam, że w tej grze będzie system wyzwań co może podnieść atrakcyjność.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ja mam tylko nadzieję , że darują sobie w tej części te durne zaliczanie licencji

 

 

To w cale nie było durne... chyba, że dla kogoś po prostu było za trudne, większość ludzi na licencjach po prostu nauczyła się jeździć w grze i myślę, że na PSP też się to przyda ponieważ trzeba będzie się od nowa nauczyć prowadzić samochód (dodajmy iż na PSP nie wyszła jeszcze gra tak mocno traktująca o symulacji, oczywiście mając na myśli "tak mocno" chodziło mi o coś więcej niż zaprezentowane jest w TRD ponieważ tam realizm oddany był zaledwie dobrze, jak na grę)

Odnośnik do komentarza

Jeśli Toca Race Driver 3 była okrojona tylko i wyłącznie z grafiki w stosunku do wersji z PS2 to ta gra jest najlepszą symulacją samochodową jaką PSP ujrzało i GT może jej pięty lizać. Na PS2 było TRD3 >>>>>>>>>>>>>> Gran Turismo 4, GT4 to gra nie symulator, może i świetnie się pyka, lecz z prawdziwym życiem ma to niewiele wspólnego.

 

Nie podejrzewam, by fizyką Gran Turismo Mobile przebiło Gran Turismo 4, więc zanosi się na stare, dobre, mające mało wspólnego z prawdą GT.

 

A jak licencje wytną to będzie już śmiech na sali, to jest zaje,biste i chyba tylko Richard Burns Rally i stary Colin coś takiego miały.

Odnośnik do komentarza

Ta.. ale TRD ma jeszcze mniej wspólnego z symulacją niż GT więc nie mów że GT PSP, które zresztą jeszcze nie wyszło nie będzie mogło się równać z Tocą bo to farmazony. Owszem Toca, zawsze była świetną grą o dobrze wyważonym modelu jazdy jednak, gra jest łatwiejsza od Gran Turismo na PS2.

 

Pogrążasz się.

Odnośnik do komentarza

Ta.. ale TRD ma jeszcze mniej wspólnego z symulacją niż GT więc nie mów że GT PSP, które zresztą jeszcze nie wyszło nie będzie mogło się równać z Tocą bo to farmazony. Owszem Toca, zawsze była świetną grą o dobrze wyważonym modelu jazdy jednak, gra jest łatwiejsza od Gran Turismo na PS2.

 

Pogrążasz się.

 

 

Haha, a tobie jak zwykle wydaje się że masz racje co jest bzdurą. TRD nigdy nie była symulatorem i każdy ci to powie. Każdy, kto wie na czym polega jazda samochodem, tak samo GT, tyle, że ta gra ma jednak trochę więcej wspólnego z symulacją więc nie ośmieszaj siebie i przy okazji nie rozśmieszaj mnie.

Odnośnik do komentarza

Przykro się rozmawia z człowiekiem, który plecie bzdury i jeszcze obsmarowuje innych za to, że próbują mu powiedzieć, jak jest naprawdę :(.

 

 

Wiesz co, już nie rób z siebie... większego "znawcy" bo coraz bardziej mnie żenujesz. Wszyscy dobrze wiedza jak jest, a ty próbujesz wmówić komuś bezpodstawnie i nie znając się na czymś, że nie ma racji co właśnie jest przykre :(

 

EOT

 

GT na znanym polskim serwisie aukcyjnym za 120zł w pre-orderze :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...