Skocz do zawartości

Gran Turismo Moblie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

lol wiedzialem ze z(pipi)ią :/ nie ma kariery i nie mozna kupowac samochodw ... haha

 

edit: z tym kupowaniem to gość dziwnie napisał na poczatku i mnie zmylił, ale tak czy siak opcja z czekaniem nie wiadomo ile na daną marke to chyba totalnie sztuczny zabiec majacy przedluzyc gre

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

haha, każdy o zdrowych zmysłach człowiek nie kupi tego gniota, ja osobiście nawet nie sciagne tego scierwa.

Wydawac tyle lat grę , ktora stara sie być kopią gt4 , czyli kopia starocia, sami tworcy pewnie już rzygali widząc ciagle te same trasy poddawane obrobce, ze nie chciało im sie dodac zadnej opcji kariery.

Auta kupowane zaleznie od dnia, co za szydera, i caly ten muł-menu nie zmienił się widocznie ani na jote, czyli wchodzimy do autobusu ( teoretycznie) przegladamy dostepne samochody w sklepie , w koncu kupujemy jedno, i nagle sie okazuje ze autobus jest na miejscu, i kupa z grania.

 

Gra dla fanatyków, dodatkowo chyba frajerów, jesli ktos chce kupic to za ponad stówkę.

 

btw, gra wyglada zle, niewazne ze jak na psp dobrze, bitmapy postaci straszą, a tekstury wygladaja czasami wrecz wektorowo.

 

śmieć.

Odnośnik do komentarza

Grafika nie jest za dobra, to jak na PS2 tylko wszystko w niższej rozdziałce i rozmazane. Nie ma kariery - WTF xD. Tylko błagam, nie wciskajcie mi kitu, że PSP to konsola przenośna i nie powinno być trybów, gdzie musisz klikać 17 sekund dłużej niż normalnie.

 

Wygląda na to, że jest to kopia Gran Turismo 4, która okrojona wylądowała 5 lat za późno. Ale i tak warto tytuł sprawdzić, jestem fanem serii i chętnie pociupię w GT w tramwaju.

Odnośnik do komentarza

hmmm moze to i byc arcade moze i byc to shit ale drugiej takiej gry nie ma na psp ktora jednak cos takiegol oferuje cos czego inne gry nie maja ta magie GT i nie wiem po co rozpaczac nad grafika na iloscia tras i ich powtarzalnoscia czy wg kogos ta gra jest slaba czy nie ja mam to gdzies , mnie ten tytul nakreca i moze byc brzydki bardzo slabo grywalny ale jezeli bedzie mial chociaz odrobinke tego co mialy pozostale GT to warto go miec dla tych wspanialych chwil radosci z wygranego wyscigu ale przede wszystkim dlatego zeby dobrze sie bawic jak najdluzej a jak choc ciutke ma z tego co pozostale gt mialy to ma sie to zagwarantowane :P

Odnośnik do komentarza

Ocena na IGN jest glupia.

 

Nie to zebym sie z nia zgadzal, nie wiem tego bo nie gralem. Ale jest po prostu glupia. Ocenianie przez pryzmat innych czesci ma sens, niewatpliwie, ale problem lezy w tym ze gra nie ma zadnych flaws'ow w samym gameplay'u, tylko nie spelnia oczekiwac autora recenzji, ktory jest fanem 'american dream from zero to hero'. Ja oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego ze tak wygladaly wszystkie poprzednie czesci GT, ale nie specjalnie mnie to rusza. Final Fantasy 11 tez moglo byc 'zawodem' dla fana serii, ktory zazwyczaj dostawal swietna historie i mozliwosc grania offline (lol).

 

NAjbardizej zabawne jest to ze w closing comments mamy "Being that I'm such a massive fan of the Gran Turismo franchise, I'm having a hard time coming to grips with the fact that this isn't a great (or even just good) game. It pains me to say so, but it's the truth. While the driving mechanics are great, if somewhat dated, the numerous presentation issues (like the complete lack of a career mode) really keep this from being what it could, and should, have been."

 

W ktorym wyraznie jest napisane 'driving mechanics are great'. :o

 

Oczywisce rozumiem ze 'kazdy' chce miec tryb kariery w ktorym chce kupowac/ulepszac swoj samochod, ale w chwili w ktorej wiadomo bylo ze samochodow ulepszac nie bedzie mozna, cala roznica miedzy 'kariera' a 'zwyklym jezdzeniem' zaweza sie do tego ze... masz 'fajna mapke swiata'?

 

Nie zrozumcie mnie zle, ja nei bronie tej gry, nie gram w GT od czasow GT3 na PS2 i nie bede mial zamiaru wiecej (trzy czesci tego samego mi wystarczy), po prostu zastanawia mnie dlaczego 'such a massive fan of the Gran Turismo franchise' ma problem z ta gra, ktora jezdzi jak GT, wyglada (na miary konsoli) jak GT, ma trasy jak GT i liczbe samochodow jak GT, ma z nia problem na tyle duzy ze nie nazwie jej nawet 'dobra gra'. Sorry ale ja tego nie kupuje. Dlatego wlasnie recenzji gier nie powinni robic fanboye, bo zawsze sie o konczy przeklamaniem w ktoras strone, albo dobra, albo zla.

 

Wszystko co napisalem powyzej jest IMO, to tak btw jakby ktos chcial na mnie krzyczec.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no jesli fan GT dał 6.8 to oznacza ze gra obiektywnie jest crapem.

W recce bronił jej jak mógł, podoba mi się że ją z(pipi)ał mimo ze lubi serie. Tacy powinni być recenzenci.

i nie czuc zeby sie wyzywal, jest raczej zawiedziony.

Odnośnik do komentarza

ciekawe ile dostanie w PE :P

 

Trzcina broni gry ze przeciez nadal jest fajnie itp, moze i tak, ale wlasnie cala frajda (jak juz bylo mowione) polegała na zbieraniu kasy na nowe samochody zeby móc wygrywac kolejne trudniejsze wyscigi, to nakrecalo czlowieka zeby siedziec wiele godzin

a bez jakiejs konkretnej motywacji to ile mozna siedziec przy grze? 20 wyscigow? 50? kiedys sie robilo 1000 z usmiechem :P zwlaszcza ze oprocz kilku marek samochodw gra nie wnosi wiele nowego w porownaniu z GT4, a poniewaz ma gorsze sterowanie to zapewne jakies fanboy gt bedzie wolal wrocic do 4 albo progloga5 niz męczyc sie z jedną gałką

Odnośnik do komentarza

no jesli fan GT dał 6.8 to oznacza ze gra obiektywnie jest crapem.

W recce bronił jej jak mógł, podoba mi się że ją z(pipi)ał mimo ze lubi serie. Tacy powinni być recenzenci.

i nie czuc zeby sie wyzywal, jest raczej zawiedziony.

 

Zupelnie sie z tym nie zgadzam.

 

Co wiecej, poniewaz jest fanem GT to brak trybu kariery przeszkadza mu TAK BARDZO, ze nie idzie bez niego przezyc. Jest to zabawne tak na dobra sprawe, dlatego ze autor uwaza ze bez tego trybu kolekcjonowanie samochodow nie ma sensu.

 

Jak pisalem wczesniej fanboy'e danej gry moga albo ocenic ja za dobrze, albo w przypadku zawodu pojechac po calej linii. Bylo tak z dziesiatkami roznych gier. Poczawszy od poprzednich czesci GT, poprzez Final Fantasy, Tekkeny (czesc 4) i pare innych rzeczy.

 

Z tej recki, jako ktos kto obojetnie podchodzi do gry wywnioskowalem tyle:

 

 

Najwieksza wada tej gry, jest to ze oferuje jezdzenie bez trybu kariery polegajacego na ulepszaniu swoich samochodow i startowaniu w coraz to trudniejszych eventach. Zamiast tego dostajemy po prostu spis tras i mozliwosc jezdzenia. Wrazenie z samej jazdy sa 'great', oprawa rowniez na bardzo wysokim poziomie, niemniej jednak brak trybu kariery sprawia ze ta gra to crap.

 

Dla mnie to jest bzdura, skoro w gre gra sie przednio, jazda - ktora jest glownym i najwazniejszym elementem gry - jest swietna, to w czym problem?

 

Jedno sie z drugim kloci (ocena wzgledem zawartosci recenzji i argumentow uzytych przeciwko grze).

 

 

Yano. Nie wiem czy czytales cala recenzje? W tej grze jest dalej 800 samochodow i w dalszym ciagu mozesz je kupowac za zarobiona kase. W przeciwienstwie do poprzednich odslon GT zamiast wydac kase na turbo do jednego samochodu, kupujesz nowy ktory ma turbo jako default... Nie rozumiem jak ktos mogl byc motywowany wczesniej do jezdzenia, a nie bedzie motywowany teraz. Jak juz wspominalem 'amerykanski sen od zera do bohatera' byl zabawny (przynajmniej dla mnie) w pierwszej, drugiej i EWENTUALNIE trzeciej czesci gry, potem wialo nuda.

 

Co wiecej, ja nie bronie gry, jedynie podaje w watpliwosc argumenty w tej recenzji. Jak wspominalem mi ta gra jest obojetna, nie gram w GT i wisi mi ta seria jako tytul do grania, aczkolwiek zalezy mi na nim jako na EX, poniewaz nakreca mnostwo ludzi do kupowania konsoli. Ale kiedy widze kolesia ktory uwaza ze jezdzi sie swietnie, po czym tnie ocene za to ze nia ma trybu kariery, o ktorym od poczatku wiadomo bylo ze nie bedzie posiadal opcji customizacji - czegos co czyni go unikalnym, no to sorry, ale jak mozna pisac glupoty? Dobrze ze nie dali Final Fantasy XI oceny 3.0 za to ze nie posiada trybu offline. Jego wypowiedzi sa opiniotworcze, co widac najlepiej w tym temacie, wiec powinien uwazac na to co pisze i jak to argumentuje. Po jednej recenzji, jednego kolesia, ktora nie ma (imo) wiekszego sensu, gra z przeboju roku stala sie crapem roku. Wszystko z powodu braku kariery? Ja tego nie kupuje.

 

Gdyby jezdzilo sie zle, grafika byla zla, w grze bylo 5 aut i 3 trasy to wtedy nie mialbym watpliwosci, ale brak kariery? :o

Odnośnik do komentarza

arcade i simulation disc. wrzuc simulation i ciesz się karierą. (pipi)nia z tym mobile

w simulation bede mial kariere i licencje tak? i czym rozni sie arcade od simulation? gralem w gt2 jakies 9 lat temu wiec nie pamietam ;p

oj shen :P

 

simulation to cala kariera, licencjet , turnieje, kupowanie samochodw, przerobki, garaże i wszystko

 

a arcade to poprostu wybierasz samochodz ograniczonej liczby i walisz quick race albo timetrial (w similation tez mozna na czas jezdzic o ile pamietam)

 

ale z tego co wiem emulator psxa nie obsluguje analoga w gałce, wiec sterowanie jest mocno upierdliwe..

Odnośnik do komentarza

grac można ale nie działa "analogowość" gałki, niezaleznie od przesunięcia gra wykrywa tylko zero/max czyli jak na krzyżaku, przynajmniej tak bylo u mnie jak probowalem pograc w gt2 na psp

 

 

cos czuje ze robimy offtopa :P

 

 

daltego powiem ze pewnie bedzie jak zwykle - ludzie ebda bluzgac na gt psp ale nadal beda grać :P

ale to juz nie pierwsza nowa gra w ktorej brakuje podstawowego trybu , SC:BD nie ma trybu arcade.. dziwne te zagrywki

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...