Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie ma czegos takiego jak wygodny termin dla Sony, gra wyjdzie jak sie zrobi, a kiedy to tego nawet sam Kaz pewnie nie wie. No ale w miedzyczasie zarobili swoje na Prologue, wiec Kazowi nie brakuje kasy na nowe fury. Dobrze, ze inne firmy nie maja ochoty wydawac wczesnej bety za gruba kase tylko po to, zeby potem przelozyc premiere 20 razy :/ Dziwne, ze Sony im na to pozwala, okej wiadomo, ze to wielka seria, ale 4 wydane czesci przez prawie 13 lat to troche zenada. Informacja, ze render zajal im 6 miesiecy - LOL i jeszcze raz LOL, moze tam nad gra pracuje 15 osob, a reszta jezdzi z Kazem po swiecie i oblatuje nowe fury po torach ? No sorry, jakbym byl z Sony i mial w reku taka marke to rzucilbym tam do pracy tyle ludzi, ze zrobiliby ta gre 3x szybciej, zupelnie niezrozumiala dla mnie polityka.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Dużo dokładniejsze detale toru GP w tle.. dają nadzieje na to, że jednak znajdzie sie on w grze.

 

Myślę że nie ma to większego znaczenia. Przecież widoczne detale w tle nie oznaczają, że fizycznie podczas jazdy po N-ringu jest tam tor GP. Ot po prostu dbałość o szczegóły ze strony PC i tyle. Swoją drogą to wewnętrzny tor Nurbirgring osobiście mi się zupełnie nie podoba. Także to czy będzie w grze nie gra dla mnie roli.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

doczytalem w skanach wiadomosc specjalna dla naszych forumowych botaników.

 

Haha to Ci się udało. :thumbsup:

 

Na Fuji widać piękne mlecze wokół trasy. Zobaczymy co dodadzą na innych trasach. Może truskawki się znajdą gdzieś w pobliżu. :P

Odnośnik do komentarza

15 sekunda.. nie wiem czy to możliwe czy nie, ale rozbawiło mnie.

zdecydowanie nie mozliwe

ale czuje w kościach że ktoś mi udowodni jak bardzo sie myle :teehee::teehee:

 

Jeśli znajdzie się taki "ktoś", co to będzie próbował udowadniać, że to jest realistyczne zachowanie, to tylko zrobi z siebie błazna :P

 

Miejmy nadzieję, że w pełnej wersji gry takich kwiatków nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Niestety to kolejny glitch w nowym modelu kolizji. Oby do premiery fulla wyeliminowali jak najwięcej takich rzeczy. Swoją drogą to na razie nie ma ani jednego filmiku pokazującego dachowanie, które zostało przecież zapowiedziane.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...