Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Update

 

339uakx.jpg

2ikw3kz.jpg

2ppwyzs.jpg

sg7f5z.jpg

2ahbk03.jpg

muiyw2.jpg

2ztew7p.jpg

 

http://us.gran-turismo.com/us/news/d5081.html

 

Once a week for the next 3 weeks, we will be bringing you new screen shots from the version of Gran Turismo 5 shown at the 2009 Tokyo Game Show.
Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

IMO fury wyglądają lepiej niż ich rzeczywiste odpowiedniki. Polyphony pod tym względem dosięgnęło ideału.

w photo mode .... w czasie wyścigu nie masz blura i tych filtrów widocznych z fotek oraz tak genialnego anytyaliasingu.Co nie zmienia faktu,że i tak jest super bo same modele samochodów zaprojektowe są po prostu rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza

Temat wraca jak bumerang.. :/

 

?????

?20???

?70?????

 

GT HongKong website:

Over 20 tracks

Over 70 Variations

 

 

Wątpie żeby było tylko 20 tras - to mniej niż w Gran Turismo na PSP. Bez jaj. To mniej też niż w GT3 i GT4. Myślę, że ta wariacja nie dotyczy tylko wersji "pod prąd" ale też trasy, które mają wspólną prostą startową, a reszta jest inna. Może to jest właśnie ta jedna lokacja?

 

@up - teraz tylko na tej trasie wziąć udział w 3h wyścigu z 12 żywymi przeciwnikami :woot: xD napięcie i adrenalina sięgające zenitu, takie wyścigi kocham

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Gdyby faktycznie było 20 tras to PD strzeliłoby sobie prosto w jajka. Ludzie na zdrowy rozsądek to weźcie. 20 tras to porażka i Polyphony musiałoby być głupie żeby coś takiego odwalić. Ja wiem że niektórzy nienawidzą tej firmy i życzą jej źle (np. Emet) ale bądźmy poważni.

Odnośnik do komentarza

Gdyby faktycznie było 20 tras to PD strzeliłoby sobie prosto w jajka. Ludzie na zdrowy rozsądek to weźcie. 20 tras to porażka i Polyphony musiałoby być głupie żeby coś takiego odwalić. Ja wiem że niektórzy nienawidzą tej firmy i życzą jej źle (np. Emet) ale bądźmy poważni.

Rozumiem, ze to jakis ponury i niesmaczny zart? <_< Nienawidze firmy, ktora produkuje moja ulubiona serie gier, i gre na ktora najbardziej czekam.... Masz jakis problem, ze sie do mnie przyp****alasz za kazdym razem?

 

E: Screeny w Full HD

http://psinsider.e-mpire.com/index.php?categoryid=8&action=displayimages&gameid=178&start=0

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Ja jestem ciekawy czy obok toru Suzuka, ktory juz jest w grze znajdzie sie rowniez wersja z 2009 roku.

Według mnie powinni dać tylko wersję z 2009 roku, czyli nowe boksy i asfalt na zewnętrznej pierwszych dwóch zakrętów (od zakrętu 130R też dali nową nawierzchnię, ale to chyba nie będzie miało wpływ na model jazdy w grze).

 

 

Odnośnie filmiku na górze. Kiedyś już go oglądałem, co prawda nie wywalił mnie z butów, ale robi wrażenie, szczególnie to, że czas jest niemal taki sam. Jednak fizyka GT5P nie oddaje tak dokładnie zachowania F1 jak to sugeruje filmik. Dlaczego? Już tłumaczę. Bolid z okrążenia F. Massy (z realu; po lewej) to Ferrari F248 (2006 rok), a w grze F2007 (2007 rok). Z powodu zmiany przepisów bolid z 2007 roku był wolniejszy i to gdzieś średnio o sekundę (w zależności od toru). Tak więc czas z gry powinien być wolniejszy niż powiedzmy 1:28.954. To najlepszy czas Michaela Schumachera z Q2 (druga część kwalifikacji, gdzie przeważnie kierowcy uzyskują najlepsze czasy). Najlepsi gracze w GT5P robią na tym torze w F2007 czas: 1:28.294. W dodatku na domyślnym setupie i pewnie oponach. Tak więc w grze można jeszcze ten czas poprawić jeżdżąc z ustawieniami. Niestety, albo stety czasy z time trial w GT5P są liczone tylko na domyślnym setupie i oponach.

 

Jednak to co mamy w GT5P w temacie F1 w porównaniu do GT4 to duży krok naprzód i trzeba to docenić.

 

 

Dla tych wszystkich, którzy uważają że GT5:P to nie jest symulacja.

Wiele gier jest symulacjami. Jedne lepszymi, drugie gorszymi, ale wszystkie powinny być nazywane symulacjami, jeśli w wystarczającym stopniu symulują zachowanie się prawdziwego samochodu. Nie wiem kto napisał, że GT5P to nie symulacja, ale się bardzo pomylił. Wprawdzie fizyka GT5P nawet na Pro ma parę glitchów czy nieścisłości, ale która gra nie ma?

Odnośnik do komentarza

Dla tych wszystkich, którzy uważają że GT5:P to nie jest symulacja.

 

http://www.youtube.com/watch?v=_1EEZe-Eqto&feature=player_embedded

 

Oglądać z dźwiękiem.

 

hahahaha, że tak powiem :D

 

Filmik jest tak samo śmieszny jak ten z porównaniem GRIDa i GT5P,

 

Tak, nie jest to symulacja, wystarczy ze wspomne o tym, jak w GT5 najeżdża na kerby - porównaj to z tym jak to robi Massa w real life. Prawie ich nie dotyka albo wjezdza bardzo delikatnie. A w GT5 prawie ze zachacza o trawę za kazdym razem, wjezdza całym kołem na krawężnik. A zakręt nr 8 ścina w taki sposób, że jest prawie połową samochodu na kerbie.

 

rFactor z modem F1 to jest symulator, a nie to coś.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Widzę że zabolał fakt że oba bolidy jadą niemal identycznie, zakręty pokonują na tych samych biegach i czas jest prawie ten sam. Wszelakie "hahaha" i emotki w Twojej wypowiedzi pokazują że boli Cię fakt iż GT5:P jest bardzo dobrym symulatorem oddającym rzeczywistość. No ale to już Twój problem i musisz z nim żyć.

 

PS. Zresztą piszesz o GT5:P że jest to "to coś" podczas gdy to najbardziej rozpoznawalna marka w świecie wyścigów. Poza tym Twój avatar i sygnaturka mówią wszystko. Pewnie nawet nie grałeś w GT5:P i nie zagrasz dlatego tak Cię boli że PS3 dostaje taką świetną symulację.

Edytowane przez =-FEISAR-=
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę że zabolał fakt że oba bolidy jadą niemal identycznie, zakręty pokonują na tych samych biegach i czas jest prawie ten sam. Wszelakie "hahaha" i emotki w Twojej wypowiedzi pokazują że boli Cię fakt iż GT5:P jest bardzo dobrym symulatorem oddającym rzeczywistość. No ale to już Twój problem i musisz z nim żyć.

 

PS. Zresztą piszesz o GT5:P że jest to "to coś" podczas gdy to najbardziej rozpoznawalna marka w świecie wyścigów. Poza tym Twój avatar i sygnaturka mówią wszystko. Pewnie nawet nie grałeś w GT5:P i nie zagrasz dlatego tak Cię boli że PS3 dostaje taką świetną symulację.

 

Jesteś ignorantem i obłudnym fanboyem. Dlaczego nie odniosłeś się do tego co napisałem, tylko ominąłeś? Uważasz, że to, że jadą na tych samych biegach to znaczy, ze jest to symulacja? Jesteś głupi i śmieszny. Przypatrz sie dobrze jak pokonuje te zakręty, jak wjeżdża całym kołem na kerby bez żadnej konsekwencji, jak wjeżdża na wysokie krawężniki, przypatrz się jak ścina 8 zakręt, gdzie w rzeczywistości coś mogłoby się stać z podwoziem albo conajmniej wpadłby w poślizg.

 

Pokaż ten filmik na simracing.pl to cię wyśmieją, tak jak i wyśmiewają tam zarówno Forzę, jak i GT.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...