Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Take the Logitech Challenge in Gran Turismo 5 Prologue

http://blog.us.playstation.com/2009/03/17/take-the-logitech-challenge-in-gran-turismo-5-prologue/

kto się czuje na siłach;)

sytuacja taka jak zawsze:

"Players must be at least 18 years old and a resident of the United States to win."

ale dla zabawy mozna sprobowac swoich sil i pokazac amerykanom ze polacy tez umieja jezdzic ;)

Odnośnik do komentarza
pokazac amerykanom ze polacy tez umieja jezdzic ;)

 

tu mnie rozbawiłeś do łez, wiesz ile polaków ginie na drogach? polacy nie umieją jeździć. wiecej oczywiście ginie amerykanów bo ich jest więcej ale oni tym bardziej nie potrafią jeździć.

 

wątpie czy kiedykolwiek w europie doczekamy sie jakiegos konkretnego konkursu, bo juz mnie to "Players must be resident of the United States to win." zaczyna powaznie wkurzać.

Odnośnik do komentarza
pokazac amerykanom ze polacy tez umieja jezdzic ;)

 

tu mnie rozbawiłeś do łez, wiesz ile polaków ginie na drogach? polacy nie umieją jeździć. wiecej oczywiście ginie amerykanów bo ich jest więcej ale oni tym bardziej nie potrafią jeździć.

 

wątpie czy kiedykolwiek w europie doczekamy sie jakiegos konkretnego konkursu, bo juz mnie to "Players must be resident of the United States to win." zaczyna powaznie wkurzać.

po pierwsze, widzisz emotikona?

a po drugie chodzilo mi o gre,

czy to zdanie bylo az takie trudne do zrozumienia?

Odnośnik do komentarza

w gt5 będzie koenigsegg ccx, polyphony zleciło wykonanie modelu firmie zewnętrznej(z białorusi), w linku macie dziesiątki screenów (renderów, ale z teksturami z gry i bez bajerów) w full hd i filmy w full hd. no szczena mi opadła, jak takie coś będzie w gt to ja nie wiem, chyba wylece na marsa. tu macie przeciek

 

http://www.propergraphics.com/3dlowpoly/Koenigsegg_video.htm

 

Koenigsegg_02_960.jpg

 

piszą: In-game model by Gran Turismo 5 standards. Done by blueprints and huge amount of photos. Poly budget: 192 449 triangles. Textures: in total diffuse, normal bump and specular less than 2048x2048 each. Only in-game textures were used. Only normal bump - no displacement. Part of photo reference

 

Ten model jest także na 3DTotal.com, więc bez ściemy!

Edytowane przez bkco.™
Odnośnik do komentarza

Tak czy siak wykonanie fury rozwala galki oczne. Wyglad opony, felgi i hamulców, cos pieknego. Odpicowane strasznie. Szkoda tylko ze to pewnie tylko w photo-mode =/ Chialbym zobaczyc to podczas normalnej jazdy.

 

Z drugiej strony tym bardziej widze tak odpicowane furki tym coraz mniej wydaje mi sie ze jednak beda zniszczenia w tej grze :(

Odnośnik do komentarza
Nie, jest jednak powód do szczęścia. PS4, które lekko będzie 4 razy mocniejsze niż obecne(pewnie będzie kilkanaście razy mocniejsze co najmniej) i będziemy śmigać takimi furkami w full hd 60fps i zniszczeniami; trzeba wytrzymać jeszcze kilka lat

 

Tak tak. Wierz w te bujdy dalej. Choćbyśmy mieli do dyspozycji PlayStation Miliard czy Xboxa 360 Miliardów, to zawsze będzie dylemat - zniszczenia, 60 fps, pełna rozdzielczość czy brak zniszczeń, brak pełnej płynności za to rozwalająca gały oczne grafika. Nie możecie tego zrozumieć :/?

Odnośnik do komentarza

patcha brak(wg mnie już w ogóle się nie ukaże) o pełnej wersji od roku cisza....nie wiadomo czy będę zniszczenia,zmienna pogoda,lobby w online i kiedy się ukaże.Słowem"nic nie wiadomo".Wróble ćwierkają,że premiera miała by być jeszcze w tym roku(ja w to nie wierzę) więc mam nadzieję,że na E3 ostatecznie zaprezentują choćby pierwszy trailer z pełnego GT5

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...