Skocz do zawartości

Gran Turismo Moblie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff...zawiodłem się troszkę na gierce.

Po pierwsze brak kariery-co złośliwszy zapyta "Najważniejsza jest mapka i procenty progresu?"-nie o to chodzi, ale....

Uruchomiłem gierkę, zrobiłem pierwszą licencję (6 łatwiutkich testów) i okazuje się że mam tyle kasy że mogę kupić sobie corvette, skyline, s2000,merca slk i jeszcze zostaje na bułki.

Po wygraniu 2 wyscigów i zrobieniu paru licencji (około pół godziny gry) mam odblokowane wszystkie trasy, a na koncie kasy wystarczającej na zakup najlepszych fur (pomijam historyczne modele lub wynalazki typu Escudo na które mozna kupić dopiero po....godzinie zbierania kasy)Po prostu po chwili grania mamy praktycznie wszystko odblokowane.

Nie mamy czegoś takiego jak pięcie się po poszczególnych szczebelkach, gdyż po prostu od poczatku (no prawie ;) ) możemy wsiąść do konkretnychh furaczy i zagrać na jakiejkolwiek trasie.

Po ukończeniu pieerwszej serii licencji (10 klas X 6 testów) nie otrzymałem żadnej unikalnej fury (ogólnie nie dostajemy niestety nic za zaliczenie licencji)- o przepraszam w którymś momencie mamy jako nagrodę mozliwość grania z muzyką z memory sticka :)

Nie wiem po co władowano ogromną ilość wynalazków typu suzuki Cappucino czy Alto skoro nikt rozsądny tego chyba nie ruszy mając od razu mozliwość zagrania np. BMW M5, czy Civikiem type R

Druga sprawa to model jazdy po szutrze-napisze teraz najzupełniej poważnie,Oplem combo (taki mały dostawczak) mogę sobie więcej pozwolić na polnych drogach niż tutaj Imprezą WRC-to nie przypomina jazdy po szutrze, a raczej rowerem po oleju :P ,arcadowy Dirt (tak, ten na PSP) bije tu GT na głowę nie mówiąc o staruskim WRC.

O tym że 800 wózków wystepuje jedynie teoretycznie oraz że każdy kto miał styczność z GT zna już te fury i trasy na pamięć (na Boga, niektóre trasy widzę już chyba 5 raz, w przypadku licencjonowanych torów to nic dziwnego, ale w przypadku tych wymyslonych, wypadałoby chyba dodać coś specjalnie na kieszonkonsolkę)

Powiedz mi, co za wersję gry masz skoro po zrobieniu pierwszych licencji stać Cię na super ekstra fury,za zrobienie na gold wszystkich licencji dostaje się około +/-11baniek

Rasowe ścigacze to wydatek około +/- 3baniaczków (F1 od ferrari zdaje się 8 ), żeby zarabiać w wyścigu normalnie a nie po parę tysi trzeba wymasterować tor do klasy S a Ty to wszystko zrobiłeś w pół godziny, max godzinę? proszę Cię Adi nie rozśmieszaj mnie

Co do modelu jazdy, jak pojeździsz dłużej niż pół godziny to może w końcu lepiej będzie Ci się jeździło subaru niż dostawczakiem hehehe

pod resztą podpisuję się jak najbardziej, ja nawet nie nazwałbym GTpsp grą, powinna być rozdawana za darmo z gazetą codzienną.

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza

Widzę że swięto w domu ravena, syn kupuje oryginalna grę, ach te ciarki i adrenalina.

 

 

 

gt mobile to gra ktora ludzie powinni tylko piracic, nie zasluguje na zadna zlotowke.

 

Mama mi nawet budyń ugotowała z tej okazji.

 

Byłem dziś w Saturnie, Kolporterze, Empiku i nigdzie tego cholernego GT. Może to okazja, by jeszcze raz to przemyśleć i poczekać na zdekryptowaną wersję, czemu kurna dema nie wydadzą, miałbym dylemat z głowy.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ufff...zawiodłem się troszkę na gierce.

Po pierwsze brak kariery-co złośliwszy zapyta "Najważniejsza jest mapka i procenty progresu?"-nie o to chodzi, ale....

Uruchomiłem gierkę, zrobiłem pierwszą licencję (6 łatwiutkich testów) i okazuje się że mam tyle kasy że mogę kupić sobie corvette, skyline, s2000,merca slk i jeszcze zostaje na bułki.

Po wygraniu 2 wyscigów i zrobieniu paru licencji (około pół godziny gry) mam odblokowane wszystkie trasy, a na koncie kasy wystarczającej na zakup najlepszych fur (pomijam historyczne modele lub wynalazki typu Escudo na które mozna kupić dopiero po....godzinie zbierania kasy)Po prostu po chwili grania mamy praktycznie wszystko odblokowane.

Nie mamy czegoś takiego jak pięcie się po poszczególnych szczebelkach, gdyż po prostu od poczatku (no prawie ;) ) możemy wsiąść do konkretnychh furaczy i zagrać na jakiejkolwiek trasie.

Po ukończeniu pieerwszej serii licencji (10 klas X 6 testów) nie otrzymałem żadnej unikalnej fury (ogólnie nie dostajemy niestety nic za zaliczenie licencji)- o przepraszam w którymś momencie mamy jako nagrodę mozliwość grania z muzyką z memory sticka :)

Nie wiem po co władowano ogromną ilość wynalazków typu suzuki Cappucino czy Alto skoro nikt rozsądny tego chyba nie ruszy mając od razu mozliwość zagrania np. BMW M5, czy Civikiem type R

Druga sprawa to model jazdy po szutrze-napisze teraz najzupełniej poważnie,Oplem combo (taki mały dostawczak) mogę sobie więcej pozwolić na polnych drogach niż tutaj Imprezą WRC-to nie przypomina jazdy po szutrze, a raczej rowerem po oleju :P ,arcadowy Dirt (tak, ten na PSP) bije tu GT na głowę nie mówiąc o staruskim WRC.

O tym że 800 wózków wystepuje jedynie teoretycznie oraz że każdy kto miał styczność z GT zna już te fury i trasy na pamięć (na Boga, niektóre trasy widzę już chyba 5 raz, w przypadku licencjonowanych torów to nic dziwnego, ale w przypadku tych wymyslonych, wypadałoby chyba dodać coś specjalnie na kieszonkonsolkę)

Powiedz mi, co za wersję gry masz skoro po zrobieniu pierwszych licencji stać Cię na super ekstra fury,za zrobienie na gold wszystkich licencji dostaje się około +/-11baniek

Rasowe ścigacze to wydatek około +/- 3baniaczków (F1 od ferrari zdaje się 8 ), żeby zarabiać w wyścigu normalnie a nie po parę tysi trzeba wymasterować tor do klasy S a Ty to wszystko zrobiłeś w pół godziny, max godzinę? proszę Cię Adi nie rozśmieszaj mnie

Co do modelu jazdy, jak pojeździsz dłużej niż pół godziny to może w końcu lepiej będzie Ci się jeździło subaru niż dostawczakiem hehehe

pod resztą podpisuję się jak najbardziej, ja nawet nie nazwałbym GTpsp grą, powinna być rozdawana za darmo z gazetą codzienną.

Odpowiadam:

Po zaliczeniu licencji klasy A-dobrze wiesz że jest to kwestia kilkunastu minut dla przeciętnego gracza(po prostu te licencje są bardzo łatwe) miałem na koncie ponad 300.000.

a teraz podaje ceny konkretnych fur :

-RUF BTR (czyli porshe 911)-112.000

-Honda NSX-92.000

Lambhorginni Countach-182.000

-Audi RS 6-443 konny potworek-117.000

-Lotus Esprit-najmocniejsza wersja V8-126.000

-Corvette Z06-64.000

-Ruf CTR2 (czyli Carrera turbo)-297.000

 

Jesli to wg Ciebie nie są konkretne fury jak na rozpoczęcie gry to wypada mi tylko Ciebie zacytować-"Proszę, nie rozśmieszaj mnie" ; )Oczywiście są też auta kosztujące o wiele więcej, ale już mając skromny budżet jesteśmy w stanie przebierać jak w ulegałkach

Oczywiście pogrając trochę na szutrze można coś tam powalczyć(tymbardziej ze gra nie jest trudna), ale to samo mozna powiedzieć o Ridge racer czy innych ścigałkach z przesadzonym arcadowym modelem jazdy-tutaj oczekiwałem jakiegoś tam zbliżenia się chociaż do realizmu a nie jakimś dziwnym irracjonalnym zachowaniem samochodu.

Odnośnik do komentarza

Kupilem nowiutkie PSPgo i zarejestrowalem by dostac darmowe GT , niestety nie dostalem zadnego maila czy potwierdzenia , i nie jestem pewien czy otrzymam ta gre

,co do tego mam pytanko do tych co zrobili to samo , otrzymaliscie jakiegos maila potwierdzenie a moze juz otrzymalisicie kod pozwalajacy sciagnac gre ??

Odnośnik do komentarza

Jest, jak dobrze, że tak szybko można spatchować obraz gry! Teraz mogę pogodzić CFW i granie z płytki, jak świetnie :). Biorę się do sprawdzania gry, wreszcie mogę własnoręcznie ocenić, czy jest dobrze czy nie ;].

Odnośnik do komentarza

Jest, jak dobrze, że tak szybko można spatchować obraz gry! Teraz mogę pogodzić CFW i granie z płytki, jak świetnie :). Biorę się do sprawdzania gry, wreszcie mogę własnoręcznie ocenić, czy jest dobrze czy nie ;].

ktoś nad tobą czuwa bo byłeś już w markecie kupić GT.Zainstalowałbyś wtedy soft 6.0 i prawdopodobnie na zawsze pożegnałbyś się z CFW.A tak taniej sprawdzisz sobie marność tego Gt(nie licząc fajnej grafy)

Odnośnik do komentarza

Ta gra gniecie jądra. Warta jest wydania tych 130 zł, absolutnie. Rozumiem co niektóre narzekania, ale po kolei.

 

Tym, którzy spodziewali się Gran Turismo 5 na PSP gratuluję wybujałej wyobraźni. Od początku było wiadomo, że to będzie okrojone Gran Turismo 4, tak więc nie dziwi mnie słabsza grafika czy mniej szczegółowe modele samochodów.

 

Same tryby gry... no trochę mnie zawiodło, nie ma kariery, ale da się to przeżyć. Są licencje, dużo licencji, które na dodatek są przyjemniejsze niż ostatnio, bo każdy medal to sianko. Licencje okraszone są demonstracją i czytanym (!) komentarzem. Nawet podoba mi się ta... swoboda. Mogę wybrać jaki tor chce, jaki tryb chce, jakie auto chce i jazda.

 

Podoba mi się kolekcjonowanie samochodów. Nie ma tuningowania, nie ma kupowania części, na coś trzeba wydawać kasę. Najlepiej na nowe samochody ;]. To jest jak z pokemonami, ścigamy się kilka razy tylko po to, by nową brykę kupić. Patent z czterama dilerami jest taki sobie, ale chyba wiem, o co chodziło PD, chcieli byśmy kupując w końcu porszaka poczuli się jak kolekcjonerzy, którzy właśnie złapali rzadką sztukę.

 

Ogólnie nie rozumiem nagonki na te gry, jak na coś, co ma mnie bawić w tramwaju w drodze do szkoły jest przeza-(pipi)iste.

 

Poniżej linki do moich fotek z Motorstorma i Gran Turismo, flickr to fajna sprawa tylko do końca jeszcze nie wiem jak to pogrupować, więc na razie pomieszane. Grafika prezentuje się fenomenalnie, nie napstrykałem tego jeszcze za dużo, ale spokojnie, to się zmieni ;].

 

Jest, jak dobrze, że tak szybko można spatchować obraz gry! Teraz mogę pogodzić CFW i granie z płytki, jak świetnie :). Biorę się do sprawdzania gry, wreszcie mogę własnoręcznie ocenić, czy jest dobrze czy nie ;].

ktoś nad tobą czuwa bo byłeś już w markecie kupić GT.Zainstalowałbyś wtedy soft 6.0 i prawdopodobnie na zawsze pożegnałbyś się z CFW.A tak taniej sprawdzisz sobie marność tego Gt(nie licząc fajnej grafy)

 

No dokładnie, oprócz tej marności i fajnej grafy ;]. Coś w tym było.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

no w koncu pogralem, i nie zawiodlem sie.... dlatego bo dostalem dokladnie to czego sie spodziewalem - powolne (pipi) ;/

 

serio ta gra przy motorstormie wyglada jak przybity do podłogi ślimak...

 

 

grafika nawet moze byc, samochody sa ladne, trasy średnie ale ujdą , ale dynamika jazdy to padaka totalna

 

glupio tez ze nie ma zadnych konkretnych wyscigow tylko mozna se wybierac, gdzie tu jakas zacheta do gry?

 

4 fabryki do wyboru to kolejna padaka , moze gdybym byl fanatykiem tej gry to bym sie troche podniecal czekajac w napieciu co sie pojawi.. ale jako zwykly czlowiek tylko sie w(pipi)ilem po przejechaniu paru wyscigow.. (mimo ze w gt4 gralem bardzo dlugo)

 

 

wracam do MS

Odnośnik do komentarza

no w koncu pogralem, i nie zawiodlem sie.... dlatego bo dostalem dokladnie to czego sie spodziewalem - powolne (pipi) ;/

 

serio ta gra przy motorstormie wyglada jak przybity do podłogi ślimak...

 

 

grafika nawet moze byc, samochody sa ladne, trasy średnie ale ujdą , ale dynamika jazdy to padaka totalna

 

glupio tez ze nie ma zadnych konkretnych wyscigow tylko mozna se wybierac, gdzie tu jakas zacheta do gry?

 

4 fabryki do wyboru to kolejna padaka , moze gdybym byl fanatykiem tej gry to bym sie troche podniecal czekajac w napieciu co sie pojawi.. ale jako zwykly czlowiek tylko sie w(pipi)ilem po przejechaniu paru wyscigow.. (mimo ze w gt4 gralem bardzo dlugo)

 

 

wracam do MS

 

Chociaż jestem wielkim fanem serii od zawsze to na początku miałem to samo wrażenie, pograłem kilka wyścigów i gra coraz bardziej zaczyna mi się podobać, jednak to nie to samo co kiedyś....

Odnośnik do komentarza

Ale gadacie głupoty, gdyby ta gra nie nazywała się Gran Turismo a super racing challegne turbo i była od nieznanego developera wszyscy by się jarali. Ale że jest to Gran Turismo to gra musi być lepsza o piątki żeby gracze nie byli zawiedzeni. Ja widzę tutaj jakieś lawinowe narzekania, jeden marudzi to od razu wszyscy inni marudzą.

 

Ja się nie zawiodłem, gra jest dokładnie taka, jaką sobie wyobrażałem. To jest PSP i przenośne Gran Turismo, jak dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza

obojętnie jak ta gra by się nie nazywała to każdy obiektywny napisze to samo- porażką tej gry jest brak kariery.W każdej grze wyścigowej w jakiej życiu grałem(nawet na c64 i amidze) było coś na kształt kariery.A w GT Mobile jedyne co możemy to wybrać sobie trasę,liczbę okrążeń i auto jak w jakimś demie free ride.Fajne przy pierwszych 2-3h potem po prostu jak się zwykłym graczem a nie psychofanem serii to się to nudzi.

 

Jedyne co tą grę broni to dobra oprawa a/v choć gorsza niż w artic edge

Odnośnik do komentarza

Jako fan serii GT tego tworu nawet nie ruszę kijem...

 

Przez brak trybu kariery bym pewnie w ostateczności rozegrał 3 wyścigi i koniec bo tak naprawde sama rozgrywka jest taka sama jak w Gran Turismo 4. Wyjdzie na to samo jak włącze sobie GT4 i przejade się na tych samych trasach co są w wersji na PSP (czyli wiekszość). Ale jak dodamy jeszcze tylko 3 przeciwników to jest jeszcze nudniej.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja rowniez pogralem w te gre troche i musze powiedziec ze podoba mi sie duzo mniej niz Arctic Edge.

 

ALE, kazdemu chcialbym przypomniec ze to jest gra na konsole przenosna... i w dalszym ciagu nie uwazam ze tryb kariery jest 'konieczny'. Motywacji do tego by zagrac 15/20 minut bedac 'gdziestam' robiac 'costam' nie brakuje.

 

Oczywiscie szkoda ze gra nie jest bogatsza... ale nie to jest jej glownym mankamentem. Jej problemem jest to ze na PSP sa gry dajace wiecej frajdy, jak np wspomniany Arctic Edge. Oprawa jest gorsza niz w AE (co w ogole jest nieporozumieniem, bo co jak co ale oprawa to wizytowka serii) a cala reszta.. to po prostu GT.

Odnośnik do komentarza

do tych co mowia ze kariera jest zbędna - może i taka jak w gt4 jest troche na wyrost w grze przenosnej

 

ale mogli chociaz dac z 50 wyscigów ktore maja jakies wytyczne, zalozenia, cele i nagrody, i co wazniejsze pojawia sie napis "clear" po ich przejechaniu, czlowiek rpzynajmniej wie ze sie posuwa do przodu, coś sie dzieje

to ze jest tylko "free ride" to serio jest żenujące.. wysicigi sie niczym nie roznica, nie ma nic ciekawego , wybierasz co popadnie i jedziesz" , serio mogli dac chociaz cos takiego jak w MS ze jest poprostu iles wyscigow (z kolejnoscia lub bez) i czlwoiek wie ze przeszedl kawalek gry jak widzi ze ma je zaliczone

 

free ride + zbieranie kasy to serio za malo zeby przyciagnac na dluzej normalnego czlowieka

 

przez to free ride wszystkie wyscigi wydaja sie identyczne, kiedys byl jakis sunday cup dla lamusów, czlowiek wiedzial ze to latwizna i początki, a potem dochodzil do jakichs lepszych rzeczy i widzial ze cos sie dzieje

 

kompletnie nie kumam takiego rozwiazania..

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś jak odblokować inny layout trasy mam tylko defaultowo FORWARDa można pewnie jeździć tez "w tył", jezdzilem kilka razy na jednej trasie odblokowałem dla niej wszystkie poziomy trudności AI a Layoutu dalej nie mogę zmienić i nie na gamefaqs nic nie jest napisane????

 

@Yano

w sumie jest tu cośw rodzaju CLEAR przy każdej trasie - jest literka oznaczająca AI komputera czyli D C B lub A, trzeba przejechać raz trasę aby odblokować C i można to zrobić z włączoną linią dla retardów a później aby odblokować AI B i A trzeba to zrobić już bez tej linii. Podobno jest jeszcze S rank ale nie odblokowałem może trzeba te trasy na reverse jeszcze skończyć niewiem. W każdym razie jeżdżąc na wyższych rankach nagroda za przejechanie wyscigów jest większa.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

btw muzyka to kolejna wada, moze nie gralem wiele i akurat trafilem na pechowe piosenki, ale az sie chcialo wystawic łokieć za okno... jakies disco-techno-costam... chociaz co tu duzo gadac, pasuje do klimatu i dynamiki ;p

 

ja jednak wole muze z MS ktora tez pasuje do dynamiki - kopie du.pe :D

 

tzn zeby nie bylo ze ze mnie jakis metal - w MS sa tez techno kawalki itp i one swietnie pasuja i umilaja jazde, a tymczasem w GT to cos co leci tylko jeszcze bardziej psuje i tak marną zabawe <_<

 

 

to juz spory offtop ale musze to dać

kawalek kompletnie nie w moim stylu ale za(pipi)iscie sie przy nim zachczania po górach

 

tymczasem w GT jakos nie ma tego efektu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...